Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės lėktuvu


Islandija

 

Kelionės programa: Aplink Islandiją

1 diena. Vilnius/Ryga - Reikjavikas

Sveiki atvykę į Islandiją! Nuvežimas iš oro uosto į Reikjaviką, į viešbutį. Laisvas laikas Islandijos sostinėje. Siūlome savarankiškai apžiūrėti miesto įžymybes - bažnyčią ant kalvos su atsiveriančia nuostabia panorama, Parlamento rūmus, Islandijos Prezidento rezidenciją. Kaip alternatyvą rekomenduojame vykti į Mėynąją lagūną - geoterminių versmių baseiną, kur galima išsimaudyti. Nakvynė viešbutyje Reikjavike.

 

2 diena. Reikjavikas – Skagafjordur

Išvykimas iš Reikjaviko Hraunfosaro link. Pakeliui stabtelėsite prie Hvalfjordur fiordo (išvertus iš islandų kalbos reiškia "banginių fiordas"), iš kur atsiveria kerintys panoraminiai vaizdai. Aplankysite garsiuosius Hraunfosaro krioklius. Užsuksite į Reykholt‘ą, kur kadaise gyveno Snorri Sturluson‘as – garsus virduramžių mokslininkas, rašytojas ir politikas. Tęsite kelionę karštų versmių link.  Deildartunguhver - tai karščiausia Europoje versmė, kurios vanduo tiekiamas Reikjaviko miesto gyventojams. Atvykę į Bifrost miestelio apylinkes, turėsite galimybę pasivaikščiositi ugnikalnio kraterio pakraščiu.  Vakarienė. Nakvynė viešbutyje, įsikūrusiame vaizdingo Skagafjörður regiono apylinkėse.

 

3 diena. Skagafjordur – Husavik/ Myvatn

Po pusryčių Jūsų laukia trumpa pažintis su Akureyri miesteliu, po kurios vyksite pasigrožėti Godafoss, Dievų kriokliais. Taip jie vadinami todėl, kad islandams priėmus krikščionybę į juos buvo sumesti pagonių Dievų stabai. Per pietus, esant geram orui turėsite unikalią galimybę lesitis stebėti banginių (išvykimas iš Eyjafjordur ar Siglufjordur fiordo uosto). Tęsite kelionę Myvatno ežero link. Pamatysite karštąsias versmes, įvairios formos pseudo ugnikalnių kraterius. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje, įsikūrusiame Husavik miestelyje ar netoliese Myvatn ežero.

 

4 diena. Husavik – Egilsstadir

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien keliausite per centrinę Islandijos dalį, kur stūkso ledynai, ugnikalniai, beribiai lavos ir smėlio dykumų plotai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Egilsstadir regione.

 

5 diena. Egilsstadir – Hofn

Pusryčiai viešbutyje. Šiandien Jūsų laukia pažintis su Rytų Islandija, kuri žavi savo fiordų linijomis, įspūdingais skardžiais ir snieguotomis kalnų viršūnėmis. Keliaudami vaizdinga pakrante, pakeliui stabtelėsite mineralų muziejuje, kur išvysite įspūdingą uolienų kolekciją. Po pietų pasieksite Djupivogur apylinkes, kur galima pamatyti salos paukščių įvairovę. Nakvynė Hornafirði regione.

  

6 diena. Hofn – Vik

Pusryčiai. Keliausite į pietinę salos dalį, kur driekiasi milžiniški ledynai. Vyksite į Jokulsarlon ledo lagūną, kurioje kyšo galybė ledkalnių. Galėsite pasivaikščioti juodo smėlio paplūdimiais, kur susigrūdę didžiuliai ledkalniai. Turėsite galimybę leistis į kelionę su laivu-amfibija per ledinius lagūnos vandenis ir prisiliesti prie ledkalnių. Tęsite kelionę piečiausio Islandijos taško link. Pakeliui stabtelėsite pasigrožėti samanomis apaugusiais lavos laukais. Nakvynė Vik gyvenvietėje.

 

7 diena. Vik - Reikjavikas

Šiandien Jūsų laukia įspūdinga diena. Išvysite vieną įspūdingiausių krioklių Skogafoss, kurio aukštis siekia 60 m. Važiuodami toliau į Vakarus pasieksite Seljalandsfoss krioklį. Jis ypatingas tuo, kad už jo yra takas, kuriuo galima praeiti už krioklio! Tęsite kelionę  Hvitos kanjono link. Čia pamatysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio į Hvita upės kanjoną.

Aplankysite geizerių slėnį, kuriame išvysite vieną galingiausių geizerių pasaulyje – Strokkur, dar vadinamą Muštuvu. Kitaip nei Didysis geizeris, kuris kartais užsnūsta ilgam, Strokkuras iššauna kas 5-10 minučių.

Užsuksite į Tingvedliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Ši vietovė įdomi geologiniu požiūriu, nes čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Turėsite unikalią galimybę pamatyti tektoninius Vidurio Atlanto kalnagūbrio lūžius, kur aiškiai matosi  kaip viena nuo kitos atitolsta dvi litosferos plokštės. Vakare grįžimas į Reikjaviką. Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena. Reikjavikas – Vilnius/Ryga

Pusryčiai. Pervežimas į Reikjaviko oro uostą skrydžiui namo.

Kaina 1959 Eur/asm. dviviečiame kambaryje.

Kelionės datos: 8 d./7 n.: liepos 29 d., rugpjūčio 26 d., rugsėjo 7 d.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė patogiu mikro autobusu pagal programą
 • 7 nakvynės 3* viešbučiuose ar svečių namuose
 • maitinimas: 7x pusryčiai
 • ekskursijos su rusakalbiu gidu
 • pervežimai iš/į oro uostą
 • įėjimo bilietai į muziejų

Papildomai:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (nuo 300 Eur/asm.)
 • Įėjimo bilietai į Mėlynąją lagūną
 • Vakarienės 50 – 65 Eur/asm.
 • Išvyka laivu pasižiūrėti banginių ~ 70 – 100 Eur/asm.
 • Išvyka laivu-amfibija pažiūrėti banginių ~ 30 – 50 Eur/asm.

Pastaba:

 • Už papildomą priemoką yra galimybė apsistoti aukštesnės kategorijos viešbučiuose.
 • Lankomų objektų eilės tvarka gali keistis.

Kitos kelionių Islandijoje programos.

Galime prijungti prie rusakalbių grupių tokiomis datomis:

 • ATOSTOGOS ISLANDIJOJE,  balandžio 27 - gegužės 1 d. ir gegužės 25-31 d., kaina: 1399 Eur/asm. dviviečiame kambaryje 3*viešbutyje, su pusryčiais, arba 1329 EUR apartamentuose be pusryčių.
 • PRIE VULKANŲ IR LEDKALNIŲ: liepos 21-28 d., kaina 1479 Eur/asm. dviviečiame kambaryje

Pagal užklausimą užsakome turus visomis datomis pagal jūsų norimą programą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1799 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS