Torūnė – Gdanskas- Sopotas- Malborkas

Lenkija

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Keliaujate per buvusias prūsų genčių žemes. Atvykstate į Torūnę. Ekskursija po vieną gražiausių Lenkijos miestų, dar vadinamu „Šiaurės gotikos perlu“. Torūnės senamiestis įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Tai antrasis Lenkijos miestas (po Krokuvos), galintis didžiuotis išsaugotu ir puoselėjamu viduramžiais suformuotu senamiesčiu bei gausybe architektūros paminklų. Apžvalginė ekskursija: miesto Rotušė, Šv. Dvasios bažnyčia, M. Koperniko namas, Kreivasis bokštas, Tilto vartai,  gynybos siena. Paminklas N. Kopernikui. Vakare norintieji ragauja Torūnės alaus, o smaližiai sužino žymiųjų Torūnės meduolių skonį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena  

Pusryčiai. Išvykimas į Gdanską. Atvykus pažintis su miestu, kuris pirmą kartą paminėtas 997 metais, o XII amžiuje tapo ypač svarbiu Baltijos pajūrio uostu. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, 1633 metais pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Po ekskursijos poilsis prie jūros Sopote. Nakvynė viešbutyje. 

3 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Malborką - buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Pažintis su viena iš didžiausių viduramžių Europos pilių. Joje buvo kalinamas Lietuvos Didysis kunigaikštis Kęstutis. Po ekskursijos po pilį išvykimas į  Lietuvą.


Kelionės kaina priklauso nuo vykstančiųjų skaičiaus, kelionės datos ir išvykimo vietos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo-gido paslaugos. 

Pastabos: Mokamiems objektams reikia turėti ~ 65 PLN.  Už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika