Pramogos Viduramžių pilyje - Ryga

Kelionė per Latviją. Jaunpilyje mūsų lauks teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Pilies šeimininkai: vienuolis Teodoras, tarnaitė ir Meilės dainius papasakos daug baisių ir šmaikščių istorijų. Minezingeris kelionę papildys romantiškais Dantės sonetais, o vyno rūsyje naujai įšventintų riterių ir jų damų garbei kiekvienas iš svečių bus pavaišintas po vyno taure. *Pageidaujant Ekskursijos pabaigoje pilies šeimininkai surengs viduramžių pietus, paruoštus pagal senovinius receptus. Pietų metu ragaujama krosnyje kepta višta, kiauliena, žirniai su spirgučiais, rauginti agurkai, o desertui patiekiami riešutai ir obuoliai iš pilies sodų bei mėgstamiausi „vienuolio“ sausainiai, ragaujamas vynas iš pilies rūsių. Apie pietus atvykstame į Rygą. 

  

Ekskursija po Rygos senamiestį: Rygos pilis ir gynybinė siena su parako bokštu bei Švedų vartais. „Trijų brolių“ namai, Domo katedra, garsi savo vargonų skambesiu, Rotušės aikštė, „Juodagalvių gildijos namai, Šv. Petro bažnyčia, Rygos Opera, Laisvės paminklas, didžioji ir mažoji miesto gildijos, „namas su katinu“, puošnios senamiesčio gatvelės. Vėlai vakare gįžtame namo.

Kelionės kaina grupei: teirautis agentūroje.

Į kainą įskaičiuota: autobusas, gidas, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

Teatralizuota ekskursija Jaunpils pilyje.

Ypatingos viduramžių vaišės Jaunpilio pilyje.

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojančios ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika