Savaigalio kelionė į Estiją

1 DIENA

Anksti ryte išvykstame iš Varėnos. Atvykstame į Taliną. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Katedra, panoraminės aikštelės, Tompea pilis, „Ilgoji“ ir „Trumpoji“ koja, „Storosios Margaritos”, Hermano ir „Žvilgsnio į virtuvę“ bokštai, Rotušės aikštės ansamblis, dailininkų gatvė, miesto gynybinė siena. 

Aplankysime pasaulyje analogų neturintį Lennusadam (Hidrolėktuvų uosto) muziejų*. Tarp daugybės pramogų turistams siūloma išbandyti suvaldyti lėktuvą naudojant realaus skrydžio simuliacinę programą bei apžiūrėti garsųjį ir apdainuotąjį geltonąjį submariną, kurio viduje yra įrengta nedidelė kino salė.

Trokštantiems ne tik pramogų, bet ir žinių, muziejus yra parengęs nemažą įvairių laivų ekspoziciją. Muziejaus uoste galima pamatyti tikrų, vandens paviršiuje plūduriuojančių laivų. Vienas iš įdomiausių eksponatų – didžiausias pasaulyje ledlaužis, išlikęs nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ledlaužį galima apžiūrėti ir iš vidaus, pasivaikščioti po denį ar vidines laivo erdves.

2 DIENA

Vykstame į Estijos miestą Tartu, kuriame nuo 2011 metų veikia didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras AHHAA*. Čia išbandysite veidrodžių labirintą, Miunhauzeno bokštą, nuotykių liftu nusileisite į žemės gelmes, pasivažinėsite dviračiu ant lyno, pakabinto kelių metrų aukštyje. Tai visiškai saugu ir leidžia suvokti, ką jaučia cirko akrobatai.

Mokslo muziejaus pasididžiavimas – vienintelis Europoje sferinis planetariumas*, kurio projektorius  „Megastar-IIA“ (autorius Takayuki Ohiro, Japonija) įtrauktas į Gineso rekordų sąrašą. Šio įrenginio dėka pamatysite net mažiausias Paukščių Tako žvaigždes. Gamtos salėje stebėsite skruzdėlių gyvenimą tikrame skruzdėlyne, pasigrožėsite jūros gyvūnijos pasauliu.

Po muziejaus keliaujame į Tartu senamiestį: Rotušės aikštė ir fontanas “Besibučiuojantys studentai”, Šv.Jono bažnyčia, Senoji observatorija,  Domo katedros griuvėsiai (XIII-XV amž.), “Velnių” ir “Angelų” tiltai, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tartu universiteto pastatų kompleksas. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Varėną.

Kaina priklauso nuo kelionės datos ir žmonių skaičiaus.

Į kainą įskaičiuota:

  • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
  • grupės vadovo paslaugos;
  • ekskursinė programa;
  • viena nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lankomų objektų bilietai ir ekskursijos juose.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika