Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės Lietuvoje


Alaus kelias

„Alaus kelio" kelionę pradėsime Biržų arba Rinkuškių alaus daryklose.
Biržų kraštas unikalus ne tik dėl jame vykstančių karsto reiškinių ir šlovingos istorinės praeities. Nuo senų senovės čia kaimuose alų darydavo bene kiekvienas ir kiekvienas turėdavo savo technologiją, kurią perduodavo tik sūnums. Senosios aludarystės tradicijos išsaugotos iki šių laikų.
Biržų krašto muziejus „Sėla" kviečia aplankyti unikalią ekspoziciją „Senoji aludarystė" bei sudalyvauti edukacinėje programoje suaugusiesiems „Žaldoko alus"*. Čia susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, naminio alaus gamybos technologija ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę už balta staltiese padengto stalo paragausite biržietiško alaus, sūrio ir duonos. Kartu su folkloro ansambliu, propaguojančiu archajinį krašto etnomuzikavimo savitumą ir vaišių dainas, galėsite skudučiuoti, pūsti ragus, padainuoti ir pašokti.
Rinkuškių alaus darykla siūlo nepraleisti progos apsilankyti „Alaus kelio“ ekskursijose su gidu* – susipažinsite su alaus darykla, pamatysite, kaip verdamas bene geriausias biržietiškas alus ir galėsite jo paragauti.

 

Pageidaujant alaus ragavimą galima pratęsti alaus darykloje, kur susipažinsite su šiuolaikiška alaus gamybos technologija.

Po degustacijų vyksime aplankyti Biržų krašto populiariausių, turistus sutraukiančių, lankomų vietų. Ekskursijos prasidės nuo Astravo dvaro sodybos, kuri yra viena gražiausių romantizmo architektūros sodybų Lietuvoje. Išsidėsčiusi Astrave, Širvėnos ežero pusiasalyje, patogiai pasiekiama iš Biržų pėsčiomis Širvėnos ežero tiltu. Apžiūrėsime ir patį ilgiausią šalyje pėsčiųjų tiltą – užtvanką ir parką. Biržuose taip pat gausu įvairių gamtos objektų: Karvės ola, Velniapilio ola, Barsuko ola, Muoriškių atodanga, Šiauriausias Lietuvos taškas ir daug kitų. Po ekskursijų grįžimas į Vilnių.

Sudarome kelionės maršrutą, rengiame išvykos programą, teikiame transporto ir gido paslaugas.

Ekskursijos kaina - sutartinė.

*Kelionė organizuojama esant kolektyvui.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika