Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Druskininkų kurortas

Ryte išvykimas į vieną gražiausių Lietuvos kurortų -  Druskininkus. Pakeliui apsilankysite vieno geriausių Dzūkijos skulptorių sodyboje, kur rasite medžio drožinius ir skulptūras.  Kieme stovi paties šeimininko suręstas vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose išdėstyta A.  Česnulio drožinių ekspozicija. Nuo malūno Ratnyčėlės upelio link driekiasi unikali Rūpintojėlių siena. Palei pakrantę eksponuojama kompozicija ŽMOGAUS IR MEDŽIO GYVENIMAS. Visi Antano Česnulio darbai yra unikalūs, skirtingi, gyvybingi. Jo skulptūros, stogastulpiai, koplytstulpiai stovi įvairiose Lietuvos vietose bei užsienyje. 

Po apsilankymo sodyboje – pietūs.

Po pietų pasivaikščiosite po Druskininkų kurortą, Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante.Vaizdo rezultatas pagal užklausą „druskininku lyno kelias“

Kilsite lynu. Vienintelis toks Baltijos šalyse Lynų kelias* Druskininkuose leidžia pajusti tai, ką jaučia paukščiai, plasnodami nuo vienos medžio viršūnės ant kitos. Gondolomis vadinamose kabinose telpa iki 10 žmonių, tačiau lynais, nutiestais tarp dviejų lankomiausių Druskininkų objektų – „Snow Arenos“ ir Druskininkų vandens parko – gali keliauti mažiausiai 4 žmonės. Lynų kelio ilgis – kiek daugiau nei kilometras, o beveik 8 minutes trunkančio skrydžio metu po savimi paliksite ne tik miškus, bet ir Nemuną. Kuriuo metų laiku geriau skristi, pasakyti sunku: vasarą iš nuostabos aikčioti privers žaluma, o žiemą – šalčio sukaustyta gamta.

Vėliau - „Sūri pamoka“*. Tai linksma atrakcija su druska, kurios metu rankomis liesite unikalius druskos kūrinius, čia patirsite tikrą kūrybos džiaugsmą. Kūrybinį užsiėmimą ves profesionalūs menininkai: 20 – ies metų gidės patirtį turinti, kūrybiškiausios Lietuvos gidės nominaciją pelniusi, nuolatinė idėjų generatorė menotyrininkė Aušra ir skulptorius novatorius, stebinantis savo drąsiais netradiciniais kūrybiniais sprendimais, 

Pageidaujant galima užsakyti „Parodomąjį šakočio kepimą“*. Sužinosite šakočio atsiradimo istoriją, pamatysite gamybos procesą. Iš ko ir kaip kepamas šakotis? Kokį šakotį mūsų protėviai kepė akmens amžiuje? Koks buvo mėgstamiausias legendinės kunigaikštienės Barboros Radvilaitės desertas? Tai vienintelė vieta Lietuvoje, kur galite paragauti atviroje židinio liepsnoje savo pačių iškepto šakočio. Bus įdomu, nes patys dalyvausite gamybos procese. Trukmė apie 1 val.

 

Kelionės kaina: sutartinė

Į kainą įskaičiuota:  kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, pietūs.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: sūri pamoka – 5 Eur/asm., šakočio kepimas ir degustacija - 5 Eur/asm., keltuvas lynu į  vieną pusę  – 3 Eur.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika