Kelionė į Anykščių kraštą

Išvykimas į Anykščių kraštą, viliojantį vaizdingomis apylinkėmis ir įdomių lankytinų vietovių gausa. Pasivaikščiojimas po Anykščių šilelį, kurio metu pamatysite legendomis apipintą gamtos stebuklą - Puntuko akmenį. Tai antrasis pagal dydį riedulys Lietuvoje. Puntuko akmenyje iškalti Lituanicos lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefai bei jų testamento žodžiai lietuvių tautai. Vėliau aplankysite Lajų taką*. Tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų lygyje. Medžių lajų tako kompleksą sudaro: informacinis centras, Medžių lajų takas ir apžvalgos bokštas.
 

Vėliau vyksite į Niūronių kaime 1978 m. įkurtą unikalų Arklio muziejų*, kuriame galima susipažinti su jau daug šimtmečių trunkančia arklio ir žmogaus draugystės istorija. Arklio muziejus įsikūręs senoje daržinėje, buvusios pradinės mokyklos pastate. Muziejui dabar priklauso 15 pastatų. Pastaraisiais metais atnaujintos muziejaus ekspozicijos, lankytojai gali susipažinti su įvairiais žemės ūkio padargais, transporto priemonėmis, kavalerijos istorija, sužinoti apie arklį visokiausių įdomybių.


Aplankysite Siauruko muziejų*, kuris veikia siaurojo geležinkelio stoties komplekse. Iki mūsų dienų beveik nepakitęs išliko visas šimtametės stoties kompleksas: vandens bokštas, pagrindinis stoties pastatas, prekių sandėlis, gyvenamieji namai, vandens kolonėlė, akmenimis grįsta prekių aikštė, metalinis tiltas per Šventąją. Buvusiame prekių sandėlyje galima palyginti, kuo skiriasi siaurojo ir plačiojo geležinkelio bėgiai, pamatyti nemažą žibintų, signalinių priemonių kolekciją, ryšio priemonių pavyzdžių. Daug džiaugsmo suteikia didžiulės svarstyklės ant kurių gali pasisverti visa grupė.

Kelionės pabaigoje jūsų lauks pramogos. Pramogauti pradėsite Labirintų parke*. Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų parką sudaro keturi skirtingi labirintai - karklių, energetinis, veidrodžių ir virvučių. Taip pat čia gausu kitų pramogų - mini golfas, šaudykla, nusileidimas pagalvėmis,. Grupėms taip pat siūloma pasinaudoti nemokama pikniko zona, kurioje įrengti stalai ir suolai. 
 

Kita pramoga -  rogučių trasa*. Tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas.  500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplinas ir kilpa. Rogučių trasa galėsite skrieti net iki 40 km/h greičiu. Taip pat galėsite išmėgintit Kalitos salto*. Tai rato formos atrakcionas, kuris Jus kūlversčiais nuridens nuo kalno žemyn besikeičiant dangaus ir žemės vaizdams. Adrenalinas ir linksmybės garantuotos!  Atrakcionas skirtas ekstremalių pojūčių ir naujovių mėgėjams, kurių ūgis 150 - 190 cm. Amžiaus ribojimo nėra.

Kelionės kaina: sutartinė.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Lajų takas -  lankytojo bilietas - 1€;

Arklio muziejus - suaugusiems – 5€; moksleiviams – 3€;

Rogučių trasa (1 nusileidimas esant grupei) – 1,50€  suaugusiems, 1€ - vaikams (nuo 8 iki 13 metų );

Kalitos salto (1 nusileidimas) - 6.50€ vienam asmeniui, 10€ dviems asmenims

Labirintų parkas3€ (grupinė kaina);

Siauruko muziejus: suaugusiems - 3€, moksleiviams − 2€.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

PAKLAUSIMASPrivatumo politika