Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Šiaurės Lenkija: Štuthofas - Gdanskas

1 diena: 
Ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. 

Atvykimas į buvusią koncentracijos stovyklą Štuthofą. Ekskursija po koncentracijos stovyklos teritoriją, kuri buvo įkurta ant jau egzistavusių struktūrų, naudotų Lenkijos inteligentams įkalinti po vokiečių invazijos į Lenkiją antrojo pasaulinio karo metu. 

Štuthofo koncentracijos stovykla buvo pirmoji koncentracijos stovykla, pastatyta už Vokietijos teritorijos ribų, kuri veikė nuo 1939 m. rugsėjo 2 d. ir buvo paskutinė koncentracijos stovykla, kurią 1945 m. gegužės 9 d. išlaisvino sąjungininkų pajėgos. Šioje koncentracijos stovykloje Iš 110 000 deportuotų kalinių mirė net 85 000 aukų. Ši autentiška vieta svarbi istorijai ir žmonijai, kaip išreikštas įspėjimas apie kančias, ilgesį, skausmą, atskyrimą, mirtį. Ir nors pasaulis keičiasi, ši vieta įspėja ir liudija apie atmintį bei verčia susimąstyti apie tikrąsias vertybes.

Po apsilankymo Štuthofe išvykimas link Gdansko. Atvykus pažintis su buvusiu laisvuoju Hanzos sąjungos miestu Gdansku, apžiūrint nuostabų senamiestį su turtingais pirklių namais, “Aukso vartais”, rotuše, katedra ir gotikinėmis bažnyčiomis. Apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

2 diena: 
Pusryčiai. Ekskursijos pratęsimas po Gdanską. Pageidaujant galima iškyla ir ekskursija laivu.
Šią dieną pageidaujant siūlome apsilankyti Lidzbark Varminski pilyje, buvusioje Varmės žemės Vyskupų rezidencijoje, kurioje gyveno žymus astronomas N. Kopernikas. 

ARBA

siūlome apžiūrėti Teutonų ordino sostinės Malborko pilį, didžiausią viduramžiais pastatytą ir viena įspūdingiausių gotikinių pilių Europoje.

ARBA

Išvykimas į Elbingą, kur nuo seniausių laikų buvo įsikūrę prūsų gentys. Apie Elbingą žinoma nuo 1237 metų, tačiau karo metu jis buvo labai sugriautas. Už pavyzdingą kultūros paveldo priežiūrą ir restauravimą miestas gavo Europos sąjungos ekologinį prizą. Po Šv. Mikalojaus katedros apžiūros išvykimas į namus. Vėlai vakare sugrįžimas į Vilnių.

Kelionės kaina: 92 Eur (esant grupėje 46 asmenims).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 60 zlotų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.


Kaina nuo:92 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS