Kemerių nacionalinis parkas - Ventspilis

2 dienų kelionė autobusu

1 DIENA

Ryte išvykimas į Latviją. Vykstame į Kemerių nac. parką, kur lankome Didijį Kemerių raisto taką (~3,4 km). Tako tiltas nuves į samanų, pelkės pušelių, akivarų, tamsių ežerėlių ir pelkinių gailių karalystę. Keliaudami taku aplankysime ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers puikus vaizdas į pelkės kraštovaizdį, žvelgiant iš viršaus. Po apžiūros tolimesnė kelionė per Latviją.

Atvykus lankysimės vandens nuotykių parke, kur valdo amžina vasara, linksmybės ir puiki nuotaika – čia gausu įvairių pramogų ir dideliems, ir mažiems. Aktyvaus poilsio mėgėjai čia ras vandens nuotykių zoną su dviem nusileidimo kalneliais, kalnų upę ir vaikišką baseiną su žaidimų įrenginiais, o SPA komplekse, grojant raminančiai muzikai, galima atsipūsti pirtyse, saunoje, druskos kambaryje ir pasimėgauti vandens procedūromis.

Vakarop atvykstame į pajūrio kurortą Ventspilį. Ventspilis pirmą kartą kronikose paminėtas 1290 metais, ten įkūrus Livonijos ordino pilį. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai.

Apsilankysite unikalios architektūros Inovacijų ir mokslo centre Latvijoje, kurio plotas užima 6270 kv.m, o ekspozicijos išdėstytos per 5 aukštus. Šis pastatas pelnė apdovanojimą. – 1-oji vieta nominacijoje „Energiją taupantis viešasis pastatas Latvijoje 2022“.

Mokslo centre įrengtos edukacinės interaktyvios ekspozicijų salės, daugiau nei 80 interaktyvių eksponatų, mokslo parodų, laboratorijų, konferencijų salių, kabinetų ir techninių kūrybinių dirbtuvių, kuriose galima susipažinti su fizikos, chemijos ir kitais gamtos mokslais. Eksponatai yra ir edukaciniai, ir interaktyvūs, įtraukiami į švietimo ir mokymo programas kaip svarbi dalykų mokymosi dalis.

Mokslo centro ekspozicija suskirstyta į septynias skirtingas galerijas: Išmaniųjų technologijų galeriją, Simuliatorių, Geografijos ir pasaulio galeriją, Žmogaus ir savęs suvokimo galeriją, Fizikos ir matematikos galeriją, Vaikų galeriją ir sveikos gyvensenos galeriją.

Po apsilankymo muziejuje kelionė į namus.

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Reikalingi dokumentai: LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika