Kaunas - Pažaislis

Ryte išvykstame į Kauną. Atvykę pradedame pažintį Pažaislio vienuolyne – išskirtinio grožio senovinių pastatų kompleksas. Tai vienas iš dviejų Lietuvoje pilnai išlikusių vienuolynų ir bažnyčių ansamblių, o pastatuose išlikę apie 140 įvairaus dydžio freskų. Viską apžiūrėję, čia turėsime ekskursiją – edukacinę programą „Rašymas su plunksna“ kurią ves pačios vienuolės, o tuomet pietausime restorane „Monte Pacis“ pačiame Pažaislio vienuolyne.

Ekskursiją tęsiame "Stumbro" gėrimų darykloje. Bet koks gėrimas, tai visų pirma krištolo skaidrumo vanduo. Dar: geriausi grūdai, natūralios sultys, lietuviškas bičių medus, rinktinės uogos, prieskoniniai augalai ir vaismedžių lapai. Įvairių gėrimų degustacija.


Po degustacijos pradedame ekskursiją Kaune. Nuo Kauno pilies ir einame senamiesčio link. Čia apžiūrime žymiausias Kauno vietas : Kauno Rotušę, M.K.Čiurlionio muziejų, velnių muziejų, Perkūno namą ir daugelį kitų. Po apžiūros išvykimas į Vilnių. Grįžimas namo.

Kelionės kaina: sutartinė

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelių ir ekologijos mokesčiai, dokumentų sutvarkymas, medicininių išlaidų draudimas kelionės laikotarpiui.

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS