Gurmaniškas šimtalapio kepimas

Lietuva, kaip ir kitos Europos šalys, daugiakultūrė valstybė. Joje nuo seno puikiai sugyvena įvairių tautybių ir religijų žmonės. Kiek Lietuvoje yra vietų, kur kiekvienas galėtų mėgautis jaukumu ir rafinuotumu dvelkiančia atmosfera, maloniu aptarnavimu ir visa tai suderinti su nedidelėmis išlaidomis? Turbūt daugelis atsakytų, jog - nedaug... O kiek yra vietų, kur galima būtų susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo tradicijomis ruošiant maistą? Turbūt daugelis taip pat atsakytų - nedaug....

Totoriai - gilią istoriją turinti tautinė bendrija, iki šių dienų išlaikiusi savo tradicijas. ŠIMTALAPIS - tai tradicinis totorių kepinys iš mielinės tešlos, įdarytas razinomis ir aguonomis.

Mūsų troškimas - supažindinti žmones besidominčius lietuvių, totorių ir karaimų kulinarijos paveldo patiekalais, bei leisti Jums ištrūkti iš kasdienybės ir patirti kažką naujo, ko galbūt niekur kitur nerasite.

Norint iškepti tikrai gerą šimtalapį, sugaištama ne vieną valandą, tačiau šio puikaus kepinio skonis tikrai to vertas. Tik užsisakę šią programą įvaldysite šio nuostabaus gaminio paruošimo meną. Kol šimtalapis keps Jums bus pasiūlyta paragauti šio nuostabaus kepinio su karšta garuojančia arbata.

Linkime akimis pamatyti, gomuriu pajusti, širdimi įsimylėti...

Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas.

Ekskursijos kaina - sutartinė.

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS