Išskirtiniai muziejai Latvijoje ir Estijoje

1 diena
7.00 ar 7.30 val. išvykimas iš Šiaulių į Latviją. Atvykus į Rygą apsilankysite Rygos zoologijos sode, kuris atidarytas 1912 metais. Metams bėgant žaliame sode gyvenančių gyvūnų skaičius nuolat augo ir šiandien galėsite pamatyti tokius egzotinius gyvūnus, kaip tigrus, žirafas, kengūras, koačius. Čia taip pat yra Tropikų namas, kuriame susipažinsite su povandeninio pasaulio gyventojais. Po apsilankymo zoologijos sode galimi pietūs. Po pietų išvykimas į Miunhauzeno muziejų. Šis muziejus yra vienas labiausiai lankomų muziejų Latvijoje. Pasaulyje yra tik du Miunhauzeno muziejai, vienas Vokietijoje, o kitas Latvijoje. Muziejuje galima pamatyti ekspozicijas apie Miunhauzeno gyvenimą Duntėje, XVIII a. buities reikmenis, apžiūrėti vaškinių figūrų parodą „Įžymias Latvijos istorijos asmenybės“, yra įdomių atrakcijų. Po muziejaus apžiūros išvykimas link Estijos. Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai. Išvykimas į Tartu „AHHAA“ muziejų. 11.00 val. lankymasis interaktyviame ,,AHHAA" mokslo ir gamtos muziejuje. Tai didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras su 3 tūkstančius kvadratinių metrų užimančia ekspozicija. Čia daugumą eksponatų galima paliesti rankomis ir išbandyti jų veikimą patiems, apsilankyti planetariume, laboratorijose, 4D kino teatre ,skrydžių simuliatoriuje ir kituose centro renginiuose. Čia išbandysite veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisite į žemės gelmes, pasivažinėsite dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai.

Mokslo muziejaus pasididžiavimas – vienintelis Europoje sferinis planetariumas. Šio įrenginio dėka pamatysite net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes. Gamtos salėje stebėsite skruzdėlių gyvenimą tikrame skruzdėlyne, pasigrožėsite jūros gyvūnijos pasauliu. Muziejaus lankytojai tarp įdomiausių eksponatų paprastai praleidžia ne mažiau nei 3 valandas. Po apsilankymo muziejuje kelionė per Estiją, Latviją. Vakare sugrįžimas į Šiaulius.

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, 1 nakvynė dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose su pusryčiais, įėjimo bilietas į Tartu mokslo centrą „Ahhaa“, Miunhauzeno muziejaus bilietas ir vietinio gido pasakojimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Planetariumas Tartu mokslo centre - 4 Eur.
 • Atrakcijos Miunhauzeno muziejuje:
 • Drabužių nuoma 2,00 EUR
 • Pikniko vieta 15,00 EUR
 • Atrakcionų laivas Vaikams, moksleiviams 2,00 EUR
 • Bendras bilietas į Miunhauzeno pasaulį 8,00 EUR
 • Moksleiviams (su atrakcijonų laivu) 6,00 EUR
 • Mokiniams (be atrakcijonų laivo) 5,00 EUR
 • Miško takas suaugusiesiems 3,50 EUR, moksleiviams, senjorams 2,50 EUR
 • Takas į Miunchauzeno puodelį suaugusiesiems 2,50 EUR, moksleiviams, senjorams 2,00 EUR
 • Abu takai suaugusiems - 5,00 EUR; moksleiviams 3,00 EUR
 • Tiras 5 šūviai 3,00 EUR, 10 šūvių 5,00 EUR
 • Zoologijos sodas 5 EUR

Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis; kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika