Kibinų kelias

Kiek Lietuvoje yra vietų, kur kiekvienas galėtų mėgautis jaukumu ir rafinuotumu dvelkiančia atmosfera, maloniu aptarnavimu ir visa tai suderinti su nedidelėmis išlaidomis? Turbūt daugelis atsakytų, jog - nedaug... O kiek yra vietų, kur galima būtų susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo tradicijomis ruošiant maistą? Turbūt daugelis taip pat atsakytų - nedaug....

Mūsų troškimas - supažindinti žmones besidominčius lietuvių ir karaimų kulinarijos paveldo patiekalais, bei leisti Jums ištrūkti iš kasdienybės ir patirti kažką naujo, ko galbūt niekur kitur nerasite. Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus... Tik tuomet suprasite, kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka, tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį pyragėlį su mėsa - Kibiną.

Po degustacijos keliausime aplankyti gražiausių lankytinų vietų Trakuose. Gidė pradės pasakojimą istorinėje Trakų Salos pilyje. Trakų pilis – vienintelė Rytų Europoje pilis, pastatyta saloje. Žmonės kalba, kad Trakai atsirado dėl moters užgaidos. Senuosiuose Trakuose gyventi kunigaikščio Kęstučio žmonai Birutei nepatiko, nes šalia buvo per mažai vandens, kaip jai buvo įprasta gimtojoje Palangoje. Todėl Kęstutis, norėdamas įtikti žmonai, apie XIV a. vidurį pradėjo statyti naują pilį ežerų apsuptame pusiasalyje. Trakuose dar daug gražių vietų: Karaimų etnografinė paroda, Užutrakio dvaras, Angelų kalva ir daug kitų puikių. Po ekskursijų grįžimas namo.

Linkime akimis pamatyti, gomuriu pajusti, širdimi įsimylėti...

Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas.

Ekskursijos kaina - sutartinė. 

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS