Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


MODERNIOJI ALUDARYSTĖ AUKŠTAITIJOJE

Kelionės programa kolektyvams pasirinktu laiku

 Ryte išvyksite link Mindūnų, kur tyvuliuoja gražiausi Molėtų krašto ežerai. Atvykus apžiūrėsite  Antano Truskausko medžioklės trofėjų kolekciją*, kuri yra laikoma viena vertingiausių Lietuvoje. Turistams ypač patinka A. Truskausko trofėjų ekspozicija „Didysis Afrikos penketukas”, nes jis sumedžiojo liūtą, raganosį, leopardą ir buivolą, kuriuos   Afrikoje nukauti sunkiausia. A. Truskauskas  yra pirmasis lietuvis, nušovęs dramblį.  Tai jam pavyko Kamerūne.

Po muziejaus apsilankysite Labanoro regioniniame parke, kur pakilsite į aukščiausią apžvalgos bokštą Lietuvoje. Jo aukštis – 36 m. Užlipus serpantininiais laiptais kvapą užgniauš  nuo bokšto atsiveriantys vaizdai iš paukščio skrydžio į Siesarties hidrografinį draustinį, ežerus su salomis ir pusiasaliais, miškus, vaizdingiausius Aukštaitijoje kraštovaizdžius.

Po apsilankymo Labanore vyksite į Uteną, kur lankysitės Utenos aludarystės centre. „Utenos alų“ vertina už jo puikų skonį, aukščiausią kokybę ir dėmesį naujovėms. Čia sužinosime visą istoriją apie pirmąjį alų – „Žigulinį“, „Švyturio-Utenos“ alų ir alaus gamybos raidą iki pat šių dienų, kai įmonė tapo pilnaverte „Carlsberg Group“ dalimi. Apžiūrėsite istorinę „Utenos“  prekės ženklo inovacijų/komunikacijos/reklamos ekspoziciją, susipažinsite su alaus gamyba. Ekskursijos metu  degustuosite penkių rūšių alų su užkandžiais*.

Po degustacijos išvykimas į Lietuvos Etnokosmologijos muziejų.                                                                 

Molėtų observatorijos Lietuvos etnokosmologijos muziejus* yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Etnokosmologija – žmogaus ir žmonijos ryšių su kosminiu pasauliu atspindys. Ekskursijos “Etnokosmologija Lietuvoje ir pasaulyje” metu susipažinsite su istoriniais ir etnografiniais eksponatais. (ARBA. Apsilankymas Observatorijoje, kur pamatysite įvairiausių dydžių bei formų Lietuvos ir pasaulio teleskopus. Jei pavyks galėsite pažiūrėti į žvaigždes ir  nuostabius kūrinius danguje. Pamatysite čia esantį Saulės laikrodį.
(Ši ekskursija užsakoma papildomai).

Po ekskursijos išvykimas į namus. Vėlai vakare sugrįžimas.

Kelionės kaina: sutartinė.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė autobusu/ mikroautobusu, gido paslaugos, ekskursinė programa

*Bilietai į lankomus objektus neįskaičiuoti į kainą.

Pageidaujant programą galime praplėsti užsakant nakvynę, degustacijas, bilietus į renginius ir kt. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika