Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Estijos salų grožis: Sarema, Hiuma

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Pakeliui užsukame į Miunhauzeno muziejų*, įsikūrusį vaizdingoje Vidžemės pakrantėje – Duntėje. Čia atgyja legenda apie Jeronimą Karlą Frydrichą fon Miunhauzeną. Šešis ryškiausius savo gyvenimo metus baronas su savo žmona Jakobina gyveno Duntės dvare. Jau kelis šimtmečius vietiniai gyventojai nesiliauja pasakoti įvairiausių istorijų... Miunhauzeno žmonos Jakobinos miegamajame pamatysite XVIII amžiaus ponios rojų, o baronas Miunhauzenas jus sutiks su ką tik sumedžiotu laimikiu – vienu šūviu nušautų ančių virtine. Pirmame muziejaus aukšte apžiūrėsite Miunhauzeno šlovės salę, antrame aukšte – dabartinių ir buvusių įžymybių vaškines figūras.

Atvykimas į Virtsu uostą. Plaukimas keltu* į Muhu salą. Ekskursija po Muhu salą: pasivaikščiojimas "Juigu" skardžiu. Nuostabus salos peizažas: akmenų luitai, pelkės ir kadagynai. Nimkulos olandiški vėjo malūnai, Muhu cerkvė (XIIIa.), Koguvos etnografinis kaimas, kuriame apžiūrimos vietos gyventojų sodybos, seniausias salose Emu vėjo malūnas.

Vaike – Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, patenkama į Saremos salą – didžiausią Estijos archipelago salą. Kelionė į Saremos sostinę Kuresarės miestelį, pakeliui aplankant tipišką salų kaimelį Viki, Angla vėjo malūnų kompleksą*, vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Ekskursija po Kuresarės miestelį: Saremos vyskupų pilis – tvirtovė, miesto parkas, Rotušė. Laisvas laikas Kuresarėje. Keltu keliamės į žemyninę Estiją. Nakvynė viešbutyje.  

2 diena

Pusryčiai. Vykstame iki Rohukula uostą, iš kur kelaimės į Hiuma salą – „gigantų žemę", antrą pagal dydį Estijos archipelago salą. Aplankome salos simbolį - Kopu švyturį, nuo kurio atsiveria vaizdas į jūrą ir gigantų žemę. Kelionė po salą, gėrintis nuostabiais peizažais, kopomis, pušynais. Pasivaikščiojimas akmenų labirintu;  paminklas nuskendusiam „Estonia" keltui.

Vykstame į Kasari pusiasalį su unikalaus grožio gamtos kampeliu - Saretirp iškyšuliu. Keltu keliamės atgal į Estiją. Atvykstame į Pernu – kurortinį miestą, dar vadinamą Estijos vasaros sostine. Ekskursija po miestą,  kurios metu apžiūrėsime Rotušę, kuri buvo pastatyta dar XVIII a., kaip pirklio rezidencija. Taip pat pamatysime seniausią miesto pastatą ir vienintelę išlikusią miesto sienos tvirtovę – Raudonąjį Bokštą statytą XV a. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 90 Eur (esant grupėje ne mažiau, kaip 40 asmenų).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo-gido paslaugos.

Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus pažymėtus (*) mokama vietoje apie 40 Eur.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS