Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Amžinasis pasienis

1 dienos kelionė autobusu

Smalininkai - Panemunės pilis – Tauragė

7.00 val. Išvykimas iš Vilniaus. Keliausite Panemune Rojaus keliu grožintis ant stačių Nemuno šlaito krantų stūksančiomis pilimis, miesteliais ir piliakalniais. Pakeliui sustojimas pasirinktame objekte.

Vaizdingu Panemunės keliu keliausite kol atvyksite į Mažąją Lietuvą, kuri prasideda vos tik pravažiavus Jurbarką. Kai privažiuosite Smalininkus, atsidursite, gamtos paminklu paskelbtoje ąžuolų alėjoje, kuri yra vienas įspūdingiausių kelių Lietuvoje. Daugiau nei pusantro kilometro atkarpoje kelią iš abiejų pusių gaubia daugiau nei 160 šimtamečių ąžuolų.

Prie Smalininkų teks stabtelėti, o tiksliau sakant, būsite sustabdyti Mažosios Lietuvos pasienio muitininkų. Miestelyje jūsų lauks teatralizuota programa – patirsite šimto metų senumo pasienio subtilybių ir suktybių gyvenimą. Smalininkuose buvo ir sausumos, ir upių muitinė – per dieną pastarąją praplaukdavo apie 80 laivų. Didžioji prekių srauto dalis buvo iš carinės Rusijos į vakarus. Pasieniečiai Dočys ir Fricas bei itin griežta mokytoja frau Marta svečius įtraukdami į spektaklį pristatys įdomiausius Smalininkų istorijos epizodus.

Po teatralizuotos programos keliausite į Panemunės pilį, dabar priklausančią Vilniaus dailės akademijai.
Atvykus vyks  apžvalginė ekskursija po pilies kompleksą- buvusius Žemaitijos kunigaikštystės generalinio seniūno Antano Anupro Gelgaudo ir jo šeimos namus – Panemunės pilį. Duris po 190 metų atvėrė reprezentaciniai pilies apartamentai, kuriuose išlikęs autentiškas patalpų planavimas ir sienų puošyba, menanti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikus.
Ekskursijos metu sužinosite, kokių sąsajų su Panemune turėjo LDK kunigaikštis Vytenis, kas ir kada pastatė šią pilį, apžiūrėsite lankomas pilies erdves, archeologinius radinius. Ekskursija tęsite pilies kieme ir parke.

Iš Panemunės pilies vyksite į Tauragę. Atvykę lankysitės neseniai atnaujintame Tauragės krašto muziejuje “Santaka”, kuris modernias erdves lankytojams atvėrė XIX a. miesto pilyje.

Muziejuje jūsų lauks modernios: Istorijos, Archeologijos, Etnografijos, Gamtos ekspozicijos, Fotografijos galerija, viename iš pilies bokštų – netradicinės vaizdo ir garso projekcijos, kur Išvysite žvaigždžių skliautą, pajusite beribės erdvės pojūtį.
Po apsilankymo muziejuje pažintis su Taurage, gyvuojančia daugiau nei 500 metų. Istorijos vingiuose Tauragė atsidūrė dviejų skirtingų etninių, religinių, politinių pasaulių terpėje. Apžiūrėsite žinomiausias miesto vietas.

Kelionė į Vilnių. Vakare sugrįžimas į namus.

Kelioniės kaina priklauso nuo pasirinktos datos, žmonių skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos visos kelionė metu, teatralizuota programa 2 val. “Amžinasis pasienis“, bilietai ir ekskursija su vietiniu gidu Panemunės pilyje, bilietai ir ekskursija su vietiniu gidu Tauragės krašto muziejuje, ekskursija Tauragėje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika