Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Būsto mugė Suomijoje Loviisoje

2023 m. liepos 7 d. - rugpjūčio 6 d.

Būsto mugė jūriniame Loviisos mieste 2023 m. liepos 7 – rugpjūčio 6 d.!

Šių metų būsto mugė vyks Loviisoje – žavingame miestelyje, kuriame gyvena apie 15 000 gyventojų, vos už valandos kelio nuo Helsinkio.

Būsto mugės namai pastatyti nepakartojamai įspūdingoje vietoje prie jūros, visai šalia miesto centro. Kai kurie sklypai turi savo krantą, o iš visų namų atsiveria išskirtinai stulbinantys jūros vaizdai.

Būsto mugėje Loviisoje bus pristatyta 18 individualių namų, 2 sublokuoti namai, keli maži namai ir namai daugiabučiuose bei sublokuotuose namuose. Be kita ko, lankytojai gali pamatyti plūduriuojantį namą, pastatytą visiškai ant jūros. Iš viso yra 25 lankytinos vietos.

Netoliese yra Loviisos miesto paslaugos, bet švari Suomijos gamta dar arčiau: vietovė, pavadinta Kuningattarenranta („Karalienės krantas“), yra apsupta didžiulio, saugomo ąžuolyno, o neįtikėtina jūrinė gamta yra tiesiog ant jūsų slenksčio.

Loviisos miestas turi ilgą istoriją, todėl apsilankymas Būsto mugėje šiemet leidžia patirti įsimintiną seno ir naujo derinį. Lankytojai gali eiti plūduriuojančiu tiltu iš mugės aikštės tiesiai į paslaptingą ir nostalgišką XVI a. senamiestį ir Loviisos centrą. Informacija angliškai: https://www.asuntomessut.fi/in-english

Darbo valandos

2023 m. liepos 7 – rugpjūčio 6 d

Renginys vyksta kasdien 10.00 – 18.00 val. Ketvirtadieniais menininkų vakarų metu aikštynas dirba iki 20.30 val. Daugiau informacijos apie atlikėjų vakarus ir atlikėjus rasite žemiau.

Bilietus į Būsto mugę galima įsigyti internetu. Ankstyvo pirkimo pasiūlymas galioja iki gegužės pabaigos.

Bilietų kaina iki birželio 30 d.: 25 €, nuo liepos 1 d.: 30 € internetu | 33 eurai vietoje.

Menininkų vakarai

Ketvirtadieniais su mugės bilietu lankytojai gali mėgautis gyvais geriausių Suomijos menininkų pasirodymais.

Atlikėjai:

  • Liepos 13 d., Pete'as Parkkonenas
  • Liepos 20 d., Ressu Redford
  • Liepos 27 d., BESS
  • Rugpjūčio 3 d., Teflon Brothers

Kas yra būsto mugė?

Suomijos būsto mugė – tai tarptautiniu lygmeniu gana išskirtinis būsto ir statybos renginys. Tuo tarpu įprastoje mugėje klientai lanko vieną mugės stendą po kito, o Būsto mugė leidžia žiūrovams pamatyti ir patirti būsto naujoves autentiškoje aplinkoje, naujai pastatytuose namuose.

Būsto mugė yra didelis įvykis, ir kiekvienais metais, atsižvelgiant į įvykį, statomas naujas gyvenamasis rajonas. Šis projektas yra bendradarbiavimo tarp Suomijos būstų mugės, Suomijos miestų ir paprastų namų savininkų, kurie stato namus, pastangos. Rezultatas – unikalus renginys, kurio metu šimtai tūkstančių žmonių turi galimybę aplankyti naujus Suomijos namus ir pasisemti įkvėpimo savo būsto projektams.

Būsto mugė Suomijoje jau tapo koncepcija. Renginys organizuojamas nuo 1970 metų. Per kelis dešimtmečius Būsto mugėje apsilankė milijonai klientų. Būsto mugės teritorijos išlaiko savo vertę ir domina žmones praėjus metams ir net dešimtmečiams po tikrojo įvykio, nes jos visada atitinka aukščiausius standartus ir pažangiausią savo laiko būsto statybą bei urbanistinį planavimą.

Kelionė lėktuvu liepos 10-12 d.

Kaina nuo 755 Eur/asm. Įskaičiuota: lėktuvo bilietas iš Vilniaus arba Palangos (rankinis bagažas 8 kg), 2 nakvynės dviviečiame kambaryje 3 žv. viešbutyje Helsinkyje su pusryčiais, privatus pervežimas iš viešbučio į parodą Loviisoje ir atgal, parodos bilietas.

Priemoka: 53 Eur už registruotą bagažą 23 kg (pageidaujantiems).

Kelionė mikroautobusu liepos 11-14 d. (užsakant kelionę visai grupei datą galima keisti).

Kaina nuo 650 Eur/asm. Įskaičiuota: kelionė mikroautobusu, 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (1 Taline ir 2 Helsinkyje), bilietai į parodą, kelionės vadovas.

Kelionės galimybės keičiasi todėl kainos teiraukitės agentūroje.

Taip pat siūlome atskiras paslaugas: kelto bilietas, skrydis, viešbutis:  klausti.

Susidarius grupei bus galimybė vykti autobusu, arba mikroautobusu ir keltu iš Vilniaus, Kauno. Klausti.
Bilietai į mugę: pasinaudokite ankstyvo pirkimo pasiūlymu, kuris galioja iki gegužės pabaigos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄPrivatumo politika