Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Šiaurės Lenkija

Šiaurės Lenkija

1 diena.

7:00 val. išvykimas iš Vilniaus. Kelionė per Lenkiją. Atvykus į Seinus, apsilankymas katedroje, į kurią 1897 m. Seinųvyskupu buvo paskirtas kunigas ir poetas Antanas Baranauskas. Atvykstame į „Vilko guolį“ - Antrojo Pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Ekskursija, kurios metu susipažinsime su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Pervažiavimas ir apsilankymas Šventaliepėje – vienoje žymiausių Lenkijos šventovių. Apžiūrime įspūdingą baroko architektūros ansamblį: bažnyčią, galeriją ir vienuolyną. Atvykimas į Mozūrijos krašto sostinę – Olštyną. Pažintis su senamiesčiu, kurio metu pamatysime senąją Rotušę, Šv. Jokūbo bažnyčią, Aukštuosius miesto vartus, gotikinę XIV a. pilį, menančią žymaus lenkų astronomo Mikalojaus Koperniko laikus. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena.
Pusryčiai. Išvykimas į Žalgirio mūšio vietą, menančią 1410-tų metų jungtinių Lietuvos ir Lenkijos pajėgų pergalę prieš kryžiuočius ir pasibaigusią Kryžiuočių ordino sutriuškinimu. Įvairūs šaltiniai vertina, kad pusantros paros trukusiame mūšyje dalyvavo 25 000 - 85 000 žmonių, o žuvo 15 000 - 50 000. Ne vienerius metus Lenkijoje pažymimas Žalgirio mūšio minėjimas su inscenizuotomis mūšio kovomis sutraukia daugybę žmonių.
Išvykimas link Malborko pakeliui apžiūrint Kwidzyn pilį, pastatytą 1300–1330 metais, kuri buvo sujungta su katedra ir sudarė gynybos vienetą katedros–pilies kompleksą. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 

3 diena.
Pusryčiai. Išvykimas link Malborko. Atvykus apsilankymas Teutonų ordino sostinėje XIV a. Malborko pilyje, buvusioje Teutonų ordino Magistro būstinėje. Tai didžiausia viduramžiais pastatytų ir viena įspūdingiausių gotikinių pilių Europoje, saugoma UNESCO. Po pilies apžiūros išvykimas į namus. Vakare sugrįžimas į Vilnių.


Kelionės kaina nuo: 120 EU

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės dviviečiuose kambariuose su patogumais ir su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.
Pastabos: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 60 zlotų.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.


Kaina nuo:120 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika