Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


MAŽI IR DIDELI DZŪKELIŲ IR ČEPKELIŲ STEBUKLAI

Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus. Ekskursija Marcinkonių etnografinėje muziejinėje sodyboje* (Čia sužinosite, kaip šiliniai dzūkai vaikščiojo “grybų trobelėm”, žvejojo, medžiojo, skiltuvu skėlė ugnį ir pasišviesdavo “dziedu”, “ajo Gudų šalalėn spalgenauc”, apsiavę vyžom, kaip įviliodavo biteles į drevėtą pušį ir “geiniu” lipo į medį, apie šilinių dzūkų gyvenimo būdą, papročius, tradicijas, amatus…)
Ekskursija į Zervynų kaimą. Zervynos – etnografinis kaimelis, įsikūręs Varėnos rajono tankių miškų ir vingiuotos Ūlos upės prieglobstyje. Šis kaimas yra respublikinės reikšmės architektūrinis paminklas. Šiandien Zervynose yra 48 sodybos, iš kurių tik keletoje nuolat gyvenama, 8 sodybos yra priskirtos etnografinių sodybų kategorijai ir yra saugomos. Ekskursija į Čepkelių raistą*. Čepkeliai – tai ne tik didžiausia Lietuvos aukštapelkė (5858 ha), bet ir žemapelkiniai viksvynai ir juodalksnynai, sausi kerpšiliai, pelkių salos ir ežerai. Vilkai ir lūšys, tetervinai ir kurtiniai, plačialapės klumpaitės ir vėjalandės šilagėlės – tai tik maža dalis iš daugiau kaip 4000 rūšių, sutinkamų šiame krašte. Nacionalinio parko teritorija pasižymi ir turtingu kultūros paveldu – dzūkų kaimais, išlaikiusiais tradicinės architektūros bruožus, savitu vietos gyventojų gyvenimo būdu.
Toliau mūsų laukia edukacinė mokymo programa* – grikinės „babkos“ kepimas pagal sertifikuotą programą („babkos“ iškepimas ir suvalgymas, arbata bei grikių košė). Grįžimas namo.

Kelionės kaina: sutartinė

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, edukacinė programa, bilietai į lankomus objektus, gido paslaugos Dzūkijos nacionaliniams parke).

Į kelionės kainą neįskaičiuota: (*) pažymėti objektai

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika