Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Pažintiniais takais

Pirma diena

Anksti ryte išvykimas. Kelionė į Kuršių Neriją. Atvykus į Klaipėdą persikėlimas keltu. Kelionė vingiuos Kuršių Nerijos miškais palei kopas grožintis u gamtos panoramomis.
Atvykus į Nidą susipažinsite su kurortiniu miesteliu. Keliausite Parnidžio pažintiniu taku, kuris yra 1800 m ilgio.

Parnidžio pažintinis takas prasideda Tylos slėnyje. Prie tako pradžios įrengtas pirmasis informacinis stendas ir koplytstulpis, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimai. Slėnio viduryje stovintis 5 metrų aukščio meninė skulptūra medinis krėslas skirta milžinei Neringai, kuri pagal legendą, nešiodama prijuostėje smėlį ir supylė Kuršių Neringą. Kita jai skirta meninė instaliacija – „Milžinės piršto antspaudas“.
Toliau pažintinis takas kopia į įspūdingą Parnidžio kopą, nuo kurios viršaus galima pasitikti iš vandens patekančią ir į vandenį nusileidžiančią saulę. Dėl plačių horizontų kopos viršus buvo išrinktas įspūdingam akmeniniam saulės laikrodžiui – kalendoriui. Beveik 14 metrų aukščio ir 36 tonas sveriantis obeliskas ne tik tiksliai rodo esamą laiką, bet kartu atspindi svarbiausius gamtos reiškinius, mėnulio fazes, šventes ir kitą kalendorinę informaciją.
Po ekskursijos pėsčiomis išvykimas į Juodkrantę. Atvykus galima pasivaikščioti Raganų kalne ar apžiūrėti senąsias XIX a. vilas. Iš Juodkrantės išvykimas į Klaipėdą. Persikėlimas keltu.
Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Nakvynė.

Antra diena

Pusryčiai. Ekskursija po Klaipėdą apžiūrint miesto įžymybes. Po ekskursijos išvykimas į Pajūrio regioninį parką. Pamatysite Olando kepurę. Olando kepurė – tai 24,4 m aukščio skardis, kurį prieš 12–15 tūkst. metų suformavo Baltijos ledynas. Tai parabolinė kopa, supustyta ant moreninio gūbrio. Ši vieta yra intensyviai ardoma jūros.
Toliau keliausite Litorinos pažintiniu taku. Jis taip pavadintas, nes maždaug prieš 7500 metų čia tyvuliavo Litorinos jūra, kurios vandens lygis buvęs gerokai aukštesnis už dabartinės Baltijos, skyrėsi ir kranto linijos aukštis. Eiti teks senosios jūros pakrante, per mišką, kuriame auga mūsų kraštui nebūdingi medžiai – bukai, kėniai, maumedžiai, platanalapiai klevai. Šį mišką pasodino dvidešimto amžiaus pradžioje Klaipėdos miesto pirklių gildija.

Kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.
Įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, ekskursijos pažintiniais takais pagal programą, 1 nakvynė su pusryčiais 3 žv. viešbutyje.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika