Ekskursija vaikams Anykščiuose

Vienos dienos kelionė autobusu

8:00 val. išvykimas į Anykščius. Atvykus edukacinė programa ,,Smėlio džiazas“.

Autentiškoje, šimtametėje troboje žinoma Lietuvos smėlio menininkė Jurgita Minderytė Motiekaitė atvykusiems svečiams pademonstruos, kaip yra kuriami smėlio piešiniai. Piešimas smėliu turi stiprų atpalaiduojamąjį, jausmus bei fantazijas žadinantį poveikį, sodybos svečiai turės nuostabią galimybę išbandyti, kas tai yra piešimas su smėliu. Smėlio džiazas - tai pagal gyvai atliekamą arba foninę muziką ant specialiai sukonstruotos „smėlio dėžės" sukuriami piešiniai iš smėlio. Smėlio piešiniai yra piešiami gyvai, prie susirinkusių žiūrovų ir iš karto projektuojami ant ekrano arba sienos.

    

Po edukacinės programos vyksite į dažasvydį, kuris yra įsikūres pramogų slėnyje. Dažasvydžio pramoga unikali tuo, kad užkrečia tiek mažus, tiek didelius. Dažasvydžio dalyviai aprūpinami ginklais, specialia apranga bei šalmais. Žaidimo taisykles nustato instruktorius bei jų sąžiningai privalo laikytis visi žaidėjai. Populiariausi dažasvydžio žaidimo scenarijai: vėliavos užgrobimas, vėliavos gynyba, vėliavos bazėse, bazės apgultis, tvirtovės šturmas, prezidento apsauga, dvikova.

   

Aktyviai praleidę laiką dažasvydyje, vyksite į Labirintų parką. Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Pagrindinės parko pramogos yra skirtingo dydžio ir sudėtingumo labirintai: didysis labirintas, apvalusis ir lenktynių labirintai, tai po atviru dangumi išsirangę karklų labirintai, kuriuose  išbandysite orientavimosi įgūdžius bei kantrybę. Taip pat šiame labirintų parke galima rasti veidrodžių ir juostelių labirintus, padangų nusileidimo trasas, mini laipynių parko trasas, vandens valteles, šaudyklą ir dar kitų smagių pramogų. Po patirtų nuotykių galima skaniai ir sočiai pasistiprinti savitarnos kavinėje, kuri yra įsikūrusi parke.

Bilietų kainos: Labirintų parkas -  apie 20 €, Dažasvydis – 13 €, Smėlio džiazas - kainos klausti.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika