Varšuva – Koperniko mokslo centras

​Ankstyvas išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą.  Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Senamiesčio širdis – Karalių rūmai ir šalia jų esanti aikštė, kurioje dažnai organizuojamos įvairios šventės, minėjimai, mugės. Senojo ir Naujojo turgaus aikštės, apsuptos nedidelių spalvingų, buvusių pirklių namų, kuriuose įsikūrę restoranai, viešbučiai, galerijos. Varšuvos simbolis - Undinėlės fontanas, Šv. Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Konservatorija, kurioje mokėsi M.K.Čiurlionis. Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis. 

  

Lankomės interaktyviame M.Koperniko mokslo centre*. Jame galėsite patys išbandyti įvairius mokslinius eksperimentus, taip pat susipažinti su astronomija ar natūraliuoju mokslu. Tamsioji ekspozicija pristato šviesos ypatybes ir leidžia patirti įvairias optines iliuzijas. Detektyvas Viktoras Fotonas lankytojus vedžios po kriminalinį pasaulį, padėdamas jiems atskleisti keistų Šviesos miesto nutikimų paslaptis. Eksperimentų pagalba bus paaiškintos optinės  iliuzijos. Civilizacijos ištakų ekspozicijoje prisiminsime svarbiausius žmonijos pasiekimus. Čia galėsime pastatyti tiltą pagal Leonardo da Vinčio projektą, tapti archeologais, kasinėjimams naudojančiais robotus arba daugiau sužinoti apie energijos šaltinius. Norintieji galės atrasti meną ir muziką, skaitydami uolų raižinius arba grodami lazerine gitara. 

 

Besidomintys biologija ir aplinkosauga galės tyrinėti žmogaus kūno dalis, pasitikrinti savo fizinę būklę ir  palyginti ją su laukinių gyvūnų savybėmis. Lankytojams bus suteikta galimybė  perstatyti Varšuvą taip, kad joje visiems būtų malonu gyventi. Šiuolaikinių technologijų dėka Koperniko Dangaus planetariume žiūrovai galės susipažinti su kosmoso paslaptimis bei organizmais nematomais plika akimi, gyvenusiais prieš milijonus metų ir kt. Lankantis mokslo centre bus galima susipažinti ir su stichiniais  gamtos  reiškiniais. Bus demonstruojama, kaip susiformuoja tornadas, galėsite pasijusti žemės drebėjimo epicentre ir sužinosite apie daug kitų įdomių reiškinių. Vakare išvykstame į Lietuvą. Paryčiais grįžtame į namus.

Kelionės metu yra nuvažiuojama apie 1000 km. 

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;
grupės vadovo - gido paslaugos;
ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:
Koperniko mokslo centras -  standarinis bilietas suaugusiems 34,40 zlotų (8 eur.)/asm.; vaikams pusė kainos.
Planetariumas: 3D filmas - 19 zlotų/asm; 2D filmas - 14 zlotų/asm; (kainos galioja esant grupei)

Pastabos:
draudimas už papildomą mokestį;
agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą;
kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda;

Reikalingi dokumentai:
Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. 

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika