Išskirtiniai muziejai Latvijoje ir Estijoje

1 diena.
Išvykimas į Latviją. Atvykę aplankysite Miunhauzeno muziejų*. Šis muziejus yra vienas labiausiai lankomų muziejų Latvijoje. Pasaulyje yra tik du Miunhauzeno muziejai, vienas Vokietijoje, o kitas Latvijoje. Ekspozicijoje galima pamatyti ekspozicijas apie Miunhauzeno gyvenimą Duntėje, XVIII a. buities reikmenis, apžiūrėti vaškinių figūrų parodą „Įžymios Latvijos istorijos asmenybės“. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Pusryčiai. Išvykimas į Tartu. Lankymasis interaktyviame ,,AHHAA" mokslo ir gamtos muziejuje. Tai didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras su 3 tūkstančius kvadratinių metrų užimančia ekspozicija. Čia daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems, apsilankyti planetariume*,  laboratorijose, 4D kino teatre* ,skrydžių simuliatoriuje* ir kituose centro renginiuose*. Čia išbandysite veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisite į žemės gelmes, pasivažinėsite dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai.

Mokslo muziejaus pasididžiavimas – vienintelis Europoje sferinis planetariumas*. Šio įrenginio dėka pamatysite net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes. Gamtos salėje stebėsite skruzdėlių gyvenimą tikrame skruzdėlyne, pasigrožėsite jūros gyvūnijos pasauliu. Muziejaus lankytojai tarp įdomiausių eksponatų paprastai praleidžia ne mažiau nei 3 valandas. Sugrįžimas į Vilnių.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Miunhauzeno muziejus -2,5 Eur mokiniams, 3,5 Eur suaugusiems; Tartu muziejus – grupinė kaina 8 Eur.

Tartu mokslo centras - 13 Eur/suaugusiems; 10 Eur / moksleiviams ir senjorams

Planetariumas - 4 Eur.

Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis; kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS