Vilko guolis, Pramogų ir miniatiūrų parkas Mozūrijoje

1 d. kelionės autobusu programa

Vilko guolis, Pramogų ir miniatiūrų parkas Mozūrijoje

1 d. kelionės autobusu programa

7.00 val. išvykimas iš Marijampolės į Lenkiją. Pirmasis sustojimas netoli Kentšyno „Vilko guolis“ - Hitlerio bunkeris įtvirtintas tuometiniuose Rytprūsiuose, iš kurio Antrojo pasaulinio karo metais Hitleris vadovavo Vokietijos ginkluotosioms pajėgoms. Bunkerio statybos buvo įslaptintos, aplinkiniams gyventojams paskleisti gandai, kad čia bus statomas chemijos fabrikas. Bunkerį sudarė 40 gyvenamųjų, ūkinių ir administracinių pastatų, 7 sunkieji ir 40 lengvųjų gelžbetonio bunkerių. Bunkerių aukščiai 6-8 metrų aukščio, iš viršaus apsodinti mišku. Čia buvo atvesta geležinkelio linija, šalia įrengti du aerodromai, telefono ryšys su Berlynu ir fronto linija, prieigos užmaskuotos, aplink esantys miškai – užminuoti: 1945 – 1955 m. tvarkant aplinką čia rasta 54 tūkst. minų.

Po ekskursijos po legendomis apipintą „Vilko irštva“ keliausite į įvairių atrakcijų pilną pramogų parką, kuriame tarp kitų aktyvių pramogų yra Varmijos ir Mozūrijos miniatiūrų parkas. Jame vienoje galima pamatyti 1;25 masteliu sumažintas krašto paminklų miniatiūras: bazilika Swięty Lipka, rūmai: Sztynort ir Drogosze, pilys: Nidzica, Lidzbark Warmiński ir Varmijos vyskupijos reszel, pilis Malborke su išoriniu 70 kv.m įdubimu, kuris yra didžiausias iš miniatiūrų, Vilko guolio miniatiūra (unikalaus modelio pavidalu), bei pasikėsinimo į Adolfą Hitlerį ir a. miniatiūra v1 raketa – vokiečių raketa iš antrojo pasaulinio karo.

Be to, pamatysite tokių objektų miniatiūras kaip: Boyen tvirtovė Gižycke, Bismarko bokštas Mrągowo mieste, geležinkelio viadukai Stańczyki mieste, Mozūrijos kanalo šliuzą Leśniewo Górny, Guziankos šliuzas Ruciane-nidoje, mozūrų kaimas, mozūrų trobesys, prūsų gyvenvietė Kwidzine, aukštieji vartai Olštyne, galėsite paklaidžioti po kraštą ir susipažinti su gražiausiais istoriniais pastatais jų klestėjimo laikais.

Po parko objektų apžiūros - kitos atrakcijos pasirinktinai: žaidimų kambariai, Riterio pilies atrakcijos, pabėgimų kambariai, Karo muziejus, Hitlerio sodas ir kt.

Kelionės kaina priklauso nuo grupės dydžio (klausti)

Į kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.
Už įėjimus į numatytus mokamus objektus, pietus mokama papildomai, turėti apie 80 PLN.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika