Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Molėtai - kraštas kuriame viskas tikra...

Kelionės programa:

Ryte išvykstame link Molėtų observatorijos. Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Etnokosmologija – žmogaus ir žmonijos ryšių su kosminiu pasauliu atspindis ir pasireiškimas tautos gyvenimo tradicijose, apeigose, materialiniame ir verbaliniame pavelde, moksle, technikoje, literatūroje, mene, filosofijoje, religijose, futurologijoje ir mokslinėje fantastikoje. Pagrindinis Lietuvos etnokosmologijos muziejaus uždavinys yra rinkti, kaupti, sisteminti, saugoti, moksliškai tyrinėti, eksponuoti ir teikti lankytojams informaciją apie žmogaus ir žmonijos ryšius su kosminiu pasauliu. Observatorijoje pamatysime Lietuvos ir pasaulio teleskopus, kurie yra įvairiausių dydžių bei formų. Jei pavyks galėsime pažiūrėti į dangų ir jo nuostabius kūrinius. Pamatysime čia esantį Saulės laikrodį. Lankysimės Etnokosmologijos muziejuje, kuriame galėsime susipažinti su istoriniais ir etnografiniais eksponatais.

Ekskursiją tęsime Antano Truskausko medžioklės ir gamtos muziejuje. A. Truskausko medžioklės trofėjų kolekcija yra laikoma viena vertingiausių Lietuvoje. 2012 m. A. Truskauskas yra nutaręs šią unikalią kolekciją perduoti Molėtų rajono savivaldybei bei Molėtų krašto muziejui.

Po apsilankymo muziejuje vyksime į Uteną, kur lankysimės Utenos aludarystės centre.

Ne tik uteniškiai, bet ir visos Lietuvos gyventojai „Utenos alų“ vertina už jo puikų skonį, aukščiausią kokybę ir dėmesį naujovėms. Čia sužinosime visą istoriją apie pirmąjį alų – „Žigulinį“, „Švyturio-Utenos“ alų ir alaus gamybos raidą iki pat šių dienų, kai įmonė tapo pilnaverte „Carlsberg Group“ dalimi. Apžiūrėsime istorinę „Utenos“ prekės ženklo inovacijų/komunikacijos/reklamos ekspoziciją, susipažinsite su alaus gamyba. Ekskursijos metu degustuosime penkių rūšių alų.
Po degustacijos išvykimas į namus. Vėlai vakare sugrįžimas.

Ekskursijos kaina: sutartinė

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa, medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, kelių ir ekologijos mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Ekskursija Lietuvos etnokosmologijos muziejuje ,,Etnokosmologija – ryšiai su kosminiu pasauliu": 4,40 Eur./ suaugusiems; 2.20 Eur (moksleiviams, studentams, senjorams)
  • Medžioklės ir gamtos muziejus: suaugusiems-2 Eur, moksleiviams-0.80 Eur.
  • Utenos aludarystės centras - ekskursija su 5 alaus rūčių degustacija - 9 Eur.

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika