Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.

Rundalė – Ryga – Saremos sala - Talinas

1 DIENA: Vilnius – Rundalė (235 km) – Ryga (80 km) – Talinas (305 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Atvykstama į Rundalės pilį - gražiausią baroko ir rokoko architektūros ansamblį Latvijoje.
Ekskursija pilyje, aplankant hercogų asmeninius apartamentus, puošnias sales. Atvykus į Rygą, ekskursija po senamiestį: pilis, evangelikų liuteronų katedra, katalikų bažnyčios, Laisvės paminklas, pirklių gildijų pastatai ir gynybinės sienos likučiai. Vakare atvykstama į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA: Talinas – Saremos sala (135 km) – Talinas
Pusryčiai. Išvykimas į Virtsu, iš kur keltu keliamasi į Saremos salą. Angla vėjo malūnai ir meteoritinės kilmės Kali ežeras. Išvykimas į Kuresarės miestelį, kurį garsina puikiai išlikusi XIII a. vyskupų pilis. Grįžimas į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA: Talinas – Vilnius (620 km)
Pusryčiai. Ekskursija po Estijos sostinę: Tompėjos pilis, viduramžių rotušė, evangelikų liuteronų katedra, dominikonų vienuolynas, senieji amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, Storosios Margaritos ir kiti gynybinės sienos bokštai. Išvyka į Šv.Brigitos vienuolyną Piritoje. Laisvas laikas. Kelionė per Estiją, Latviją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Rundalė – Ryga – Saremos sala - TalinasRundalė – Ryga – Saremos sala - Talinas

Kelionės kaina:  sutartinė

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai,  2 nakvynės dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastaba: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 30 Eur.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS