Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


Namų statybos paroda Suomijoje

Tuusula 2020

Vyks Tuusuloje (Suomija), data perkelta į 2020 m. rugpjūčio 3 - 30 d.

Kasmetinė Suomijos būsto paroda - tai didžiulis renginys, kuris kasmet vyksta vis kitame Suomijos mieste. Būsto mugė - puikus renginys visiems, kurie domisi ateities būsto bei interjero dizaino tendencijomis. Kasmet pristatoma kažkas naujo ir įdomaus, eksponuojami naujai pastatyti namų kvartalai bei juos supanti infrastruktūra. Kiekvienais metais apie 150 000 lankytojų susipažįsta su architektūros ir naujausiomis namų statybos, įrengimo ir dizaino tendencijomis.

Mugė vyks visai šalia Tuusulos centro, Regiment parke. Kai bus baigtas statyti Rykmentinpuisto parkas bus maždaug 15 000 gyventojų gyvenamasis rajonas. Gyvenamąjį plotą sudarys iš viso 27 individualūs namai, du daugiabučiai, du miestelio namai ir vienas rąstinis namas. Bus mediniai karkasiniai namai, rąstiniai ir mūriniai namai, tiek vieno, tiek dviejų aukštų sprendimai. Ekspozicijoje yra 41 būsto mugės namai.

Tuusula būsto mugės zona

Būsto mugė yra netoli Tuusula miesto centro, tačiau javų laukai ir naturalūs takai yra tiesiai iš namų kiemų. Įvairūs būsto poreikiai patenkinti plačiu pasiūlos asortimentu; tai miestelio namai, individualūs namai ir daugiabučiai. Tokioje kaimynystėje gyventojai gali gyventi kiekviename savo gyvenimo etape. Mugę papildo reikšminga Tuusula kultūros istorija. Iš tikrųjų menas rodomas tiek gyvenamųjų namų, tiek regionų planavime. Vietovės meno programa pasakoja, kaip menas yra neatsiejama Regimento parko dalis.

Apie pusvalandis kelio iš Helsinkio

Regimentų parko teritorija prasideda Hyrylä savivaldybės centre palei Tuusulanväylä ir tęsiasi iki Keravos sienos. Todėl parodų zona yra puikiai pasiekiama Helsinkio metropoliteno pagrindiniais maršrutais. Iš mugės pastato į Helsinkį galite nukeliauti maždaug per pusvalandį, į oro uostą - per ketvirtį valandos.

Keravos traukinių stotis yra už trijų kilometrų. Tuusula yra HSL regioninės pavyzdinės teritorijos dalis.

Daugiau apie Regiment parką: rykmentinpuisto.fi.

Būsto mugė vyks 2020 m. rugpjūčio 3 - 30 dienomis Tuusuloje. Būsto mugė dirba kiekvieną dieną nuo 10 iki 18 valandos ir pratęsiama trečiadieniais iki 21 val.

Tematika

Būsto mugės teritorijos tikslas - suteikti įvairiapusę ir aukštos kokybės gyvenamąją aplinką, sutekiančią rajono gyventojams galimybę džiaugtis ir atsipalaiduoti. Mažų namų rajonų projektai turėtų atspindėti būsto mugių temas. Temos tikslas - paremti teritorijos, pastatų, kiemų ir gyvenamųjų namų projektavimą, statybą ir dekoravimą. Tema turi būti atpažįstama galutiniame įgyvendinime.

2020 M. PASTATŲ MOKSLO TEMOS:

ENERGETIKA
Inovatyvūs ir intelektualūs energijos sprendimai

ART
Gyvenimo ir gyvenimo kokybės gerinimo menas

VEIKLOS DIENOS
Aktyvaus kasdienio gyvenimo sprendimai

PROTINGI GYVENIMO
Pažangios sprendimai būsto pagalbininkų ir įvairaus panaudojimo technologijos namų

Parodos metu bus rengiami forumai, diskusijos ir namų statybos bei dekoravimo praktinio pritaikymo prezentacijos bei architektų ir statybininkų varžybos. 

Ką dar galima pamatyti?

„Rantatie“ yra oficialus būsto mugės Tuusuloje aksesuaras

Kitų metų liepos – rugpjūčio mėnesiais Rykmentino parke esančioje valstybinėje būsto mugėje lankytojai, be naujų namų mugėse, aplankys istorinių menininkų namus Rantatie, oficialiuose būsto mugės namuose. Pakeliui galėsite mėgautis istoriniais kraštovaizdžiais ir sodais, menininko kieme, XIX ir XX amžiaus vilų architektūra, meno ir kultūros patirtimis.

Rantatie, muziejaus kelias palei Tuusulanjärvi ežero krantus, yra žinomas dėl savo turtingos kultūros. Palei krantą galite pajusti XX amžiaus pradžios meno bendruomenės gyvenimą ir mėgautis daugybe meno, gamtos ir kultūros.

Menininkų namai „Erkkola“, „Halosenniemi“, „Ahola“ ir „Ainola“, Aleksio Kivi mirties kotedžas, Loterijos muziejus ir „Krapi“, išsivystę iš tradicinio sodybos į įvairias viešbučių ir restoranų paslaugas, namų mugės lankytojams siūlo platų spektrą.

Kaip papildomą kelionės tikslą „Rantatie“ gražiai papildo Būsto mugės pasiūlymai. Ant borto pamatysite, pavyzdžiui, kaip  suomiai, gyveno prieš šimtą metų. „Būsto mugės“ lankytojai apžiūrės įvairiapusę naująją statybą būsimame kaimo mieste, sako „Tuusula“ būsto mugės projektų vadovė Riikka Uusikulku.

„Erkkola“ buvo baigta statyti 1902 m. Kaip kultūros naštos JH Erko kultūros namai. Erkkola yra Tuusula meno muziejaus vaizduojamojo meno scena. Namas taip pat rengia renginius, koncertus, paskaitas ir teatro spektaklius. „Facebook“: @Erkkola

Aleksio Kivi kotedže paskutinius savo gyvenimo mėnesius 1872 m. praleido brolis Albertas Stenvallas. Vieta primena tai, kaip Rantatie atrodė prieš gimstant vilai ir menininkų bendruomenei.

Loterijos muziejus yra įsikūręs Syväranta ūkyje ir datuojamas XIX a. Tai suteikia muziejaus parodos patirties į „Lotta Svärd“ organizacijos istoriją. Muziejaus kavinė „Lottakanttiini“ garsėja nostalgiška atmosfera ir įvairiu pasirinkimu. „Facebook“: @Lottamuseo

„Halosenniemi“ buvo baigta kurti 1902 m. Kaip menininko Pekka Haloneno „dykumos studija“. Halosenniemi muziejuje, kuris veikia kaip menininko namai, yra laikinos parodos. Iš jo kiemo atsiveria puikus vaizdas į Tuusulanjärvi ežerą. „Facebook“: @Halosenniemi

Ahola buvo Juhani Aho ir Venny Soldan-Brofeldt namai Tuusulano ežero pakrantėse. Į namą jie persikėlė 1897 m., Išsinuomoję jį iš Järvenpää dvaro. Eksponuojama „Ahola“ ir paroda apie Aho ir Soldan-Brofeldtų gyvenimo darbus. „Facebook“: @ jarvenpaa.ahola

Tarptautiniu mastu garsūs Jeano Sibelijaus namai „ Ainola“ yra prie „Rantatie“. Vila buvo suprojektuota architekto Larso Soncko ir baigta statyti 1904 m. Su savo pastatais ir sodais, „Ainola“ pasakoja apie XX amžiaus pradžios gyvenamųjų namų statybą ir sodininkystės kultūrą. „Facebook“: @Ainolamuseum

Suviranta yra dailininko namai, pastatyti tapytojo Eero Järnefelt ant Tuusulanjärvi ežero kranto. Pastatą juosia angliško stiliaus sodai, o namo interjeras vis dar mena XX amžiaus pradžią. Suviranta, kuri vis dar yra privatus namas, vasarą gali būti lankoma su gidais. @ateljeekotisuviranta

„Krapi“ yra šeimos valdomas viešbučių ir restoranų verslas, išplėtotas iš tradicinės sodybos. Jos kieme yra restoranai, viešbutis, vasaros terasa, degiklis, programų centras „Paja“, vasaros teatras, meno parkas, kuris atidaromas 2020 m. Krapihovi yra žinomas dėl gero maisto ir gražių apylinkių.  @krapihovi

Šiandien Ahola ir Ainola, esantys Järvenpää mieste, ir Lottamuseo, Erkkola ir Halosenniemi Tuusula pusėje yra muziejai. Pietiniame Rantatie gale yra Krapi ferma, kuri yra viešbutis, restoranas ir renginių centras.

Kelionė

Kelionės galimybės keičiasi todėl kainos teiraukintės agentūroje.

Keltu: klausti.

Skrydis: klausti.

Traukiniu: klausti.

Viešbutis: klausti.

Susidarius grupei bus galimybė vykti autobusu, arba mikroautobusu ir keltu iš Vilniaus, Kauno.

Bilietų į parodą kainos: suaugusiam 1 dienai – 26 EUR; grupėms (nuo 15 žm.) – 17 EUR.

Parodos darbo laikas: kasdien nuo 10 iki 18 val.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Šalis: Suomija
Miestas: Kouvola
Sritis: architektūra, statyba
Parodos pradžia: 2020-08-03
Parodos pabaiga: 2020-08-30
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS