Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Nida. Sezono atidarymas

1 diena

Kelionė autobusu link Klaipėdos. Persikėlimas keltu į Kuršių neriją – siaurą 97 km ilgio pusiasalį, skiriantį Kuršių marias nuo Baltijos jūros. Plačiausia Nerijos vieta – 4 km, siauriausia – 400 m. Vos persikėlę keltu per marias, pajusime ypatingą Neringos dvelksmą – kiekvienu metų laiku skleidžiamą skirtingą pušų aromatą, sumišusi su žuvies ir vandenų kvapu.

Kuršių nerija yra unikalus ir savitas žemės lopinėlis, daug amžių kurtas gamtos ir prižiūrėtas žmogaus. Jos peizažas savitas smėlio kopomis su reta augmenija, smėlingame dirvožemyje augančiu mišku. Kuršių nerijoje randama iš viso apie 900 augalų rūšių, iš kurių net 27 įtrauktos į Lietuvos raudonąją knygą. 2000 m. Kuršių nerijos nacionalinis parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūrinio kraštovaizdžio vertybė. Nidos paplūdimys pirmasis Lietuvoje 2002 metais buvo apdovanotas Mėlynąja vėliava.

Atvykimas į Nidą. Apsigyvenimas ir nakvynė poilsio namuose. 

2 diena

Poilsis prie jūros ir marių. Laisvas laikas savarankiškai dalyvaujant Nidos festivalyje sezono atidarymo renginiuose, kurio metu vyks daug ir įvairių kultūrinių, muzikinių, meninių projektų (džiazo, klasikinės muzikos, gatvės teatro, kino, parodos, populiarios muzikos projektai ir kiti renginiai). Juose dalyvaus žinomi Lietuvos menininkai ir atlikėjai. Bus galima pasilinksminti ne tik muzikiniuose renginiuose, bet ir išbandyti savo jėgas žvejyboje, apsilankyti žuvų turguje, pasiplaukioti senovišku laivu kurėnu, stebėti sporto varžybas, apsilankyti rankdarbių mugėje bei kt. Nakvynė poilsio namuose Nidoje.

3 diena

Poilsis ir laisvas laikas. Savarankiškas lankymasis renginiuose. Vakare išvykstame  autobusu į Kauną, Vilnių.

Kelionės kaina: sutartinė.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, 2 nakvynės poilsio namuose Nidoje, persikėlimas keltu, ekologijos mokestis. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika