Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Beijing Essen Welding & Cutting

Pekino Eseno suvirinimo ir metalo pjovimo paroda Donguane (Kinija)Paroda vyks 2018 m. gegužės mėn. 8 – 11 dienomis. Donguane, Kinijoje.

Čia yra eksponentų iš viso pasaulio suvirinimo, pjovimo, litavimo, terminio purškimo, klijavimo, taip pat naikinimo ir ardymo bandymai. Kita parodos tema - "Darbuotojų sauga ir sveikata darbe".

2015 m. parodoje Šanchajuje vykusioje parodoje dalyvavo apie 989 eksponentų iš 28 šalių ir apsilankė 23873 lankytojai.

Šiais metais Donguane apie 750 eksponentų iš 20 šalių pristatys savo produktus, pasiekimus ir paslaugas "Beijing Essen Welding & Cutting". Siūlomas asortimentas bus nuo kompiuterinės gamybos sistemų, technologijų sujungimo, pjovimo ir dengimo procesų iki saugaus darbo vietų įrengimo ir tiksliam darbui reikalingų matavimo technologijų.

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina nuo 915 Eur asmeniui (priklausomai nuo laisvų vietų lėktuvuose).
Į kelionės kainą įskaičiuotas aviabilietas, oro uostų mokesčiai, Kinijos viza, 4 nakvynės su pusryčiais dviviečiame kambaryje 5* viešbutyje.

Įforminame vizą. Užsakome vertėją, pervežimus, ekskursijas.

Pageidaujant galime užsisakyti papildomas ekskursijas Honkonge: ekskursiją laivu į Lantau salą, garsėjančią puikiais peizažais, žvejų kaimais, balto smėlio paplūdimiais ir didžiausia pasaulyje bronzine Budos statula po atviru dangumi. Saloje galimas apsilankymas Po Lin vienuolyne. Galima ir vienos dienos ekskursija laivu į Macao. Norintiems platesnės pažinties su Kinija siūlome programas su apsilankymu Pekine, Šanchajuje, Sianyje ir kt. miestuose,  poilsį Hainanio saloje ar pakilti į Himalajų kalnus Tibete.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: dalia@svite.lt

Informacija

Šalis: Kinija
Miestas: Donguanas
Sritis: suvirinimas, metalo pjovimas
Parodos pradžia: 2018-05-08
Parodos pabaiga: 2018-05-11
Kaina nuo: 915 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS