Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


MALBORKAS-GDANSKAS - lietuvių ir kryžiuočių kovų keliais

Šiaurės Lenkija

Malborkas, Gdanskas, Fromborkas
 3 dienų pažintinė kelionė

Kelionės į Šiaurės Lenkiją metu susipažinsite su Prūsijos istorija, jotvingių, galingų, vakarų sūduvių, bartų, varmių genčių istorija. Baltų genčių pėdsakai išliko iki šių dienų vietovardžiuose, vandenvardžiuose, legendose ir liaudies padavimuose. Kelionės maršrutas ves per Olštyną, Malborką iki laisvojo Hanzos miesto Gdansko. Tarp nuostabaus grožio Mozūrijos ežerų pamatysite piliakalnių ir pilkapių, galingų pilių, menančių lietuvių ir kryžiuočių kovų kelius, Žalgirio mūšio lauką, bažnyčias, muziejus.

1 diena

Ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Augustavą, kur pamatysite XIX a. šimtmečio hidrotechnikos paminklą. Plaukimas laivu Augustavo kanalais. Pagal galimybę apsilankymas Gerliože, vadinamame “Vilko guoliu”, kuriame išliko 35 vokiečių kariuomenės vadavietės statiniai - bunkeriai. Atvykimas į Mozūrijos vaivadijos centrą Olštyną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykimas ir apsilankymas Lidzbark Warminski pilyje, buvusioje Varmės žemės Vyskupų rezidencijoje. Čia gyveno ir tyrinėjo žymus astronomas Nikolajus Kopernikas. Po apsilankymo pilyje išvykimas per Žalgirio mūšio vietą link Malborko. Atvykus apsilankymas Teutonų ordino sostinėje Malborko pilyje, buvusioje Teutonų ordino Magistro būstinėje. Tai didžiausia viduramžiais pastatytų ir viena įspūdingiausių gotikinių pilių Europoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Ryte pažintis su buvusiu laisvuoju Hanzos sąjungos miestu Gdansku, apžiūrint nuostabų senamiestį su turtingais pirklių namais, “Aukso vartais”, rotuše, katedra ir gotikinėmis bažnyčiomis. Išvykimas į Fromborką, žymų viena puošniausių Europoje katedrų, Varmės vyskupijos kapitulos diecezijos centru. Čia dirbo, gyveno ir mirė žymus astronomas N. Kopernikas. Nuo bokšto galima pasigrožėti nuostabiu, kadaise vadintu Aistmarėmis vaizdu. Išvykimas į namus.

Kelionės kaina: sutartinė

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 50 – 60 zlotų.

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika