Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Kibinų kelias

Lietuvoje yra vietų, kur kiekvienas gali mėgautis jaukumu ir rafinuotumu dvelkiančia atmosfera, maloniu aptarnavimu ir visa tai suderinti su nedidelėmis išlaidomis. Yra vietų, kur galima  susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo tradicijomis ruošiant maistą.

Mūsų troškimas - supažindinti žmones besidominčius lietuvių ir karaimų kulinarijos paveldo patiekalais, bei leisti Jums ištrūkti iš kasdienybės ir patirti kažką naujo, ko galbūt niekur kitur nerasite. Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus... Tik tuomet suprasite, kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį pyragėlį su mėsa - Kibiną. Tad kviečiame sudalyvauti edukacinėje kibinų kepimo pamokėlėje*.

 

Po degustacijos keliausime aplankyti gražiausių lankytinų vietų Trakuose. Gidė pradės pasakojimą istorinėje Trakų Salos pilyje. Trakų pilis – vienintelė Rytų Europoje pilis, pastatyta saloje. Žmonės kalba, kad Trakai atsirado dėl moters užgaidos. Senuosiuose Trakuose gyventi kunigaikščio Kęstučio žmonai Birutei nepatiko, nes šalia buvo per mažai vandens, kaip jai buvo įprasta gimtojoje Palangoje. Todėl Kęstutis, norėdamas įtikti žmonai, apie XIV a. vidurį pradėjo statyti naują pilį ežerų apsuptame pusiasalyje. Trakuose dar daug gražių vietų: Karaimų etnografinė paroda, Užutrakio dvaras, Angelų kalva ir daug kitų puikių. Po ekskursijų grįžimas namo.

 

Linkime akimis pamatyti, gomuriu pajusti, širdimi įsimylėti...

Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas.

Ekskursijos kaina - sutartinė. 

*Edukacinė kibinų kepimo pamokėlė: 

Kelionės kaina: sutartinė.

Į kainą įskaičiuota: pasakojimas, kibinų sukimo pamokėlė, degustavimas kibinų su kiauliena (2 vnt.), natūralus vištienos sultinys, firminis kmynų gėrimas.

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika