Varšuva – Velička – Krokuva – pramogos atrakcionų parke 3d. / 2n.

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pasirinktinai trumpas sustojimas Varšuvoje arba Čenstakavoje.  Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Senamiesčio širdis – Karalių rūmai ir šalia jų esanti aikštė, kurioje dažnai organizuojamos įvairios šventės, minėjimai, mugės. Senojo ir Naujojo turgaus aikštės, apsuptos nedidelių spalvingų, buvusių pirklių namų, kuriuose įsikūrę restoranai, viešbučiai, galerijos. ARBA lankomės Čenstakavoje - didžiausiame ir garsiausiame Lenkijos piligrimystės centre. Tai Švč. Mergelės Marijos šventovė, kurioje saugomas "Juodosios Madonos" paveikslas. Šis paveikslas kasmet pritraukia didžiules minias piligrimų iš Lenkijos ir visų pasaulio šalių. Nakvynė Lenkijoje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Veličkos druskų kasyklas*, kurios veikia jau 700 metų ir yra įtrauktos į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Apsilankymo metu nusileidžiame į 135 m gylį, kur keliose horizontalėse suformuota 2 km ilgio trasa, susidedanti iš 20 kamerų. Puikiai įrengta ekspozicija supažindina su druskos kasybos istorija ir sunkiu kalnakasių darbu. Pats gražiausias šių kasyklų kūrinys – Palaimintosios Kingos koplyčia, kurioje viskas padaryta iš druskos. Koplyčią apšviečia iš druskos kristalų padaryti šviestuvai, o grindys – vientisas druskos gabalas. *Pagal pageidavimą vykstame į Atrakcionų parką* arba Andrychow miniatiūrų parką*.

Atrakcionų parkas, esantis netoli Krokuvos, siūlo pasaulinės klasės paslaugas visoms amžiaus grupėms: vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Parke yra daugiau kaip 30 įvairių modernių ir pažangių atrakcionų, parkas yra pasiskirstęs zonomis: mėgstantiems ekstremalą, tinkančių šeimoms ir vaikams, kiekviena zona yra išpuošta įspūdingomis dekoracijomis, tad tikrai pritrauks Jūsų dėmesį.  Vaikų zonoje - atrakcionai pritaikyti mažiesiems, įspūdingos, ryškios, įvairių tematikų karusėlės, Jeep Safari tarp žaismingų laukinių gyvūnų dekoracijų, kurios leis vaikams pasijusti kaip tikrais tyrinėtojais. Šeimos zonoje yra daug įvairių naujų vandens atrakcionų bei pramogų, galima dalyvauti vandens mūšyje, taip pat daug įvairiai dekoruotų, teminių kalnelių, ši vieta suteiks linksmų atsiminimų visai Jūsų šeimai. Ekstremalų zona skirta paaugliams ir suaugusiems, čia rasite pačius aukščiausius, extremaliausius ir greičiausius atrakcionus visame parke senovės Majų ir Actekų tematikoje.

ARBA lankomės Andrychow miestelio miniatiūrų parke, kuris suteiks galimybę pasigrožėsite pasaulio architektūros stebuklais miniatiūroje. Vienoje vietoje galėsite nusifotografuoti šalia Laisvės statulos, Eifelio bokšto ar pasigrožėti Venecijos kanalais. Nakvynė netoli Krokuvos.

3 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Apsilankysime įspūdingame prie Vyslos upės įsikūrusiame Vavelio architektūriniame komplekse*, kur pamatysime gotikinę pilį bei Vavelio katedrą, kurioje buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai. Ekskursiją tęsime Krokuvos senamiestyje. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušę ir paminklą A. Mickevičiui. Senamiesčio pakraštyje praeisime Krokuvos gynybinių sienų liekanas, Florijono vartus ir Barbakaną – miesto vartus saugojusį gynybinį įtvirtinimą. Aplankysime skverelyje už gynybinių įtvirtinimų pastatytą paminklą Žalgirio mūšiui ir kitus objektus. Laisvas laikas. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės  su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo -gido paslaugos;

Papildomai mokami objektai: 
* Veličkos druskų kasyklos: suaugusiems ~ 64 PLN (15 EUR), vaikams  ir studentams iki 25 m. ~ 46 PLN (11 eur),
* Vavelio katedros muziejus: suaugusiems ~ 11/12PLN (2.50 eur), vaikams, studentams ir senjorams ~ 6/7 PLN (1.50); (mažesnė kaina galioja esnat grupei)

Pastabos: papildomai mokamiems objektams rekomenduojama turėti ~120 - 190 PLN; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda, būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę, galojančią ilgiau nei 3 mėn. po kelionės.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika