Vilnius - Lietuvos sostinė

vienos dienos kelionė autobusu

Atvykus į Vilnių 10.00 val. apsilankymas Valdovų rūmų muziejuje. Ekskursijos metu čia pamatysite ne tik pastovias ekspozicijas. Gegužės mėnesį atverta visuomenei įspūdinga atvežta iš Vavelio rūmų Žygimanto Augusto XVI a. gobelenų paroda. Gobelenai buvo išausti geriausių Briuselio meistrų prieš daugiau nei 500 metų. Pamatysite apie 40 gobelenų, kurių siužetuose vyrauja religinė tematika, gamtos vaizdai, heraldika.

Po apsilankymo Valdovų rūmuose - pietūs.

Ekskursija Vilniaus senamiestyje, apžiūrint žymiausias vietas: Katedrą, bažnyčias, Vilniaus universitetą, LR prezidentūrą, piligriminių kelionių vietą Aušros vartus, menininkų pamėgtą ir atsinaujinusį Užupį, Bernardinų sodą.

Po ekskursijos 1 val. laisvas laikas senamiestyje.

Pervažiavimas prie TV bokšto. Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Vilniaus TV bokšto aukštis yra 326,5 metro. Besisukanti apžvalgos aikštelė įkurta 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje – 19-ame bokšto aukšte (t. y. 55-ame aukšte, lyginant su daugiabučiais pastatais).

Esant giedram orui Vilniaus miestas ir jo apylinkės pro čia įsikūrusio restorano „Paukščių takas“ langus matomos net 50 km spinduliu.

Pasigrožėję Vilniaus vaizdu iš viršaus vyksite į namus.

Kelionės kaina (klausti), esant grupėje 40 asmenų.
Į kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, pietūs.
Į kelionės kainą neįskaičiuota: papildomas maitinimas, įėjimo mokesčiai į nepaminėtus objektus.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika