Šventinė kelionė į Pakruojo dvarą. DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI

Organizuojama grupėms nuo 2019 m. lapkričio 30 d. iki 2020 m. sausio 4 d.

Ryte iš Vilniaus išvyksite į Taujėnų dvarą. Susipažinsite su dvaro istorija, pamatysite Radvilų giminės medį, gautą dovanų iš Radvilų palikuonių, keletą autentiškų šio dvaro baldų, pamatysite vienintelį Lietuvoje medinį trijų aukštų svirną. Ekskursijos pabaigoje ragausite dvaro pyrago su kava.

Didžiausioje Lietuvoje išlikusioje dvaro sodyboje kūrėjai iš Kinijos įrengs daugiau nei 30 teminių šviesos instaliacijų. Šįkart iš daugybės šilko žibintų sukurtos skulptūros sieks net 8 metrus aukščio. Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems žiurkės metams sėkmę pranašaus milžiniška šventykla bei egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra. 

Viso šventinio laikotarpio savaitgaliais ir Kalėdų dienomis vyksiančiame festivalyje „Didieji Kinijos žibintai“ Lietuvos ir Kinijos aktoriai rengs teatralizuotus šou ir šokdins sėkmę nešantį drakoną. Renginio lankytojų lauks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos. 

Šviesos festivalyje šiemet taip pat veiks kūrybinės – edukacinės vaikų užimtumo erdvės. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis ar susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje.


Kainos teirautis agentūroje

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo-gido paslauga, programa.

Papildomai kainuos:

  • Ekskursija Taujėnų dvare 3 Eur/asm.
  • Ekskursija Taujėnų dvare ir kava su pyragu 7 Eur/asm
  • Bilietas į festivalį Didieji Kinijos žibintai: suaugusiems 12 Eur, moksleiviams, studentams ir senjorams 10 Eur.
  • Pietūs apie 8 Eur.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika