Čekijos Moravija - Brno

1 DIENA. Labai anksti ryte išvykstame iš Vilniaus. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje prie Brno.

2 DIENA. Pusryčiai. Išvyka į netoli Blansko miesto po žeme pasislėpusį nuostabų gamtos kūrinių pasaulį –Moravijos Karstą. Ekskursija į  *Punkevni urvų labirintus, *plaukimas požemine upe. Macochos tarpeklis – tai natūralios gamtos suformuotos pasakiško grožio Čekijos vietos, kurios nepalieka abejingų. Esant galimybei, pasikelsime keltuvu* prie Macochos bedugnės. Toliau vyksime į Valtice - seną Moravijos regiono miestelį. Vykstame į Lednicės pilį*, kuri kartu su šalia esančiu Valticės miesteliu yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai viena iš gražiausių Moravijos pilių. Neogotikinė pilis priklausė garsiai Lichtenšteinų giminei. Pilį supa nuostabus, prancūziško stiliaus parkas prancūzišku sodu, oranžerija. Po ekskursijos pilyje apsilankysime ir Valticės miestelyje. Tai labai senas Moravijos regiono miestelis, rašytiniuose šaltiniuose minimas jau nuo XII amžiaus. Vėliau sugrįšime į Brno. Pasivaikščiosime po Brno senamiestį, išsidėsčiusį ant dviejų kalvų: ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Aplankysime buvusią turgaus aikštę su Parnaso fontanu. Išvysime Rotušę ir saugomus du legendinius Brno miesto simbolius - drakoną ir vežimo ratą. Nakvynė viešbutyje prie Brno.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykimas link Lietuvos. Pakeliui aplankomas Olomoucas – miestas Čekijos rytinėje dalyje, istorinė Moravijos sostinė. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpas pasivaikšiojimas po senamiestį: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė 48 vt. autobusu, 2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
kelionės vadovo - gido paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: papildomai lankomi objektai: ~ 30 Eur/asm. (objektų kainos bus patikslinamos prieš kelionę);
Punkevni urvai su plaukimu upe ir pasikėlimu virš Macochos bedugnės – ~ 350 CZK (14 eur)/asm;

Lednice pilies lankymas su vietiniu gidu: 300CZK (12 eur)/suaugusiems; 210CZK (8,20 eur)/vaikams ir senjorams

Pastabos:
 muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje.
Papildomai turėkite pinigų pietums ir kitoms asmeninėms išlaidoms.
Kelionės draudimas į kainą neįskaičiuotas, objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Reikalingi dokumentai:
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika