Dvarai ir vynininkystė Šiaurės Lietuvoje

Bistrampolio ir Karpių dvarai

Ryte išvykimas link Panevėžio. Atvykę pasivaikščiosite po Bistrampolio dvaro teritoriją su gidu, kuris supažindins su turtinga dvaro istorija, parodys visus dvaro sodybos komplekso pastatus, prabangiai įrengtą žirgyną bei naujai dvaro teritoriją papuošusį skulptūrų parką. Vėliau pasivaišinsite kava/arbata su dvarišku pyragu.

Toliau keliausite į Joniškėlį, kuris žinomas nuo XVII a., o XIX a. buvo klestintis miestas.

Laikas pietums.

Po pietų ekskursija po miestą apsilankant ir pilname paslapčių Karpių dvare - viename didžiausių Žemgalos regione. Karpiai pirmieji Rusijos imperijoje ir antrieji Europoje panaikino baudžiavą. Dvare buvo sukaupta turtinga knygų biblioteka. Unikalios ekskursijos metu sužinosite įdomias dvaro gyvenimo ir mistiškas istorijas, įvairiausius nutikimus iš dvarininkų Karpių gyvenimo, apžiūrėsite prancūzišku ir anglišku stiliumi įkurtą parką.

Apsilankysite vynininko ūkyje, kuriame jau 30 metų auginamas vynuogės ir daromi įvairiausi vynai. Vynininkas augina apie 200 įvairių veislių vynuogių ir iš jų, bei kitų uogų-vaisių pagamina apie  30 rūšių vyno. Čia gaminami vynai ne tik iš vynuogių, bet ir rabarbarų, šermukšnių, svarainių, slyvų, burokėlių ir kt. Vasaros pabaigoje ypač tiks vynų degustacija iš šių gėrybių.

Po vynų degustacijos išvykimas į namus.


Kelionės kaina: sutartinė.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu / mikroautobusu, ekskursija su vietiniu gidu Bistrampolio dvare,  kava/pyragas, ekskursija po Joniškėlį ir Karpių dvarą, vyno degustacija.

Už įėjimus į nenumatytus mokamus objektus, pietus ir stovėjimo aikšteles mokama papildomai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika