Brėmenas, mokslo centras „Universum", Heidės parkas

1 d.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė.

2 d.

Pusryčiai. Išvykimas į Bremeną, suklestėjusį 1358m., kai įstojus į Hanzos sąjungą tapo laisvuoju prekybos miestu, įsikūrusį Vėzerio upės pakrantėje. Tai dešimtas pagal dydį miestas Vokietijoje ir trečias pagal čia gyvenančių milijonierių skaičių. Atvykus ekskursija po miestą, apžiūrint įžymybes: dvibokštę Šv. Petro katedrą, didingą renesansinę rotušę su poilsio rūsiu, kur galima paragauti 600 skirtingų vyno rūšių, Pirklių namus,  Parlamento rūmus, turgaus aikštę, istorinį XV—XVIII a. mažų namų kvartalą su daugybe restoranų, kavinių, parduotuvių Šv. Jono bažnyčią, Bremeno miesto salę, Bremeno muzikantų skulptūrą ir 10 metrų aukščio karžygio Rolando skulptūrą, simbolizuojančią miesto nepriklausomybę, įtrauktus į UNESCO saugomų paminklų sąrašą.  Nakvynė viešbutyje.

3 d.

Pusryčiai. Lankymasis unikaliame mokslo muziejuje, kurio įspūdingas futuristinis pastatas išore primena erdvėlaivį ar panirusį banginį. "Universum" mokslo centras yra magiška pažinimo vieta, kuriame yra įrengta daugiau kaip 300 interaktyvių eksponatų, erdvinių instaliacijų ir informacinių priemonių. Centras suskirstytas į 3 ekspozicijas:  Žemės, Kosmoso  Žmonijos bei jos raidos. Žemės ekspozicija supažindina su jos susiformavimo istorija ir evoliucija, gamtos stichijų įtaka, magnetinio lauko priežastimis. Kosmoso salėse supažindinama su neaprėpiama visata, saulės susiformavimo sistema ir jos įtaka Žemei, laiko kapsule, kuri leidžia pajusti kelionę laiku. Žmonijos ir jos raidos ekspozicija atspindi žmogaus gyvenimo istoriją nuo gimimo iki mirties. Čia matysime, kaip du susijungę atomai suformuoja naują gyvybę, o susimaišę genai, suformuoja vienintelį, nepakartojamą individą. Šioje ekspozicijoje tyrinėsime visus 5 jutimus: lytėjimą, uoslę, regą, klausą ir skonį. Žinios muziejuje perteikiamos išradingai, viską galima paliesti, pačiupinėti ir patyrinėti.

Po pietų išvykstame į Heidės parką. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas - tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai", „Limitas", „Skrajojantis pianinas", aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį - dvi „pašėlusio vandens" trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams - pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras... Topas - didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas". Naujausias atrakcionas - pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis". Po apsilankymo išvykimas link Lenkijos. Nakvynė viešbutyje.

4 d.

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina priklauso nuo datos, keliautojų skaičiaus ir išvykimo vietos.

Už įėjimus į mokamus objektus mokama vietoje, reikia turėti apie 60 EUR.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 682) 188 10, (8 5) 26 27 777,
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika