Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Ryga - Karališkasis Stokholmas - Jūrmala - kino miestelis "Cinevilla"

Kelionė galima nuo 2022 04 01 iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio

 

1 DIENA. ~ Anksti ryte išvykimas iš Vilniaus, Kauno, PanevėžioRygos link. Pažintis su Ryga. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Rygos senamiestį: Rygos pilis, statyta 1330 metais. Pilis buvo ne kartą nuniokota. Latvijai atgavus nepriklausomybę čia įkurta Latvijos prezidento rezidencija. Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras. Pati seniausia ir aukščiausia Rygoje Šv. Petro bažnyčia. Paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantis slapčiausius norus. Juodagalvių riterių rūmai, kurie laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje. Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas Rygoje.
17:30 kruiziniu laivu M/S Romantika išplaukiame į Stokholmą. Laive jūsų laukia poilsis ir daugybė pramogų: pramoginiai renginiai, naktinis klubas, barai, SPA centras, loterijos, žaidimai ir vertingi prizai.
Nakvynė keturvietėje B klasė kajutėje be lango.

   

2 DIENA. 10.30 laivas atplaukia į StokholmąŠis miestas ne tik neoficiali visos Skandinavijos sostinė, bet ir įdomus istorinis miestas, įsikūręs 14-oje salų. Tai karališkasis miestas, kuriam prigijęs Šiaurės Venecijos vardas. Čia pajusite karališką didingumą ir viduramžių dvelksmą, o plaukiojant po Stokholmo archipelagą, kurį sudaro apie 30 tūkstančių salų salelių – galima atsipūsti nuo darbų. Atvykus Apžvalginė ekskursija po didingą karališkąjį miestą: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai, senoji Katedra, Riterių bažnyčia, kur palaidoti Švedijos monarchai, siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės, Rotušė*, kurioje kasmet, po Nobelio premijų įteikimo, vyksta banketai. Laisvas laikas senamiestyje. Taip pat aplankysime „Vaza”muziejų*kur eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas 17 amžiaus karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs daugiau nei 330 metų).

17:00 laivu išplaukiame atgal į Rygą.  Pramogos laive. Nakvynė keturvietėje B klasė kajutėje be lango.

 

3 DIENA. 11:00 atplaukiate į Rygą. Vykstame į Latvijos kurortą - Jūrmalą. Pasivaikščiojimas triukšmingiausia vieta - Jomas gatve. Jomas gatvė yra pėsčiųjų gatvė, šalia kurios gausu ne tik istorinio paveldo statinių, turistų patogumui daug vasaros terasų, kavinių. Jūrmaloje pamatysite dvi populiarias skulptūras: besisukantį varinį gaublį, kuris simbolizuoja ilgą gyvenimą ir varinio vėžlio skulptūrą, kuri simbolizuoja taiką, ramybę ir ilgą gyvenimą. Atkeliavę iki Baltijos jūros galėsime pasidžiaugti vandens teikiamais malonumais. Laisvas laikas ir poilsis prie jūros. Vėliau aplankome vienintelį kino miestelį Baltijos šalyse „Cinevila“*. Apsilankymas kino miestelyje prilygsta  kelionei laiko mašina. Čia  pamatysite, kaip  gimsta kino filmai, kaip daromi kaskadiniai triukai, kaip dirba aktoriai. Cinevilla miestelis įkurtas 2004 m.,  kai buvo statomas kinas  „Rygas sargi“ apie Latvijos kovas už nepriklausomybę.  Todėl čia  ekskursijos metu pamatysite, kaip atrodė Ryga  maždaug prieš 100 metų: istoriniai tiltai, aikštės, akmenų grindinys, Dauguvos krantinė su valtimis. Vaikštant Cinevillos gatvėmis galima sutikti ir Antrojo Pasaulinio karo kareivių, ir viduramžiškais drabužiais vilkinčių damų, o istorijos mėgėjų akį traukia autentiškos karinės technikos kolekcija, „didvyriškai tarnavusi“ filmuojant kovų scenas. Ekskursija su kino miestelio gidu, žavios nuotraukos, o pabaigai – spec. efektų šou! Išvykstame į Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kaina: teirautis agentūroje.

Įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu; 2 nakvynės kelte, keturvietėse B klasės kajutėse be lango; autobuso perkėlimas keltu, kelionės vadovo - gido paslaugos; ekskursinė programa.

Neįskaičiuota: Stokholmo Rotušė; Vasa muziejus; Cinevillos kino miestelis.

Papildomai laive galima užsisakyti maitinimą (kainos galioja užsakant prieš kelionę, perkant maitinimą laive kainos didesnės):
1 pusryčiai laive (švediškas stalas) -12 Eur/suaugusiems; 7.50 Eur/vaikams (12-17m.); 5 Eur/vaikams (6-11m.)
1 vakarienė laive (švediškas stalas) - 34 Eur/ suaugusiems; 16 Eur/vaikams (12-17m.); 11 Eur/vaikams (6-11m.)
Į pusryčių kainą įskaičiuoti gėrimai: kava, arbata, pienas, vanduo ir sultys.
Į vakarienės kainą įskaičiuoti gėrimai: kava, arbata, pienas, vanduo, sultys, gaivieji gėrimai, vynas ir alus.

*už papildomą priemoką galima užsisakyti A klasės keturvietę kajutę su langu. Gyvent 3 ar 2-viese kajutėje, taip pat taikoma papildoma priemoka.

Pastabos:
(*) pažymėti papildomai mokami objektai, kaina bus patikslinta prieš kelionę;
– būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– rekomenduojama turėti medicininių išlaidų draudimą arba Europos sveikatos draudimo kortelę. (Draudimą galite užsisakyti ir mūsų agentūroje).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 3 d.


Kaina nuo:teirautis agentūroje €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika