Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu moksleiviams


Ryga - Karališkasis Stokholmas - Jūrmala / Gaujos nacionalinis parkas

1 DIENA.

Ryte išvykstame į Rygą. Atvykus apžvalginė ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis, kurioje dabar įkurta Latvijos prezidento rezidencija, gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais, „Trijų brolių“ namai, istorinė Katedros aikštė su 800 metų senumo Domo Katedra, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas – žymiesiems Bremeno muzikantams,  Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi puošniausiu pastatu Rygoje, Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, katės namas. 17:00 kruiziniu laivu išplaukiame į Stokholmą. Pramogos ir poilsis laive. Nakvynė kelto kajutėse.

 

2 DIENA.

10.30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Stokholmas – ne tik neoficiali visos Skandinavijos sostinė, bet ir įdomus istorinis miestas, įsikūręs 14-oje salų. Tai karališkasis miestas, kuriam prigijęs Šiaurės Venecijos vardas. Čia pajusite karališką didingumą ir viduramžių dvelksmą, o plaukiojant po Stokholmo archipelagą, kurį sudaro apie 30 tūkstančių salų salelių – galima atsipūsti nuo darbųAtvykus Apžvalginė ekskursija po didingą karališkąjį miestą: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai, senoji Katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės, Rotušė*, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai.

*Pageidaujant aplankysime „Vaza”muziejų*kur eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas 17 amžiaus karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs daugiau nei 330 metų).

ARBA galime apsilankyti viename iš didžiausių muziejų Skansen* po atviru dangumi, kurio kompleksą sudaro 150 autentiškų namų ir sodybų, atgabentų iš visų Švedijos kampelių. Čia taip pat galima apžiūrėti Zoologijos sodą su šiaurėje gyvenančiais gyvūnais: elniais, briedžiais, lapėmis, vilkais, lūšimis, meškomis ir  kitais.

ARBA lankome Junibacken muziejų*, kur lankytojų laukia žymios švedų Rašytojos A.Lindgren sukurti knygų herojai. Čia pamatysime ir nerimstančiąją Pepę, ir linksmąjį Karlsoną, atidujį seklį Kalį, narsiąją Ronją, jautriają Madikę ir kitus. Atėję iš skirtingų rašytojos knygų jie drauge susitiks smagioje kelionėje po pasakišką Kirvirsavero salą.

17:00 laivu išplaukiame atgal į Rygą.  Pramogos laive. Nakvynė kelto kajutėse.

 

3 DIENA.

11:00 atplaukiate į Rygą. Esant pageidavimui galime aplankyti *Rygos zoologijos sodą. Mažieji keliautojai ypač mėgsta grožėtis pelikanais, flamingais, didžiule papūgų kolekcija, beždžionėmis, begemotais, drambliais, tigrais, tapyrais, kupranugariais. Tropikų pasaulis Jus pakerės neregėtos išvaizdos vabalais, driežais, nykštukiniais krokodilais, baliniais vėžliais, varanais, gyvatėmis, skorpionais...

Vykstame į  Latvijos kurortą - Jūrmalą. Pasivaikščiojimas triukšmingiausia vieta - Jomas gatve. Jomas gatvė yra pėsčiųjų gatvė, šalia kurios gausu ne tik istorinio paveldo statinių, turistų patogumui daug vasaros terasų, kavinių. Jūrmaloje pamatysite dvi populiarias skulptūras: besisukantį varinį gaublį, kuris  simbolizuoja ilgą gyvenimą ir varinio vėžlio skulptūrą, kuri simbolizuoja taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Atkeliavę iki Baltijos jūros galėsime pasidžiaugti vandens teikiamais malonumais.

 

Mėgstantys maudynes galės aplankyti vandens atrakcionų parką “LIVU”. Čia turistų laukia 11000 kv.metrų dydžio teritorija, įrengta „Karibų jūros“ stiliumi. Čia yra net 7 nusileidimo takeliai, iš kurių 2 skirti ekstremalių pojūčių mėgėjams, vienintelis Europoje „TORNADO“ atrakcionas, įvairiausi dirbtiniai kriokliai ir krintančio vandens kaskados, baseinas – upė, baseinas su jūros bangomis, teritorija skirta vaikams, kiti įvairūs atrakcionai, poilsio zona su pirtimis, saunomis, perlinėmis voniomis. 1000 kv.metrų žiemos pliažas apsuptas tropinės augalijos. O kur dar restoranai, kavinės, barai, parduotuvės... 

ARBA

Vykstame į “Latvijos Šveicarija” vadinamą Gaujos nacionalinį parką, besidriekiantį abipus Gaujos upės, garsėjančios sraunia vaga, vaizdingais vingiais, plačiais kloniais, aukštais skardžiais, apaugusiais žaliais pušynais, saugančiais paslaptingas olas ir garsias senovės pilis. Keliamės apie 1km ilgio lyno keliu* virš įstabaus Gaujos upės slėnio. Gaujos nacionalinio parko pasididžiavimas – didinga Turaidos pilis, statyta dar XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių panorama. Viename skardyje yra legendomis apipinta “Gutmanio ola”, susiformavusi prieš 10 000 metų. Tai buvusi senovės kulto vieta  bei saugomas geologinis objektas, garsus sienose iškaltais įrašais. Pasakojama, kad netoli tos olos dar XVII a. pradžioje buvo nužudyta nepaprasto grožio mergina Maja, kitaip dar Turaidos Rože vadinta.  Išvykstame į Lietuvą. Vakare grįžtame į namus.

  

 

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

*Galutinė kaina priklauso nuo kelto bilietų kainos (pigesni plaukimai darbo dienomis)

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu;
2 nakvynės kelte, keturvietėse B klasės kajutėse be lango;
kelionės vadovo - gido paslaugos;
ekskursinė programa.

Papildomai laive galima užsisakyti:

1 pusryčiai laive (švediškas stalas) - 12 Eur/ suaugusiems; 7.50 Eur/ vaikams (12 -17 m.); 5eur/ vaikams (5-11 m.)
1 vakarienė laive (švediškas stalas) - 34Eur/suaugusiems; 16,00Eur/ vaikams (12 -17 m.); 11 eur/ (5-11 m.)

Pastabos:
(*) – mokami objektai. Turėti ~30- 40 EUR už pažymėtus objektus; mokamų objektų kaina bus patikslinta vėliau.
– būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą arba Europos sveikatos draudimo kortelę. (Draudimą galite užsisakyti ir mūsų agentūroje).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika