Etnokosmologijos muziejus, Žalvario kaimas

1 dienos kelionė autobusu

7.00 val. ryte išvyksime link Molėtų Etnokosmologijos muziejaus.

Atvykus lankysimės Lietuvos etnokosmologijos muziejuje, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Ekskursijos “Etnokosmologija Lietuvoje ir pasaulyje” metu susipažinsime su istoriniais ir etnografiniais eksponatais. Pamatysime čia esantį Saulės laikrodį.

Penkiose salėse susipažinsite su skirtingais žmogaus, žmonijos ryšiais su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės).Pakilus į apžvalgos aikštelę atsivers puiki Aukštaitijos miškų ir ežerų panorama. Ekskursijos metu Jus lydės ekskursijos vadovas, kuris pristatys apylinkes ir pagrindinius matomus objektus. Tarp didesnių ir žemesnių kalvelių tyvuliuoja 285 ežerai, taigi pakilę į 30 metrų aukštyje esančią muziejaus apžvalgos aikštelę turėsite unikalią galimybę vienu metu išvysti šešis ežerus, apylinkių bažnyčių bokštus.

Po ekskursijos išvykimas į Žalvario kaimą.

„Žalvario parkas“ – 40 ha teritorijoje įsikūrusi kaimo sodyba su konferencijų sale, dūmine pirtele, netradiciniais meniniais eksponatais – „Mūsų NASA“, „Diogeno statinė“, „Robinzono namelis“ ir kt. Jau įvažiavus į teritoriją jūs pamatysite daug įvairiausių statinių, keliančių ir nuostabą, ir susižavėjimą, ir juoką. Pasitikęs sodybos savininkas jums papasakos kiekvieno kūrinio atsiradimo istoriją, idėjos kilmę, kūrinio reikšmę. Jis pristatys dienos programą, organizuos įvairias varžytuves.

Po apsilankymo Žalvario kaime, sugrįžimas.

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu (gali būti dviejų aukštų autobusas), gido paslaugos, bilietai ir ekskursija su vietiniu gidu Etnokosmologijos muziejuje ir pakilimas į apžvalgos bokštą, pramogos Žalvario kaime.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika