Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Varėna ir Druskininkai

8.00 val. išvykimas iš Vilniaus.

Kiekvienais metais paskutinį rugsėjo savaitgalį visi vėl kviečiami atvykti į Varėną, kur vyks spalvinga Grybų šventė ir septintasis grybavimo čempionatas. Tai tikra dzūkiška šventė, sutraukianti daugybę svečių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Varėna pretenduoja tapti Europos grybų sostine.

Šią dieną vyks ne tik grybavimo nugalėtojų apdovanojimai, bet ir daugybė pramogų. Dzūkai pasipuošę tautiniais kostiumais po atviru dangumi įsirengs jaukius kiemelius, primenančius dzūkišką pirkią, ir svetingai priims svečius, supažindins su amatais: mokys austi juostas, lieti žvakes, žiesti puodus, skobti šaukštus, pinti krepšius, rodys kalvystės meną. Čia bus galima įsigyti įvairių Dzūkijai būdingų tautodailės dirbinių, miško gėrybių – šviežių, sūdytų, džiovintų ar konservuotų grybų, uogų. Svečius linksmins etnografiniai ansambliai ir populiarūs atlikėjai.
 
Po apsilankymo grybų šventėje išvyksite į Druskininkus per Merkinę. Merkinė - vienas iš seniausių Lietuvos miestų, įsikūręs Nemuno ir Merkio santakoje, 1377 m. minimas kryžiuočių žygių aprašymuose. Tai senoji Dzūkijos sostinė, apjuosta puikių kraštovaizdžių, menanti ne tik kovas su kryžiuočiais, senuosius Lietuvos ir Lenkijos valdovus, bet ir Rusijos caro Petro I-ojo apsistojimą.
      
Atvykimas į žymiausią mineralinių šaltinių kurortą Druskininkus. Pasivaikščiosite po rudenėjančio kurorto parkus, paragausite tik ką ištryškusių mineralinių vandenų, apžiūrėsite senąsias vilas, Kurhauz‘ą ir Kolonadą, poilsiautojų suėjimų vietą, kurių parke grodavo orkestrai, vykdavo koncertai. Pageidaujantys galės išsimaudyti Vandens pramogų parke*. Apsilankysite ir tautodailininko sodyboje*, prie vaizdingo Ratnyčėlės upelio, kur yra išsidėsčiusi drožinių ekspozicija. Svečius sutiks autoriaus sukurtas vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose yra sukauptos autoriaus drožtos skulptūros, atspindinčios visą, apie 30-ties metų kūrybos kelią.      

Kelionė ir sugrįžimas į Vilnių.


Kelionės kaina: sutartinė.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė patogiu autobusu, gido paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai.

Papildomai, mokami objektai: 

A. Česnulio skulptūrų ir poilsio parkas suaugusiems -3 Eur, moksleiviams, studentams, pensininkams-2 Eur.

Druskininkų vandens parkas suaugusiems ~20 Eur, moksleiviams- 15 Eur, vaikams ~ 10 Eur.

 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika