CIEF - Canton Fair

135-oji Kinijos importo ir eksporto prekių mugė

I etapas: 2024 m. balandžio 15 - 19 d.
II etapas: 2024 m. balandžio 23 - 27 d.
III etapas: 2024 m. gegužės 1 – 5 d.

Išankstinė registracija į 135-ąją Kantono mugę prasidėjo!

Kantono mugė yra išsamus tarptautinės prekybos renginys, turintis ilgiausią istoriją, didžiausią mastą, išsamiausią produktų įvairovę, didžiausią pirkėjų skaičių, plačiausią pirkėjų kilmės šalį ir didžiausią verslo apyvartą Kinijoje.

Praėjusios 2023 m. pavasario mugės metu verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 25 110 mln. dolerių. Mugėje apsilankė 129 006 užsienio pirkėjai, dalyvavo 25 049 eksponentai. Produktus 13 kategorijų ir 55 skyriuose rasite parodos puslapyje čia.

1-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (PRAMONINĖS PREKĖS):

I etapas vyksta 2024 m. balandžio 15 - 19 dienomis

buitiniai elektros prietaisai, buitinė elektronika ir informaciniai produktai, pramoninė automatika ir pažangi gamyba, apdorojimo mašinų įranga, elektros mašinos ir elektros energija, bendrosios mašinos ir pagrindinės mechaninės dalys, statybos mašinos, žemės ūkio mašinos, naujos medžiagos ir chemijos produktai, nauja energija Transporto priemonės ir išmanusis mobilumas, transporto priemonės, transporto priemonių atsarginės dalys, motociklai, dviračiai, apšvietimo įranga, elektronikos ir elektros gaminiai, nauji energijos ištekliai, techninė įranga, įrankiai, tarptautinis paviljonas.

Techninė įranga ir įrankiai: statybinė technika, durų ir langų įranga, furnitūra, dekoratyvinė įranga; spynos ir priedai, šilkografija; suvirinimo reikmenys, žemo spaudimo vožtuvai/sklendės, vandens šildymo įranga, sklendės, išlieti ir iškalti gaminiai, kiti metalo gaminiai; matavimo prietaisai, tekinimo įranga, peiliukai, rankiniai instrumentai, elektriniai, pneumatiniai, mechaniniai ir hidrauliniai įrankiai, suvirinimo prietaisai, pjovimo įrankiai, žemės ūkio prietaisai ir kt.

Statybinės medžiagos, virtuvės įranga ir santechnika: statybinės medžiagos, cheminės statybinės medžiagos, stiklas, cemento produktai, statybinė keramika, grindų dangos, akmuo, plytos ir čerpės, sienos, durys ir langai, lubos, pertvaros, dekoratyvinės medžiagos, santechnika ir vonios įranga, kitos statybinės medžiagos.

Cheminės medžiagos: įvairių paskirčių organinės ir neorganinės kilmės cheminės medžiagos (žemdirbystei, tekstilės pramonei ir t.t.).
Nauji energijos ištekliai: saulės (fotovoltinė) energija, vėjo energija ir kt. (inžinerija, gamybinės medžiagos, įranga, produktai ir t.t.).

Tarptautinis paviljonas: elektronika ir buitinė technika, statybinės medžiagos ir techninė įranga, mechanizmų įranga.

2-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (KASDIENINIO VARTOJIMO PREKĖS):

II etapas vyksta 2024 m. balandžio 23 - 27 dienomis

bendroji keramika, virtuvės reikmenys ir stalo reikmenys, namų apyvokos reikmenys, stiklo dirbiniai, namų puošmena, sodo gaminiai, festivalio produktai, dovanos ir premijos, laikrodžiai, laikrodžiai ir optiniai instrumentai, meno keramika, audimas, rotango ir geležies gaminiai, statybinės ir dekoratyvinės medžiagos, santechnika ir vonios įranga, baldai, akmens / geležies apdaila ir lauko SPA įranga, tarptautinis paviljonas.3-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (TEKSTILĖ IR KT):

III etapas vyks 2024 m. gegužės 1 – 5 dienomis

žaislai, vaikai, prekės kūdikiams ir motinoms, vaikiški drabužiai, vyriški ir moteriški drabužiai, apatinis trikotažas, sportinė ir laisvalaikio apranga, kailiai, oda, pūkai ir susiję gaminiai, madingi aksesuarai ir furnitūra, tekstilės žaliavos ir audiniai, batai, dėklai ir krepšiai, namų tekstilė, kilimai ir gobelenai, biuro reikmenys, vaistai, sveikatos produktai ir medicinos prietaisai, maistas, sportas, kelionių ir poilsio produktai, asmens priežiūros produktai, tualeto reikmenys, naminių gyvūnėlių produktai ir maistas, tradiciniai kinų gaminiai, tarptautinis paviljonas.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina nuo 1380 Eur/asm., visiems etapams.

Įskaičuota: skrydis ir 4 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Guangdžou.

Dėl Kinijos vizos:

72/144 valandų bevizio tranzito Kinijoje politika, kuri labai palengvina užsienio keliautojų, atvykstančių į Guangdžou trumpalaikėms verslo deryboms ir parodoms, atvykimą ir išvykimą. Peržiūrėkite tris reikalavimus, kuriuos turėtumėte atitikti, ir pasiruoškite Kantono mugei! 

Įėjimas į mugę: užsiregistravus iš anksto su e-pakvietimu – nemokamas. 

Papildomai užsakome pervežimus, ekskursijas.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas: 

ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Macao. Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose,  poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 616) 16 777, mob.
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: eksporto ir importo prekės
Parodos pradžia: 2024-04-15
Parodos pabaiga: 2024-05-05
Kaina nuo: 1380 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika