Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės į parodas


L`ARTIGIANO


Amatų mugė Milane

2017 m. gruodžio 2 – 10 d. Milano parodų centre (Italija)

Darbo laikas 10:00 - 22:30 val.
Įėjimas nemokamas

Didžiausia tarptautinė amatininkų gaminių mugė-pardavimas sudomina daugiau kaip 2,5 mln., iš kurių 30 000 yra profesionalūs lankytojai. Savo produkciją pristato amatininkų įmonės iš įvairių pasaulio šalių: Prancūzijos, Vokietijos, Vengrijos, Portugalijos, Slovėnijos, Ispanijos, Alžyro, Čilės, Kolumbijos, Eritrėjos, Gvatemalos, Indijos, Indonezijos, Irano, Libano, Maroko, Nepalo, Vietnamo, Paragvajaus, Filipinų, Pietų Korėjos, Tuniso. Asortimento platumas priblokš patį išrankiausią lankytoją. Jau dalyvauja ir Lietuvos atstovai.

Tradiciškai demonstruojama keletas sričių:

  • Dovanos ir amatininkų gaminiai iš medžio, geležies, vario, stiklo, sidabro, o taip pat keramika, tekstilė, marmuras, pusiau brangūs akmenys.
  • Drabužiai ir aksesuarai (oda, tekstilė ir kt.).
  • Baldai ir interjeras: baldai, įvairūs interjero daiktai, užuolaidos, kilimai, kiliminės dangos ir gobelenai, gaminiai stalo serviravimui, indai, šviestuvai, paveikslai ir skulptūros.
  • Auksas, brangenybės ir papuošalai.

Patikusias prekes galima įsigyti.

L'ARTIGIANO Fiera - įkurta 1996 metais - svarbiausia mugė pasaulyje, skatinanti tarptautinius produktus.
L'ARTIGIANO Fiera, vadinama 9 dienų kaimu su viso pasaulio amatais ir milijonais lankytojų, 60 vakarienės zonų. ARTIGIANO Fiera pažodžiui reiškia "meistrų mugė".

  • Tai unikali galimybė bendrauti su savo kūrybos kolegomis ir bendraminčiais.
  • Puiki proga internacionalizuoti, išplėsti savo veiklą tarptautiniu mastu.
  • Galimybė pasimokyti ir tobulinti savo produktus.

 

KELIONĖ LĖKTUVU

Kelionės paketo kaina:

295 EUR (tiesioginis reisas Vilnius-Milanas (Bergamo)-Vilnius, 4 naktys 3* viešbutyje 1 asm./dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

276 EUR (tiesioginis reisas Vilnius-Milanas (Bergamo)-Vilnius, 3 naktys 3* viešbutyje 1 asm./dviviečiame kambaryje su pusryčiais.

Paketo kaina tikslinama pirkimo dieną. 

KELIONĖS AUTOBUSU PROGRAMA
2017 m. gruodžio mėn. 3 - 9 d.

 

 

 

 

 

1 d. Kelionė per Lenkiją, Čekiją.

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 d.  Austrija – Italija

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją grožintis nuostabiais Alpių kalnų vaizdais. Pakeliui apsilankymas unikaliame Svarovskio muziejuje “Kristalų pasaulis”. Vakare atvykimas į viešbutį prie Gardos ežero, kuris saugomas UNESCO ir yra įtrauktas į gražiausių pasaulio ežerų 10-tuką Ežerą supa nepaprasto grožio gamta, Alpių kalnai, senoviniai miesteliai, vynuogynai ir pilys, o ežere – daugybė laivelių. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

3 d. Milanas L Artigiano 2017

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis mugėje L Artigiano. Po parodos ekskursija po vieną didžiausių ir madingiausių Europos miestą Milaną. Tai ne tik mados sostinė, bet ir meno, kultūros, puikių renginių miestas, įdomus savo istorija. Pamatysite žymiąją Milano katedrą, garsųjį operos „La Scala“ teatrą ir daug kitų įdomių Milano vietų. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 d. Milanas L Artigiano 2017

Pusryčiai. Pervažiavimas į Milaną. Atvykus – lankymasis mugėje L Artigiano. Po mugės lankymo laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 d. Milanas - Como ežeras

Pusryčiai. Lankymasis mugėje L Artigiano. Pageidaujantiems ekskursija prie vieno gražiausių Como ežero, kuris yra Y raidės formos. Tai trečias pagal dydį Italijos ežeras, prie kurio nuo senų laikų mėgdavo poilsiauti turtingiausi Italijos gyventojai. Como ežeras yra ir giliausias Europoje (vietomis iki 400 m.). Nuostabūs peizažai įkvėpė E. Hemingvėjų, M. Tveną, A. Manzoni ir daugelį kitų autorių bei režisierių sukurti savo kūrinius Como ežero fone. Čia filmuojami įvairūs filmai, savo vilas įsigijo žinomi žmonės, kaip Madona, George Clooney, G. Versage, S. Stalone, R. Bransonas ir kt  Ypač malonu pasigrožėti nuostabiais vaizdais, žavingais miesteliais, vilomis iš ežero pusės plaukiant laivu. Po pietų išvykimas link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje.

6 d. Dinkelsbuhl, Vokietija

Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Dienos metu sustojimas šventiškai pasipuošusiame viduramžių miestelyje Dinkelsbuhl. Tolimesnė kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 d. Čekija, Lenkija

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 415 EUR (esant grupėje ne mažiau, kaip 35 asmenims)

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (dviviečiai kambariai su visais patogumais) pagal programą, kelių ir ekologijos mokesčiai, vadovo – vertėjo paslaugos.

Už įėjimą į muziejus, pilis ir kitus mokamus objektus bei miesto mokestis mokami vietoje, planuoti apie 100 EUR.

Žiūrėkite filmuką ... 

Mugės akimirkos ...

 

Dėl kelionės lėktuvu kreiptis: kristina@svite.lt, tel. 8 5 26 29 000.

Dėl kelionės autobusu kreiptis: kristina@svite.lt, tel. 8 5 26 27 777.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt
PAKLAUSIMAS Į PARODĄ


Privatumo politika
UŽSISAKYTI NAUJIENAS