CIFF Guangzhou

tarptautinė baldų ir furnitūros paroda Kinijoje

I etapas (namų baldai) vyks 2019 m. kovo 18 - 21 d.
II etapas (ofiso baldai) vyks 2019 m. kovo 28 - 31 d.

Kinija šiuo metu yra didžiausia pasaulyje namų ir biuro baldų tiekėja, o CIFF - didžiausia baldų ir baldų furnitūros paroda. Paroda vyks Pazhou parodų komplekse. Parodos plotas sieks apie 760 000 kv. m. Parodos metu savo produkciją ir naujausias technologijas pristatys daugiau nei 4100 eksponentų ir pirkėjų iš 200 pasaulio šalių ir regionų.

I etapo temos:

CIFF Home Furniture - tarptautinė namų baldų paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1998 m. Parodos sektoriai: šiuolaikiniai baldai (svetainės baldai, miegamojo baldai, minkšti baldai, pinti baldai, valgomojo baldai, vaikų kambario baldai, sofos, kt.; klasikiniai baldai (europietiško stiliaus baldai, amerikietiško stiliaus baldai, neo-klasikiniai baldai, klasikiniai minkšti baldai, kiniški raudonmedžio baldai ir kt.)

Homedecor & Hometextile China - tarptautinė dekoravimo ir namų tekstilės paroda, vykstanti kiekvienais metais nuo 1998 m. Parodos sektoriai: lovos, vonios, stalo ir virtuvės audiniai; sienų ir langų dekoravimas; apmušalai; tekstilė sutartinei rinkai; interjero dizainas ir tekstilės dirbiniai; aksesuarai; kilimai ir takai; namų tekstilė ir susiję produktai bei paslaugos; namų tekstilės dizainas, apšvietimas, paveikslai, veidrodžiai, dirbtinės gėlės, keramika ir stiklo dirbiniai, plastikas ir metalo dirbiniai, drožiniai, smulkūs baldai ir kt.).
 
Outdoor Leisure Guangzhou - tarptautinė lauko baldų ir laisvalaikio prekių paroda. Parodos sektoriai: lauko baldai ir reikmenys: sodo baldai; laisvalaikio stalai ir kėdės; uždangų nuo saulės įranga; kt.; įranga laisvalaikio pramogoms: grilinės ir kt. reikmenys; palapinės ir kt.; sodo dekoracijos, įrankiai ir įranga.

  
 
II etapo temos:
 
CIFF Office - tarptautinė biuro ir komercinių baldų paroda. Parodos sektoriai: ofiso baldai, sėdimieji ofiso baldai, knygų lentynos, darbo stalai, kabinetų saugumas, dalys, saugyklos, pertvaros, bylų stalčiai, ofiso priedai, baldai viešoms vietoms (oro uostams, teatrams ir t.t.), sėdynės, mokykliniai baldai, laboratoriniai baldai, biuro paskirties priedai (šviestuvai, sienų ir grindų danga ir t.t. ).
 

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina vienam asmeniui nuo 840 Eur (kaina gali keistis)

Į kainą įskaičiuota: Kinijos viza, kelionės dokumentų sutvarkymas, aviabilietai (su tarpiniu persėdimu Europoje), oro uostų mokesčiai, sveikatos draudimas kelionės laikotarpiui, 3 nakvynės 3 žv. viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais.

Užsakome ekskursijas, pervežimus oro uostas - viešbutis - oro uostas.

Po parodos siūlome kelionę pratęsti poilsiu Hainanio saloje.
Poilsis Hainan‘io saloje, esančioje Pietų Kinijos jūros pakrantėje, vadinamoje „Rytų Havajais“ dėl tropinio klimato ir išsidėstymo vienoje platumoje, kaip ir Havajai. Įdomu, kad jau XII a. oficialūs žinynai skelbė, kad Hainan‘io salos tautose gyvena daug šimtamečių žmonių. Skaidrus jūros vanduo, balti smėlio pliažai, karštos versmės, galimybė gydytis ir maudytis terminiuose mineraliniuose šaltiniuose, turtinguose rodonu, vilioja čia atvykti ilsėtis ir gydytis žmones iš įvairių pasaulio šalių. Saloje daugybė vaizdingų parkų. Labiausiai lankomas parkas vadinamas „Pasaulio kraštu“.

Saloje turtinga ir vešli augmenija, auga tropiniai medžiai ir egzotiški vaisiai, čia yra užgesusių vulkanų. Poilsio metu siūloma daugybė papildomų ekskursijų: į salos sostinę, po kurortą Sanja, į vietinių tautų Li ir Miao etnografinius kaimus su aborigenų pasirodymais, etnografinį nacionalinių kultūrų kaimą, kurio 40 ha teritorijoje eksponuojama virš 20 mažų Kinijos tautų kultūra ir buitis. Saloje veikia daugybė muziejų, kaip tropinių kriauklių, perlų, krištolo, porceliano, didžiausias plaštakių muziejus Kinijoje, jūrų muziejus ir kt. Hainan‘yje puikios sąlygos nardymui, žvejybai, žaisti golfą, plaukti į iškylas laivais ir dar daug kitų įdomių ekskursijų. Nakvynė viešbutyje Sanja kurorte.aip pat, galimi ir kiti variantai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: baldai, namų tekstilė, ofiso baldai, medienos apdirbimas
Parodos pradžia: 2019-03-18
Parodos pabaiga: 2019-03-31
Kaina nuo: 820 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS