Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


CIFF Guangzhou


Tarptautinė baldų paroda CIFF Guangdžou, Kinijoje

I etapas (namų baldai) vyks 2016 m. kovo 18 - 21 d.
           II etapas (ofiso baldai) vyks 2016 m. kovo 28 - 31 d.

Kinija šiuo metu yra didžiausia pasaulyje namų ir biuro baldų tiekėja, o CIFF - didžiausia baldų ir baldų furnitūros paroda. Paroda vyks Pazhou parodų komplekse. Parodos plotas sieks apie 1 150 000 kv.m. Parodos metu savo produkciją ir naujausias technologijas pristatys daugiau nei 5000 eksponentų ir pirkėjų iš 200 pasaulio šalių ir regionų.

CIFF paroda šiais metais vyks 2-iem etapais.

I etapas: 2016.03.18-21

CIFF Home Furniture - tarptautinė namų baldų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1998 m. Parodos sektoriai: šiuolaikiniai baldai (svetainės baldai, miegamojo baldai, minkšti baldai, pinti baldai, valgomojo baldai, vaikų kambario baldai, sofos, kt.; klasikiniai baldai (europietiško stiliaus baldai, amerikietiško stiliaus baldai, neo-klasikiniai baldai, klasikiniai minkšti baldai, kiniški raudonmedžio baldai ir kt.)

Homedecor & Hometextile China - tarptautinė dekoravimo ir namų tekstilės paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1998 m. Parodos sektoriai: lovos, vonios, stalo ir virtuvės audiniai; sienų ir langų dekoravimas; apmušalai; tekstilė sutartinei rinkai; interjero dizainas ir tekstilės dirbiniai; aksesuarai; kilimai ir takai; namų tekstilė ir susiję produktai bei paslaugos; namų tekstilės dizainas, apšvietimas, paveikslai, veidrodžiai, dirbtinės gėlės, keramika ir stiklo dirbiniai, plastikas ir metalo dirbiniai, drožiniai, smulkūs baldai ir kt.).
 
Outdoor Leisure Guangzhou - tarptautinė lauko baldų ir laisvalaikio prekių paroda. Parodos sektoriai: lauko baldai ir reikmenys: sodo baldai; laisvalaikio stalai ir kėdės; uždangų nuo saulės įranga; kt.; įranga laisvalaikio pramogoms: grilinės ir kt. reikmenys; palapinės ir kt.; sodo dekoracijos, įrankiai ir įranga.

  
 
II etapas - 2016.03.28-31
 
CIFF Office - tarptautinė biuro ir komercinių baldų paroda. Parodos sektoriai: ofiso baldai, sėdimieji ofiso baldai, knygų lentynos, darbo stalai, kabinetų saugumas, dalys, saugyklos, pertvaros, bylų stalčiai, ofiso priedai, baldai viešoms vietoms (oro uostams, teatrams ir t.t.), sėdynės, mokykliniai baldai, laboratoriniai baldai, biuro paskirties priedai (šviestuvai, sienų ir grindų danga ir t.t. ).

CIFM/INTERZUM GUANGZHOU - tarptautinė medienos apdirbimo mechanizmų baldų gamybai ir baldų žaliavų paroda, kilusi iš garsios visame pasaulyje Interzum parodos Kelne. Ji yra viena didžiausių Kinijoje. Ankstesniais metais parodos plotas siekdavo 20 000 m2. Kasmet parodoje dalyvaudavo apie 40 000 eksponentų, apsilankydavo daugiau nei 30 000 lankytojų. Parodoje bus pristatomos baldų gamybos naujovės, mašinos, įrengimai, įrankiai, pažangiausia gamybos technika baldų produkcijai ir kt.

  

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina (preliminari) vienam asmeniui nuo 1099 Eur

Į kainą įskaičiuota: Kinijos viza, kelionės dokumentų sutvarkymas, aviabilietai (su tarpiniu persėdimu Europoje), oro uostų mokesčiai, sveikatos draudimas kelionės laikotarpiui, 3 nakvynės 3 žv. viešbutyje dviviečiuose kambariuose su visais patogumais ir pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas
Taip pat, galimi ir kiti variantai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: baldai, namų tekstilė, ofiso baldai, medienos apdirbimas
Parodos pradžia: 2016-03-18
Parodos pabaiga: 2016-03-31
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS