Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Nuotykinės kelionės lėktuvu


3 Savaičių Kenija

NAIROBIS + OL PAJETA + BARINGO + ITENAS + KERIČAS + MASAI MARA + LAMU SALA + DIANIS

KAINA: 3800 EUR + skrydžiai
TRUKMĖ: 21-22 d.
GRUPĖS DYDIS: Iki 12 žmonių (dažniausiai 6)
ARTIMIAUSIA DATA: 2022 lapkričio 4 - 26 d.

Planas

1-11 DIENOS. ŽALIOSIOS AFRIKOS KALVOS

Tas pats maršrutas, kaip ir Klasikinėje Kenijoskelionėje, tačiau pridėta viena papildomadiena Masai Maroje, kas leis dar ramiaupasinerti į laukinės gamtos pasaulį. Taip patlėtesnis tempas kitose kelionės vietose.
 

12-15 DIENOS. LAMU SALA

Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktasislamiškas Lamu miestas ir visa pasakiškasala - tarsi Kenijos Nida. Atskridę lėktuvėliunetoli Somalio pasienio, pasijusime lygkitame pasaulyje - tradiciniai arabiški menai,turtinga istorija, siauros gatvelės, didelėssmėlio kopos, buriniai laivai, jūros gėrybės irmečečių garsai suteiks visai Kenijos kelioneivisiškai naują atspalvį. Tai - tarsi sumažintaZanzibaro versija, kurią vietos gyventojaistengiasi išlaikyti be automobilių ir tik suasiliukais gatvėse. Lamu salą renkasi viskomatę ir daug patyrę keliautojai arbavakariečiai norintys pabėgti nuo turistiniošurmulio.
 

16-19 DIENOS. DIANI PAPLŪDIMYS

Iš Lamu salos per didžiausią pakrantėsmiestą Mombasą keliausime į Dianiopaplūdimį. Pakeliui apvažiuosime Mombasossenamiestį, arabišką turgų, pavalgysimetradiciniame restorane.
O toliau Dianis - tas pats kurortas, kaip ir Klasikinėje Kenijos kelionėje, paskutinėsdienos puikaus poilsio.

 

20 DIENA. GRĮŽIMAS NAMO

Atsisveikiname su tropine pakrante irtraukiniu arba lėktuvu grįžtame į Nairobį.Pagal skrydžio į Europą laiką ilsimėsviešbutyje arba keliaujame tiesiai į NairobioDEPARTURES oro uosto salę.
 

21 DIENA. NAMAI

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Visa Klasikinės Kenijos dviejų savaičių programa
 • Papildoma naktis Masai Maroje irvairuotojas su safari transportu
 • Papildomas vidinis skrydis į Lamu salą
 • Viešbutis su pusryčiais Lamu saloje
 • Dienos ekskursija buriniu laivu su pietumis
 • Ekskursija po senovinį Lamu miestą

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Lėktuvo bilietai Europa - Nairobis - Europa(tarp 600-800 EUR)
 • Asmeninis kelionių draudimas
 • Papildomas maistas kelionėje (iki 10 EURdienai žmogui - daugiausiai Lamu ir Dianyje)
 • Papildomos pramogos Lamu ir Dianyje(jūrinė žvejyba, nardymas, Vasini sala irkita.)
 • Priemoka už aukštesnės klasės viešbutįDianyje (jei bus noro pasikeisti)
 • Išlaidos suvenyrams, savoms reikmėms
 • Arbatpinigiai
 • COVID-19 PGR testas

SVARBU:

 • Grupė susidaro nuo 6 žmonių (esantmažiau - kelionės kainą deriname atskirai)
 • Kenijoje saulė teka 6 ryto, leidžiasi apie 7vakaro - todėl stengsimės prisitaikyti priešio ritmo.
 • Kelionėje pakeisime daugybę skirtingųaplinkų, todėl ir nakvynės vietos skirsis -nuo įprastesnių viešbučių iki didelių safaripalapinių (lodžijų) įrengtų savanose, nuosvečių namų iki kotedžų su savo virtuve.
 • Kelionių vadovas Mykolas ruoš dalįvakarienių, kur nebus įskaičiuotas pilnasmatinimas, pirksime maistą vietosturguose. Šis procesas bus dalis kelionėsnuotykio, į kurį galės įsijungti visi norintys.
 • Kenijoje - klimato įvairovė. Nuo +30 Ctropinėje pakrantėje iki +12 C naktįplynaukštėse ir savanose. Reikėsatitinkamos aprangos.
 • COVID-19 situacija Kenijoje kol kas stabili,reikia tik neigiamo PGR testo rezultato irES COVID-19 skiepų paso skrendant į šalį.Daugiau nepatogumų 2022 m. sausioduomenimis nėra. Norintiems apsisaugotinuo kovido grėsmių, rekomenduosimepapildomą kelionių draudimą.

Dažnai užduodami klausimai

KADA GERIAUSIA KELIAUTI Į KENIJĄ?

Kenijoje pavasarį - lietaus sezonas, o vasarą ir Lietuvoje bei aplinkinėse šalyse labai smagu, todėl keliones į Keniją organizuoju nuo rugsėjo pradžios iki vasario pabaigos. Jei nespėjote į artimiausią turą - renkamės Tau patogiausią datą.

KĄ PASIIMTI?

Kenijoje būtina turėti šiltesnę aprangą, praverčia ir megztinis vėsesnį vakarą ar naktį. Neperšlampanti striukelė, patogūs batai ir priemonės nuo saulės - taip pat svarbu. Visa kita patogi kelioninė apranga. Fotoaparato safariuose nori griebtis net ir nefotografuojantys, tačiau svarbu turėti ilgesnio nuotolio objektyvą, kad galėtumėte pritraukti gyvūnus. Žiūronai taip pat praverčia. Visada raginu neprisikrauti labai daug daiktų, nes Kenijoje daugelį smulkmenų (kaip adapteriai, kremas nuo saulės, kosmetika ar net apranga) galima įsigyti vietoje - čia veikia dideli prekybos centrai ir pasauliniai parduotuvių tinklai.

AR GALIMA KELIAUTI INDIVIDUALIAI?

Taip. Tačiau tai ne Pietryčių Azija, kur viskas pigu ir paprasta. O nenorintiems keliauti surinktose grupėse visada siūlau pasiplanuoti kelionę atskirai - sau ir savo draugams. Suderinsime jūsų lūkesčius atitinkantį turą. Turite 4-6 keliauninkų kompaniją? Pats tas Kenijai!!!

KAIP SU LIGOMIS IR VAISTAIS?

Dėl maliarijos ir kitų ligų visada rekomenduoju pasikonsultuoti su savo gydytoju/a, tačiau didelė dalis Kenijos, po kurią keliaujame, yra mažesnėje maliarijos rizkos zonoje dėl aukštikalnių ir vėsesnio oro.

Tropinėje pakrantėje uodai pavojingesni, tačiau ir čia rizika susirgti maliarija yra mažesnė nei daugelyje kitų Vidurio Afrikos valstybių. Dažnas keliautojas turi antimaliarinių tablečių profilaktikai ir vietoje sprendžia ar jas gerti. Po kelionės verta kelis mėnesius pasekti savo sveikatą ir nenurašyti karščiavimo gripui.

Privalomų skiepų vykstant į Keniją iš Europos nėra, tačiau keliaujant tarp Rytų Afrikos valstybių reikalingas Geltonojo drugio sertifikatas. Verta pasiimti vaistų nuo skrandžio problemų ir peršalimo, nes ir viena, ir kita gali užklupti kelyje.

COVID-19 situacija Kenijoje stabili (su omikron užsikrėtusiųjų skaičius sausio mėnesį didėja, bet ligoninės nesipildo), apart reikalingo atvykimui PGR neigiamo testo, ES standartinio skiepų paso, kaukių devėjimo viešose vietose (lauke niekas nekreipia dėmesio) - daugiau suvaržymų kol kas nėra. Su naujomis atmainomis situacija gali keistis - todėl visada tikslinsime kelionės planus prieš pat išskrisdami. Kenijoje gausu ligoninių ir vaistinių, todėl ir šiuo atžvilgiu šalis patogi egzotiniams nuotykiams.

AR SAUGU KENIJOJE?

Kaip ir daug kur besivystančiame pasaulye gali pasitaikyti visko, tačiau didžioji dauguma Kenijos žmonių labai draugiški, paslaugūs ir smalsūs. Didžiuosiuose miestuose ir turistiniuose paplūdimiuose reikia pasikliauti rekomendacijomis ir patarimais dėl saugumo, nesipuikuoti brangiais daiktais bei juos prižiūrėti, gerbti žmonių tradicijas ir privatumą.

Laukinėje gamtoje - verta klausyti gidų ir reindžerių. O paprastame Kenijos kaime jausitės jaukiau nei namie. Nebent išgirsite už nugaros linksmesnį ar kandesnį „muzungu“ kreipinį - svahili kalba - baltasis. Aš visada šypsodamasis atsakau - „mafrika“ - ei, afrikieti . Visiems viskas aišku ir išspaudžia nuostabos šypseną.

Politinė situacija Kenijoje stabili, nors per rinkimus gentys mėgsta protestuoti ir net sukelti riaušes, tačiau po 2008 metų pilietinių neramumų Kenija „pasiskiepijo“ nuo didesnės nesantaikos. Britiškos tradicijos ir moderni konstitucija užtikrina ramybę šalyje.

Šalia Kenijos yra Somalis, kurio islamistiniai judėjimai taip pat kartas nuo karto pagraso geriau gyvenančiai Kenijai. Tačiau ir Somalis po truputi atsigauna, o teroristinės grėsmės nepastebimai nyksta.

PRAKTINIAI DALYKAI?

SIM korteles su interneto gigabaitais įsigyjame tik atvykę į Keniją. Arba galima pasikliauti viešbučių wi-fi bei kelionių vadovo gera valia dalintis internetu iš kortelės . Neabejoju, kad rasime geriausią variantą, priklausomai nuo poreikių.

Kenijoje pagrindinės dvi kalbos - anglų ir svahili (hakuna matata kalba), ir dar daug gentinių kalbų.

Pinigus geriausia Kenijoje išsiimti iš bankomato arba esant galimybei mokėti bankine kortele. Verta turėti šiek tiek USD stambiomis naujomis kupiūromis (smulkius ir senus dolerius sunkiai iškeisite ar jais atsiskaitysite). Vienas USD svyruoja apie 100 KSH, todėl lengva skaičiuoti.

AR GALI KELIAUTI NEPASISKIEPYJE NUO COVID-19?

Ne. Nuo 2020 gruodžio 21 d. atvykstančiųjų iš Europos šalių taip pat prašoma parodyti ES COVID-19 skiepų pažymėjimą, todėl neskiepytiems nuo kovido keliautojams kol kas bus sunku patekti į Keniją. Šią informaciją nuolat atnaujinsime.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16 777
el.p.: laimute@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika