Namų statybos paroda Suomijoje

Paroda vyks 2019 m. liepos 12 - rugpjūčio 11 d.

Metinė Suomijos būsto paroda - tai didžiulis renginys, kuris kasmet vyksta vis kitame Suomijos mieste. Būsto mugė - puikus renginys visiems, kurie domisi ateities būsto bei interjero dizaino tendencijomis. Kasmet pristatoma kažkas naujo ir įdomaus, eksponuojami naujai pastatyti namų kvartalai bei juos supanti infrastruktūra. Kiekvienais metais apie 150 000 lankytojų susipažįsta su architektūros ir naujausiomis namų statybos, įrengimo ir dizaino tendencijomis.

Kvartalo namai yra pastatyti ir įrengti, lankytojai galės juos apžiūrėti parodos metu. Pasibaigus mugei, šeimos, kurioms pastayti namai, įsikrausto į juos.

Istorinėje aplinkoje iš senų kareivinių, esančių ant upės kranto įspūdingame kraštovazdyje gimsta unikalūs gyvenamieji namai.

Papildomi pastatai, gerbiantys senuosius - tai modernūs namai, terasiniai namai, dviviečiai namai ir naujas prestižinis gyvenamųjų namų kvartalas. Visa tai yra nuostabus naujausių būsto sprendimų ir istorijos derinys.

Parodos metu bus rengiami forumai, diskusijos ir namų statybos bei dekoravimo praktinio pritaikymo prezentacijos bei architektų ir statybininkų varžybos. 

Kelionė:

Kelto bilietas 2019 nuo liepos 12 d. iki rugpjūčio 11 d. Talinas–Helsinkis–Talinas. Vietos denyje + lengvasis automobilis, jei keliauja 4 žmonės. Kaina nuo 60 Eur asmeniui,

2 nakvynės su pusryčiais 3* viešbutyje dviviečiame kambaryje, Kouvola mieste. Kaina nuo 190 Eur.

Susidarius grupei bus galimybė vykti autobusu iš Vilniaus, Kauno.

Bilietų į parodą kainos: suaugusiam 1 dienai – 26 EUR; grupėms (nuo 15 žm.) – 17 EUR. 

Parodos darbo laikas: kasdien nuo 10 iki 18 val.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Šalis: Suomija
Miestas: Kouvola
Sritis: architektūra, statyba
Parodos pradžia: 2019-07-12
Parodos pabaiga: 2019-08-11
Kaina nuo: 250 €
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS