Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


CIEF - Kantono mugė

Kviečiame į 125-ąją Kinijos eksporto ir importo prekių parodą

CIEF 2019 pavasaris - Kantono paroda

I etapas vyksta 2019 m. balandžio 15 - 19 dienomis

II etapas vyksta 2019 m. balandžio 23 - 27 dienomis

III etapas vyks 2019 m. gegužės 1 – 5 dienomis

Kinijos eksporto importo prekių paroda, kitaip vadinama Kantono paroda, vykstanti nuo 1957 m. Kiekvieną pavasarį ir rudenį ją organizuoja Kinijos užsienio prekybos centras Guangdžou mieste.

Tai aukščiausio lygio ir pati didžiausia Kinijos prekybinė paroda, sulaukianti didžiulio skaičiaus lankytojų iš viso pasaulio. CIEF importo eksporto paroda suteikia galimybę pristatyti savo produkciją ir technines naujoves bei užmegzti naudingus verslo ryšius.

Praėjusios parodos metu verslo sandorių apyvarta siekė daugiau nei 35 milijonus dolerių. 87% eksponentų parodos metu sudarė verslo sandorius. Parodoje kasmet lankosi Lietuvos mažmeninės ir didmeninės prekybos atstovai.

2018 m. pavasario mugės duomenys: apsilankė apie 200 000 lankytojų iš įvairių šalių, dalyvavo 25 049 eksponentai. Parodos plotas siekė 1 185 000 kv.m, buvo įrengti 60 466 stendai. Produktus ir tiekėjus rasite čia.

1-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (PRAMONINĖS PREKĖS):

I etapas vyksta 2019 m. balandžio 15 - 19 dienomis

Elektronika ir buitinė technika:  audio-video technika, skaitmeninės pramogos, masinės komunikacijos priemonės, kompiuteriai ir jų dalys, kompiuterių programinė įranga,  energijos šaltiniai, elektronikos produktai, buitiniai elektriniai prietaisai ir kt.
Apšvietimo įranga: apšvietimo sistemos ir jų taikymas, įvairūs apšvietimo įtaisai, elektriniai šviesos šaltiniai ir t.t.
Transporto priemonės ir jų dalys: dviračiai, motociklai, automobiliai ir kitos transporto priemonės bei jų dalys.
Mašinos ir įranga: elektros energijos tiekimo mechanizmai; pramonės, statybų ir žemdirbystės įranga (darbui patalpose ir lauke), fotoprietaisai, spausdinimo įranga, universalios mašinos; siuvimo mašinos, audimo staklės, jų atsarginės dalys; tekstilės įranga, detalės ir kt.
Techninė įranga ir įrankiai: statybinė technika, durų ir langų įranga, furnitūra, dekoratyvinė įranga; spynos ir priedai, šilkografija; suvirinimo reikmenys, žemo spaudimo vožtuvai/sklendės, vandens šildymo įranga, sklendės, išlieti ir iškalti gaminiai, kiti metalo gaminiai; matavimo prietaisai, tekinimo įranga, peiliukai, rankiniai instrumentai, elektriniai, pneumatiniai, mechaniniai ir hidrauliniai įrankiai, suvirinimo prietaisai, pjovimo įrankiai, žemės ūkio prietaisai ir kt.
Statybinės medžiagos, virtuvės įranga ir santechnika: statybinės medžiagos, cheminės statybinės medžiagos, stiklas, cemento produktai, statybinė keramika, grindų dangos, akmuo, plytos ir čerpės, sienos, durys ir langai, lubos, pertvaros, dekoratyvinės medžiagos, santechnika ir vonios įranga, kitos statybinės medžiagos.
Cheminės medžiagos: įvairių paskirčių organinės ir neorganinės kilmės cheminės medžiagos (žemdirbystei, tekstilės pramonei ir t.t.).
Nauji energijos ištekliai: saulės (fotovoltinė) energija, vėjo energija ir kt. (inžinerija, gamybinės medžiagos, įranga, produktai ir t.t.).
Tarptautinis paviljonas: elektronika ir buitinė technika, statybinės medžiagos ir techninė įranga, mechanizmų įranga.

2-OJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (KASDIENINIO VARTOJIMO PREKĖS):

II etapas vyksta 2019 m. balandžio 23 - 27 dienomisKasdienio vartojimo prekės: namų apyvokos reikmenys, virtuvės reikmenys, stalo aksesuarai, keramika; valymas ir priežiūra, vonios kambario aksesuarai, namų priežiūros reikmenys ir kt; asmens higienos reikmenys ir tualetiniai reikmenys.

Dovanos, žaislai ir šventinės dekoracijos: laikrodžiai ir optiniai instrumentai (rankiniai laikrodžiai, laikrodžiai, laikrodžių dalys, akiniai, akinių stiklai, aksesuarai ir kt.); žaislai (kūdikių žaislai, elektriniai žaislai, nuotolinio valdymo ir su laikrodiniu mechanizmu žaislai, veiksmo žaidimai, lavinamieji žaidimai ir žaislai, pliušiniai ir skuduriniai žaislai, lėlės, muzikiniai žaislai, pripučiami žaislai, kiti žaislai ir žaislų priedai); vakarėlių ir švenčių reikmenys ir dekoracijos.

Namų dekoracijos ir baldai: reklaminės dovanos, popieriaus produkcija, pakavimo produkcija, tradiciniai amatai, namų dekoravimas, keramika, stiklas, pinti daiktai, stalo dekoracijos, dirbtinės gėlės ir ikebanos, paveikslai ir rėmeliai, langų ir durų dekoracijos, juvelyriniai dirbiniai, kaulo ir nefrito raižiniai, sodo baldai ir reikmenys, akmens ir geležies lauko dekoracijos;  baldai (namų, viešbučių bei restoranų, biuro, medicinos įstaigų, lauko baldai, viešų bei komerciniai baldai, baldų aksesuarai);

3-IOJO MUGĖS ETAPO PRODUKCIJA (TEKSTILĖ IR KT):

III etapas vyks 2019 m. gegužės 1 – 5 dienomis

Tekstilė ir audiniai: drabužiai vyrams, moterims, vaikams; kasdieniniai, proginiai, aukštosios mados, sporto apranga, apatinis trikotažas; aksesuarai, priedai, speciali apranga, audiniai ir kt.
Namų tekstilė: antklodės, staltiesės, dekoratyvinė tekstilė, rankšluosčiai, užuolaidos; kilimai, gobelenai;
Avalynė: avalynė vyrams, moterims ir vaikams (išeiginė ir laisvalaikio avalynė);
Biuro reikmenys:  rašymo priemonės, duomenų saugojimas, popieriaus produkcija, stalo dekoracijos, etiketės;
Lagaminai ir rankinės: lagaminai, portfeliai, rankinės, aksesuarai ir kt.;
Sporto ir laisvalaikio prekės: stalo žaidimai, sporto suvenyrai, iškylų reikmenys ir kt.;
Vaistai, sveikatingumo produktai, ligoninių įranga: tradicinė kinų medicina ir moderni medicina (medicininiai instrumentai, vaistai), produkcija kūno priežiūrai ir grožiui, pesticidai ir veterinariniai vaistai; 
Maistas: gyvulinės ir augalinės kilmės produktai, gėrimai (kava, arbata),  produktų pakavimas ir t.t.;
Tarptautinis pavilijonas: maistas ir gėrimai, buitinės prekės, medžiagos ir tekstilės gaminiai namams.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės kaina nuo 810 Eur asmeniui (priklauso nuo etapo ir laisvų vietų lėktuvuose).
Į kelionės kainą įskaičiuotas aviabilietas, oro uostų mokesčiai, Kinijos viza, 5 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 4* viešbutyje Guangdžou.
(Galutinė kaina prikausys nuo lankomo mugės etapo, kelionės trukmės ir laisvų vietų viešbučiuose bei lėktuvuose rezervacijos metu.)

Užsakome pageidaujamos kategorijos viešbučius. 

Vizai gauti reikia pristatyti: pasą (pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėn. po grįžimo datos, pase turi būti 2 tušti lapai kartu) ir 1 nuotrauką.

Įėjimas į mugę: užsiregistravus iš anksto su e-pakvietimu – nemokamas. Registracijos mokestis vietoje – 200 RMB.

Įėjimui į mugę reikia pateikti šiuos dokumentus: asmens dokumentą, 1 nuotrauką (4x5 cm), vizitinę kortelę.

Papildomai užsakome vertėją, pervežimus, ekskursijas.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas: 

Pageidaujant galime užsisakyti Honkonge: ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Macao. Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose,  poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 610) 40077
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Guangdžou
Sritis: eksporto ir importo prekės
Parodos pradžia: 2019-04-15
Parodos pabaiga: 2019-05-05
Kaina nuo: 810 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS