Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Slovakijos gamta

4 d. kelionė po Slovakijos gamtą

 

1 DIENA.  Labai anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Po pietų atvykstame į Pienini nacionalinį parką. Iškyla plaustais Dunajeco upe*, kurios viena pakrantė šioje vietoje priklauso Slovakijai, kita – Lenkijai.. Sėsite į medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais, o plausto vairininkai - goraliai - papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes. Nakvynė Slovakijoje pensionate.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į Belianska stalaktitų ir stalagmitų urvus*. Pamatysime gamtos sukurtus stebuklėlius – stalaktitus, stalagmitus ir stalagmatus. Ekskursija po požeminį pasaulį paliks neišdildomą įspūdį.Vyksime į aukščiausiai Slovakijoje įsikūrusį vieną gražiausių kalnų kurortą – Štrbske Pleso, iš kur kelsimės keltuvais* iki Solisko chatos, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama į slėnį, Štebske Pleso ežerą ir Žemuosius Tatrus. *Norintys galės kopti į Predne Solisko viršūnę. Kalnai nepaliks abejingų nė vieno. Pakeliui sustosime kitame kalnų kurorte -  Staryj Smokovece,  kur galėsime įsigyti suvenyrų ar lauktuvių namiškiams. Vakare Jūsų laukia tradicinė vakarienė* su šokiais ir muzika tikroje Slovakijos Koliboje – nacionalinėje užeigoje, kur vietiniai muzikantai groja trankias melodijas.. Vakarienės metu pasivaišinsime vynu, paragausime slovakų tradicinio 52 laipsnių stiprumo alkoholinio gėrimo "Tatranskij Čaj" bei tradicinių jų patiekalų. Smagiai pavakarojus - padainavus ir pašokus, grįžtame į pensionatą.

3 DIENA. Pusryčiai. Viešuoju transportu vykstame iki kalnų kurorto. Iš Tatranska Lomnicos keltuvais pasikeliame* iki Skalnate Pleso ežero. Pasigėrėsime nuostabiais kalnų peizažais – Lomnickij Štit viršukalne arba Lomnicka Sedlo kalnagūbriu. Norintys galės pailsėti Skalnate chatoje. Jei tik oras leis, kilsime iki antros pagal aukštį (2634 metrai) Aukštųjų Tatrų viršukalnės - Lomnicky Štit* (pagal galimybę). Vėliau vykstame į maudynes terminiuose šaltiniuose po atviru dangumi Vrbove*. ~ 16:00 – 17:00 išvykstame namų link. Pakeliui trumpam aplankome senąją Lenkijos sostinę - Krokuvą. Paslaptingas pasivaikščiojimas po naktinę Krokuvą. Pamatysime: Sukienicą (buvusią audinių prekyvietę ir didžiausią viduramžių aikštę), Šv. Marijos baziliką, senuosius šv. Floriono miesto vartus, Barbakaną, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią. Išvykstame link Lietuvos. Naktis Autobuse.

4 DIENA. Apie pietus grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 135 Eur/ asm.
Kelionės kaina 4d./3n.: nuo 149 Eur/ asm.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, 2 nakvynės pensionate su pusryčiais Slovakijoje, kelionės vadovo-gido paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Belianska urvai - 8 €, studentams ir senjorams 7 €, vaikams - 4 €;
  • Vrbovo terminis baseinas - 11€;
  • Keltuvai į Aukštuosius Tatrus - apie 22 € (norintiems pakilti į Lomnicky Štit - kaina išauga), + 2 € užstatas, atgausite grąžinę bilietą;  Norintys, savarankiškai galės pakilti į Lomnicke sedlo 9 €.
  • Keltuvai Štrbske Pleso - apie 15 €., + 2 € užstatas, atgausite grąžinę bilietą;
  • Plaukimas plaustais - 12 €;
  • Tradicinė vakarienė su muzikantais Koliboje ~ 18 - 20 €;
  • Vietinis transportas ~ 5 – 8 €.

Pastabos:

  • Už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje;
  • Papildomai turėkite pinigų pietums ir kitoms asmeninėms išlaidoms;
  • Kelionės draudimas į kainą neįskaičiuotas, objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Reikalingi dokumentai:
LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.


Kaina nuo:135 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS