Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Šiaurės Lenkija - Torūnė

Gdanskas –Slovinski nacionalinis parkas – Šymbarkas – Torūnė

3 d. kelionė autobusu

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykus pažintis su buvusiu laisvuoju Hanzos sąjungos miestu Gdansku.

Miestas skirtingais istorijos laikotarpiais priklausė tai vokiečiams, tai lenkams, tai Prūsijai. Vokiečiai šį miestą vadino Dancingu. Praeisime Karališkuoju keliu, vedančiu pro miesto vartų kompleksą, tai Aukštieji, Auksiniai ir Žalieji vartai. Čia gausu Renesanso stiliaus viduramžiškų pastatų bei monumentų – stačiais stogais siaurose, vėjuotose gatvelėse. Prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, Neptūno fontanas, Aukso namai, pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta. Antra pagal dydį ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Mergelės katedra, solidi auksakalių gatvelė ir puošnusis Didysis Arsenalas ir kt. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Slovinski nacionalinį parką. Gamtos stebuklas – 40 m aukštį viršijančios didžiausios Europoje smėlio kopos – dykuma. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Slovinski kopos yra gana aktyvios – kai kurios jų juda po 10 m per metus. Slovinski nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą.

Vykstame į netoliese įsikūrusią gyvenvietę Šymbarką, esančią Kašubijos žemėse. Šymbarkas garsėja savo edukacijos centru, kuriame sukaupta galybės įdomiausių dalykų, atvežtų iš viso pasaulio, susijusių su Lenkiją. Čia pat atvežti namai iš Sibiro, Kanados, Turkijos, kuriuos projektavo ir statė lenkai; ilgiausia pasaulyje vientisa lenta, kurios ilgis siekia beveik 37 m. Didžiausias pasaulyje veikiantis fortepijonas (jo ilgis net 6 m). Karo laikų bunkeryje pamatysime ne tik, kaip žmonės slėpėsi ir gyveno jame, bet ir pajausime, ką reiškia būti užpultu priešų: skriejančios minos, sprogstančios bombos, lėktuvų ūžesys, šūvių triukšmas kelioms minutėms privers pasijausti kaip kare. Pasivaikščiojimą šiame centre vainikuos įdomiausias ir keisčiausias eksponatas – namas aukštyn kojomis, turintis savo simbolinę reikšmę. Pasivaikščiojimas šiame name ilgam palieka įspūdį.

Išvykimas link Torūnės. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Atvykus pažintis su Torūne ( saugoma UNESCO), išlaikiusią viduramžių architektūrą: gotikinė rotušė senamiestyje, Šv. Jono, Šv. Jokūbo, Dievo motinos ėmimo į dangų bažnyčios vertingos savo architektūra, turtingu interjeru, gimtasis Koperniko namas, miestelėnų namai ir kt. įžymybės. Po miesto apžiūros kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžimas namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, 3 nakvynės dviviečiuose- keturviečiuose  kambariuose su patogumais ir su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.
Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 60 – 70 zlotų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS