Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


BAU 2017


Kelionė į tarptautinę architektūros, statybinių medžiagų ir sistemų parodą

Paroda vyks 2017 m. sausio mėn. 16 - 21 d. Miunchene, Vokietijoje

Kelionė autobusu 2017 m. sausio mėn. 17 – 22 d.

Kelionės kaina 365 EUR (esant ne mažesnei kaip 30 asmenų grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 5 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais pagal programą, ekskursinė programa, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo-vertėjo paslaugos. Atsispausdinti PDF:

Kelionė lėktuvu 2017 m. sausio mėn. 17 – 19 d.

Kelionės kaina asmeniui nuo 585 EUR (už šią kainą vietų skaičius ribotas)

Į kainą įskaičiuota: skrydis lėktuvu Vilnius-Ryga-Miunchenas-Ryga-Vilnius (arba Ryga-Miunchenas-Ryga), oro uostų mokesčiai, registruojamas bagažas (1 vnt. 20 kg), 2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje Miunchene „Holiday Inn Express Munich City West“, transporto bilietai Miunchene oro uostas – parodų centras – oro uostas. Atsispausdinti PDF:


BAU - viena didžiausių statybos, architektūros, statybinių medžiagų ir sistemų paroda Europoje, vykstanti kas dvejus metus Miunchene, yra laikoma statybos verslo "barometru". Nė viena mugė pasaulyje nesutraukia tiek daug architektų ir inžinierių, kaip BAU mugė Miunchene!

Čia susirenka visi statybos pramonės lyderiai. 2015-aisis metais BAU parodą aplankė apie  250 000 lankytojų, kurių 29% atvyko iš užsienio.

2015 m. užfiksuotas itin spartus užsienio lankytojų skaičiaus augimas, ypač iš Kinijos (+94%), Izraelio (+ 73 %), Slovėnijos (+ 66 %), Turkijos (+ 53 %) ir Ispanijos (+ 45 %). Šiemet vėl prisistatys daugiau nei 2 000 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių.

Daugiausia lankytojų į BAU atvyksta iš Austrijos, Šveicarijos, Italijos ir Kinijos (šių šalių atstovų daugiausia ir dalyvių sąrašuose). Lankytojų grupėje nuolat auga projektuotojų, inžinierių bei architektų lyginamasis procentinis svoris.

Pagrindiniai parodos sektoriai:

 • Aliuminis (profiliai, sistemos, fasadai, langai, durys, vartai, mašinos ir įrankiai aliuminio apdorojimui);
 • Lauko dizainas (kraštovaizdžio architektūra, gatvių įrengimas, apšvietimas, demarkacija);
 • Cheminės statybinės medžiagos (plastikas, lakas, dažai, klijai, izoliacinės medžiagos, hermetikai, statybų įrankiai);
 • Renovacija ir modernizacija (seminarai, institucijos, paslaugos);
 • BAU IT (kompiuterinės sistemos);
 • Grindų dangos (lanksčios, tekstilės, kietos);
 • Energija/Saulės energijos technologijos (fotovoltiniai elementai, saulės energija, oro kondicionavimas, ventiliacija, šildymo technologijos);
 • Plytelės/Keramika (plytelės, keramika, santechninė įranga, priedai);
 • Statybų automatizacija/Kontrolės sistemos;
 • Liftai ir eskalatoriai;
 • Stiklas (stiklo statybinės medžiagos, stiklo fasadai, struktūros);
 • Medis/Plastikas (medžio/plastiko medžiagos, interjero darbai, medinės konstrukcijos);
 • Vidaus darbų medžiagos ir produktai;
 • Akmuo/Lietas akmuo;
 • Spynos/Surinkimas/Apsauga (spynos, cilindrai, surinkimas, apsaugos sistemos);
 • Plienas/Nerūdijantis plienas/Cinkas/Varis (profiliai, sistemos, fasadai, durys, vartai, rėmai, technika ir įrankiai plieno apdirbimui);
 • Akmenys/Silikatas/Betonas/Sausos konstrukcijos;
 • Vartai ir parkavimo sistemos;
 • Durys ir langai (medinės, plastikinės, stiklo, aliuminio, žaliuzės, uždangos nuo saulės);
 • Plytos/Stogo konstrukcijos (plytos, čerpės, dūmtakių medžiagos, stogo dengimo medžiagos, stoglangiai).

Parodos metu vyks specialūs renginiai:

Forumas „Ateities statyba“
Forumas „Architekto ir pramonės dialogas“
Specialūs renginiai
Ilgoji architektūros naktis
The Archi-World Academy


Detalus parodos BAU 2017 pristatymas

Svarbiausia informacijos ir bendravimo erdvė projektuotojams, architektams ir inžinieriams

Apie STATYBOS parodą

STATYBOS parodoje 185 000 kvadratinių metrų plote bus pristatoma architektūra, statybinės medžiagos ir sistemos, skirtos naujos statybos bei esamų būstų finansavimo, būsto statybos ir interjero apdailos sektoriams. Jau daug metų visas parodos STATYBA plotas būna pilnai išnaudotas. Ir ateinančioje parodoje STATYBA 2017 visas Miuncheno parodos plotas jau yra užpildytas. Parodoje STATYBA 2017 vėl prisistatys daugiau nei 2 000 dalyvių iš daugiau nei 40 šalių. Užsienio dalyvių skaičius turėtų sudaryti maždaug 30 procentų. Mūsų tikslas – pasiekti, kad parodą aplankytų apie 250 0000 lankytojų, šio sektoriaus specialistų, ir kiek įmanoma didinti užsienio lankytojų skaičių. STATYBA 2017 vyks 2017 m. sausio 16-21 d. Miuncheno parodų centre. Parodos organizatorius – „Messe München GmbH“.

Dalyvių skaičiaus augimas

Ypač svarbus per pastaruosius metus pasiektas rezultatas – užsienio dalyvių pritraukimas. Parodos plotų paklausa ypač didelė tarp užsienio įmonių. 2015 metais buvo užfiksuotas naujas parodos dalyvių iš užsienio rekordas – dalyvavo net 637 užsienio įmonės. Beveik kas trečias parodos dalyvis buvo iš užsienio. Parodos dalyviai atvyko iš 41 šalies. Parodos STATYBA plotas būna pilnai užpildytas nuo 2005, paklausa žymiai viršija pasiūlą. Todėl mes turime laukiančiųjų sąrašą, kuriame šiuo metu yra apie 400 įmonių. Žinoma, planuodami salių užimtumą darome viską, kad patenkintume kuo daugiau norinčių dalyvauti pageidavimus ir kad sutilptų kuo daugiau lankytojų, ypač iš užsienio. Mūsų tikslas – ir toliau didinti dalyvių iš užsienio skaičių.

Lankytojų skaičiaus didėjimas

Lankytojų skaičiaus didėjimo tendencijos labai panašios į dalyvių skaičiaus tendencijas. 2015 m. mes pirmą kartą peržengėme ketvirtadalio milijono ribą. Iš šio skaičiaus daugiau nei 72 000 lankytojų atvyko iš užsienio, ir tai buvo naujas rekordas. Tai sudaro apie 29 procentus. Šis išskirtinis rezultatas mums yra puikus patvirtinimas, kokia žinoma tapo paroda STATYBA ir tarptautinėje arenoje.

Užsienio lankytojai

Kaip ir dalyvių, taip ir lankytojų skaičiumi stipriausių pozicijų neužleidžia Austrija, Italija ir Šveicarija. 2015 m. užfiksuotas itin spartus užsienio lankytojų skaičiaus augimas, ypač iš Kinijos (+94%), Izraelio (+ 73 %), Slovėnijos (+ 66 %), Turkijos (+ 53 %) ir Ispanijos (+ 45 %). Kad STATYBOS paroda tikrai verta pasaulinės parodos vardo, rodo ir lankytojų ne iš Europos šalių skaičiaus augimas. Daugiau nei 12 000 lankytojų - tai irgi rekordinis dydis - į parodą STATYBA 2015 atvyko ne iš Europos šalių. Iš Azijos apsilankė beveik 2 500 specialistų daugiau nei 2013 metais. Pirmoje vietoje yra Kinija, vien tik iš šios šalies atvyko 2 167 lankytojai. Daugiau nei 1 000 specialistų apsilankė iš Artimųjų Rytų.

Parodos salių planas

Paroda STATYBA užima visas Miuncheno parodų teritorijoje esančias parodų sales: t. y. 17 parodų salių, kurių bendras plotas siekia maždaug 185 000 m². Parodų salės suskirstytos pagal statybinių medžiagų, gaminių ir tematines sritis. STATYBOS paroda pasižymi tuo, kad vienoje specializuotoje parodoje ji sugeba apjungti visas projektavimui ir statybai skirtas technologijas, produktus ir medžiagas – tokiu pavidalu tai galima rasti tik STATYBOS parodoje. Dėl tokio plataus požiūrio STATYBOS paroda tampa nepamainomu informacijos šaltiniu visiems projektavimo ir statybos sektoriaus atstovams: pradedant investuotojais ir projektuotojais bei architektais ir baigiant amatų atstovais ir statinių eksploatuotojais. STATYBOS paroda yra puiki platforma startui. Parodoje dalyvaujančios pramonės įmonės savo produktų naujovių kūrimą derina prie STATYBOS parodos ciklo. Gaminių naujovės, nesvarbu langai, durys, grindų dangos ar nauji fasado elementai, pirmas jų pristatymas vyksta STATYBOS parodoje. Tai dar viena priežastis, dėl ko specialistai iš visų žemynų kas du metai atvyksta į Miuncheno STATYBOS parodą.

Pagrindinės temos

Išskyrėme keturias pagrindines parodos STATYBA 2017 temas. Daugelis dalyvių siūlys su šiomis temomis susijusius sprendimus, o forumuose ir specialiuose renginiuose bus aptariamos šios temos:

Išmanieji fasadai

Šiandieniniai fasadai – tai daugiafunkcinės sistemos, kurios turi atitikti vis sudėtingesnius reikalavimus. Jie turi būti energetiškai optimizuoti, patvarūs ir perdirbami. Technologijų plėtra yra ir įvairiapusė, ir įdomi – tai iššūkis architektams, projektuotojams ir statybos produktų gamintojams.

Skaitmeninis projektavimas, statyba ir eksploatavimas

Skaitmeninės statybos technologijos nustato gaires ateities architektūrai. Be to, kompiuterinė gamyba atveria didžiules ekonomines galimybes: pradedant projektavimu, statybos logistika bei pastatų eksploatavimu, ir baigiant atliekų perdirbimu. Reikia gerai pasverti skaitmeninio projektavimo, statybos ir eksploatuotojų grandinės galimybes ir riziką.

Pastatų sujungimas į vieningą sistemą

Pastatų techninės įrangos skaitmeninimas ir sujungimas į vieningą tinklą leidžia optimizuoti energijos taupymą, didina saugumą ir komfortą. Į vieningą sistemą galima sujungti ne tik pastato vidaus įrangą, bet vis dažniau į vieningą skaitmeninę ir pažangią sistemą pavyksta sujungti įvairius pastatus, netgi ištisus miestų kvartalus.

Statyba ir būstas 2020

Kaip gyvensime ir dirbsime po penkerių, 10 ar 20 metų? Tas, kas statoma šiandien, bus mūsų gyvenamoji ir darbinė erdvė artimiausius dešimtmečius. Didėjanti būstų paklausa reikalauja protingų ir greitai įgyvendinamų koncepcijų.

Lankytojų struktūra

Iš kur atvyksta STATYBOS parodos lankytojai? Ši plati pasiūla pritraukia specialistus iš visų projektavimo, dizaino ir statybos sektorių. Kaip ir anksčiau, didžiausią dalį STATYBOS parodos lankytojų sudarys statybos ir apdailos gaminių verslo atstovai – 37 %. Tradiciškai gausiai atstovaujami yra statybinių medžiagų ir kitų produktų pardavėjai – 30 %. Per pastaruosius metus sparčiai išaugo projektuotojų, architektų ir inžinierių skaičius. Dabar jie sudaro 26 % lankytojų. Trys procentai STATYBOS parodos lankytojų atvyksta iš būsto ir nekilnojamojo turto sektoriaus, keturi procentai – iš mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo sričių.

Projektuotojų dalis lankytojų tarpe

Iš viso pasaulio atvykstantiems projektuotojams, architektams ir inžinieriams STATYBOS paroda yra pati svarbiausia informacijos ir bendravimo erdvė. Visame pasaulyje nerasite tokio renginio, kuriame susirenka toks gausus žymiausių šios grupės atstovų būrys. Parodą STATYBA 2015 aplankė daugiau nei 65 000 lankytojų iš architektūros ir projektavimo biurų, tai yra daugiau nei bet kada iki šiol. 2015 m., penktą kartą iš eilės, pasiekėme naują rekordą. Kad projektuotojai ir architektai taip gerai vertina šią parodą, daro ją išskirtinę iš visų kitų.

Forumas „Ateities statyba“

Forume „Ateities statyba“ garsūs dizaineriai, architektai ir statybos inžinieriai remdamiesi projektų pavyzdžiais analizuos, kaip atrodys ateities statyba ir dizainas. Kasdien bus nagrinėjamos aktualios temos, kaip pavyzdį noriu pateikti keletą jų:

• Pažangiosios statybinės medžiagos: Čia bus kalbama apie įvairių medžiagų, galinčių prisitaikyti ir reaguoti į skirtingus išorės veiksnius, integravimą. Be to, vis svarbesnę reikšmę įgauna energiją gaminantys fasadai.

BIM (statinio informacinis modeliavimas): Aktyvaus skaitmeninio visų statybos dalyvių sujungimo į vieną sistemą privalumai yra akivaizdūs. Ko esame šiuo metu pasiekę? Kas jau pasiekta Vokietijoje naudojant BIM (pastato informacijos modelį) ir kokios kliūtys bei sunkumai dar pasitaiko? Šie klausimai bus nagrinėjami.

• Gyvenamieji būstai: Įperkamo būsto poreikis didėja. Šiais metais Vokietijoje turėtų būti pastatyta iki 400 000 butų. Šis skaičius turėtų išlikti stabilus ir arrtimiausiais metais. Todėl reikalingos serijinės ir modulinės statybos idėjos bei pažangaus būsto koncepcijos, kurios leistų lanksčiai planuoti, ir atitiktų energetinius reikalavimus.

Į C2 forumą vėl pakvietėme garsius pranešėjus:
- David Chiepperfield, Londonas,
- Christoph Timm, „SOM“, Niujorkas,
- Kasper Jensen, „3XN“, Kopenhaga,
- Jean Philippe Vassal, „Lacaton & Vassal“, Paryžius
- Anna Popelka, „PPAG architects“, Viena

Mūsų partneriai organizuojant C2 forumą yra specializuoti architektūros žurnalai „Bauwelt“ („Statybos pasaulis“) ir „DBZ“ bei „Schüco International“.

Forumas „Architekto ir pramonės dialogas“

2017 ir toliau tęsime pasiteisinusį paskaitų ciklą „Architekto ir pramonės dialogas“. Visas šešias parodos dienas A4 forume, kuris organizuojamas bendradarbiaujant su architektūros žurnalu „AIT/xia“ bei „Egger Holzwerkstoffe“, savo nuomonėmis aktualiausiomis statybos ir pramonės temomis pasikeis architektai ir statybos sektoriaus gamintojai. Kasdien, nuo 11.00 iki 14.00 val. pranešimus apie naujus pasiekimus ir tendencijas skaitys ir diskutuos trys pranešėjai iš tarptautiniu mastu pripažintų architektų biurų bei trys pramonės atstovai. Kiekvieną popietę architektai, mokslininkai ir pramonės atstovai pristatys pagrindines tyrimų architektūros srityje temas. Mūsų partneris yra „DETAIL resaerach“, specializuoto architektūros žurnalo DETAIL tarpininkavimo platforma, nagrinėjanti statybos plėtros klausimus ir ateities scenarijus. A4 forumo temos: Išmanusis pastatas, fasadų sistemos, išteklių atsargos.

Specialūs renginiai

Statyba 2020: Nuo energijos efektyvumo prie produkto efektyvumo

Naujos statybos pastatai Europoje turi būti statomi taip, kad energijos suvartojimas šildymui būtų beveik nulinis. Energijos vartojimo efektyvumas, kaip ir pvz., perdirbamumas arba amortizacijos sąnaudos, yra svarbus argumentas ir medžiagų bei statybos elementų gamintojams parduodant savo gaminius. Vokietijos tvarių pastatų statybos organizacija (DGNB) remdamasi rinkoje paklausių produktų pavyzdžiais specialiame renginyje pademonstruos, kaip svarbūs rodikliai optimizuotai ir skaidriai perduodami sprendimus priimantiems asmenims.

• „Fraunhofer StadtLabor“: mūsų miestų ateitis

Energetiškai efektyviai mąstantys pastatai. Fasadai, kurie teigiamai veikia patalpų klimatą. Miestai, kurie negamina nei atliekų, nei nuotekų. Kas, atrodo, skamba neįtikėtinai, jau yra mokslinių tyrimų ir tobulinimų objektas. 15 Fraunhoferio institutų pristatys savo atliktus darbus.

• Pasikeitimai būsto sektoriuje – Kartas atitinkanti statyba 4.0 -

Daugiau komforto visais gyvenimo etapais - prie to turėtų prisidėti nekilnojamo turto pritaikymas skirtingoms kartoms. GGT („Deutsche Gesellschaft für Gerontotechnik®“ - Vokietijos gerontologinės technikos organizacija) pademonstruos esamos ir naujos statybos būsto sektoriaus sprendimus.

• Kokybė seka paskui funkciją!

Butas, mokykla, administracinis pastatas: Atsižvelgiant į pastatų panaudojimą, konstrukciniai elementai ir medžiagos turi atitikti skirtingus reikalavimus. „Ift Rosenheim“ dėmesio centre yra į „naudojimą orientuota statybos kokybė“, čia gausite vertingų panaudojimo rekomendacijų bei impulsų kasdieninėje praktikoje.

Ilgoji architektūros naktis

Absoliutus parodos programos favoritas yra „ilgoji architektūros naktis“, kuri pirmą kartą buvo suorganizuota parodos STATYBA 2011 metu. 2017 m. parodos STATYBA 2017 metu ji vyks sausio 20 dieną, penktadienį. Šiuo renginiu norime nutiesti tiltą tarp specializuotos STATYBOS parodos ir Miuncheno miesto bei visų architektūra besidominčių piliečių. Ilgoji architektūros naktis nuves prie gražiausių ir žymiausių miesto pastatų. Naktinio miesto atmosfera turi ypatingą žavesį. Nuo 19 val. iki vidurnakčio tarp atskirų pastatų kursuos autobusai. Kelionė nemokama, įlipti ir išlipti galite, kada ir kur tik pageidaujate. Be to, yra sudarytas ekskursijos pėsčiomis po miesto centrą maršrutas. Yra teminės ekskursijos, skirtos STATYBOS parodos dalyviams ir lankytojams. Kiekvienas maršrutas skiriamas kuriai nors iš STATYBOS parodos temų. Teminiai maršrutai prasideda parodos centro teritorijoje. Išsamesnę informaciją rasite interneto tinklapyje: www.lange-nacht-der-architektur.de

The Archi-World Academy

Parodoje STATYBA 2011 paroda STATYBA ir Europos architektų grupė davė startą didžiausiam pasaulyje architektūros studentų konkursui: „The Archi-World Academy“ Dabar vyks jau trečiasis šio, kas du metus vykstančio konkurso, turas. Jo tema šį kartą: „Atsakinga ateities architektūra“. Architektūros studentai ir jauni architektai iš viso pasaulio buvo pakviesti pateikti savo projektus. Laimėtojai galės pasidžiaugti stažuotėmis didžiausiuose pasauliniuose architektų biuruose. Tas, kas pavyzdžiui, įtikins Wolf D. Prix von Coop Himmelblau, kad jo darbas yra geras, bus apdovanotas šešių mėnesių viešnage jo biure Vienoje. Parodoje STATYBA 2017 dvylika visame pasaulyje garsių architektų biurų pasiūlė praktikos vietas. Be „Coop Himmelblau“, tarp jų puikiai žinomi vardai, tokie kaip „SBA Architects“ iš Vokietijos, Rudy Ricciotti iš Prancūzijos ar „Grafton Architects“ iš Airijos. Dvylikos architektų biurų vadovai kartu yra ir vertinimo komisijos nariai. Apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvaus bent dalis žymiųjų vertinimo komisijos narių, vyks 2017 m. sausio 18 d. STATYBOS parodos metu. Registracija į konkursą baigiasi 2016 m. rugsėjo 30 d.. Naujausią informaciją rasite interneto tinklapyje: www.awacademy.org.

Paieška + interneto sąsaja

Internetiniame kataloge galite greitai susipažinti su visais STATYBOS parodos dalyviais. Spustelėję pelytės klavišą greitai surasite tai, ko ieškote. Ieškoti galima pagal įmonės pavadinimą arba produktų grupes. Programėlė: Paroda STATYBA 2017 turės savo programėlę. Programėlėje rasite internetinį katalogą ir pagrindinę programą. Atsisiųsti programėlę galėsite nuo 2016 m. lapkričio mėnesio iš programėlių parduotuvės („App Store“). Programėlė veiks „iPhone“, „iPad“ ar „iPodtouch“ įrenginiuose bei išmaniuosiuose telefonuose su „Android“ operacine sistema. Verslo kontaktų birža: Kad dar prieš parodą galėtumėte užmegzti kontaktą su parodos dalyviais ir, jeigu reikia, susitarti dėl susitikimo, parodos STATYBA 2017 metu pirmą kartą siūlome instrumentą, padėsiantį užmegzti kontaktus. Šiuo instrumentu galėsite naudotis nuo 2016 m. rudens STATYBOS parodos tinklalapyje. Socialinė žiniasklaida : žinoma, STATYBOS paroda pristatoma ir socialinėje žiniasklaidoje. Naujausias žinias visada rasite „Facebook“, „Twitter“ arba mūsų youtube kanale. Ypač raginame domėtis parodos STATYBA interneto dienoraščiu, į kurį galite patekti per mūsų interneto tinklalapį. Čia rasite visas naujienas, su STATYBOS paroda susijusią informaciją, daug informacijos apie atskirų sektorių naujoves ir ekspertų nuomones.

Miuncheno parodos rodikliai

Tarptautinė Miuncheno paroda (MMI) kartu su maždaug 40 specializuotų gamybos priemonių, vartojimo prekių ir naujų technologijų parodų ir 300 milijonų eurų koncerno apyvarta yra viena iš didžiausių parodas organizuojančių kompanijų pasaulyje. Miuncheno parodų centro renginiuose kasmet apsilanko daugiau nei 30 000 dalyvių ir apie du milijonus lankytojų. Be to, Miuncheno parodų centras organizuoja specializuotas parodas Azijoje, Rusijoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietų Amerikoje ir Pietų Afrikoje. Kartu su šešiomis dukterinėmis įmonėmis Europoje ir Azijoje bei daugiau nei 60 užsienio atstovybių, kurios įsteigtos daugiau nei 100 šalių, mes turime platų tinklą visame pasaulyje. Kartu su Diuseldorfo ir Hanoverio parodų centrais Miuncheno paroda turi savo parodų centrą Šanchajuje „Shanghai New International Expo Center“ (SNIEC), kuris buvo atidarytas 2001 m.

Miuncheno parodos statybos sektorius

Statybos srityje Miuncheno paroda turi ilgametę patirtį. Be STATYBOS parodos, prie didžiausių specializuotų Miunchene organizuojamų šio sektoriaus parodų priskiriamos „Bauma“ – didžiausia statybinių mašinų paroda pasaulyje, taip pat komercinės paskirties nekilnojamojo turto paroda „Expo Real“. Šios trys parodos atspindi visą projektavimo ir statybos procesų grandinę, pradedant investicijomis ir projektavimu bei vykdymu, ir baigiant pastatų technine priežiūra. Į „Bauma“ parodą, kuri užima 600 000 kvadratinių metrų plotą ir yra didžiausia paroda pasaulyje, šių metų balandžio mėnesį atvyko apie 580 000 lankytojų iš viso pasaulio.

Dvi naujos salės parodai STATYBA 2019

Vienas iš didžiausių iššūkių mums yra tai, kad pagrindinių parodų metu salės yra pilnai užpildytos. Todėl didelių įmonių pageidavimus gauti didesnį plotą galime patenkinti tik iš dalies, o dalį naujų užklausimų turime įtraukti į laukiančiųjų sąrašą. Vien tik STATYBOS parodos laukiančiųjų sąrašą šiuo metu sudaro daugiau nei 400 įmonių. Su tokiomis aplinkybėmis negalime ir nenorime ilgai taikstytis. Kad šie pajėgumų apribojimai toliau neaštrėtų, ir ateityje galėtume vėl patenkinti visus parodos dalyvių pageidavimus, šiuo metu statome dar dvi parodų sales – C5 ir C6. Šių salių statyba užtruks dvejus metus. Nuo 2018 m. turėsime 200 000 kvadratinių metrų ploto, tai yra 20 000 kvadratinių metrų daugiau nei šiuo metu. Tokiu būdu naujos perspektyvos atsiveria ir STATYBOS parodai bei jos dalyviams. Parodoje STATYBA 2019 galėsime pasiūlyti vietas ir įmonėms, kurios dabar yra laukiančiųjų sąraše.

Daugiau informacijos: http://www.bau-muenchen.com/

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Vokietija
Miestas: Miunchenas
Sritis: statyba, interjeras
Parodos pradžia: 2017-01-16
Parodos pabaiga: 2017-01-21
Kaina nuo: 583 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS