Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotoliniu būdu, el.paštas: info@svite.lt. Pageidaujančius apsilankyti biure ir užsisakyti kelionę prašome suderinti susitikimo laiką iš anksto.
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Praha - Berlynas

1 d.

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 d.
Pusryčiai. Ekskursija po Čekijos sostinę Prahą: Prahos Hradas (pilis) – Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas: Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv.Vito katedra, kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai – buvusių Čekijos kunigaikščių ir karalių rezidencija. Kairiajame Vltavos upės krante išsidėstęs Mala Strana - Mažasis miestas. Gražiausia Prahos barokinė Šv. Mikalojaus bažnyčia, romantiškoji Kampos sala. Vienas žymiausių Prahos simbolių - Karolio tiltas. Senamiesčio aikštė su garsiuoju Orloj laikrodžiu. Parako vartai, pradėti statyti Vladislovo Jogailaičio. Po pietų išvykimas į Drezdeną. Vakarinė ekskursija po Drezdeno senamiestį: Europos balkonu vadinama Briu terasa, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Elbės upę, dviejų stilių – Baroko ir Klasicizmo - Frauenkirche bažnyčia, vienas gražiausių ne tik Vokietijos, bet ir visos Europos statinių – Cvingerio rūmai, kurių fasadą ir Karūnos vartus puošia herbas su Lietuvos Vyčiu ir Lenkijos Ereliu, Semper opera, buvusi Saksonijos valdovų rezidencija. Nakvynė viešbutyje.

3 d.
Pusryčiai. Vykstame į Berlyną. Ekskursija po miesto centrą: Aleksandro aikštė, TV bokštas, Berlyno katedra, Muziejų sala, kurioje laisvu laiku siūlome aplankyti vieną iš čia esančių muziejų: Bode, Pergamono (archeologijos), Senąjį muziejų arba Nacionalinę galeriją. Pavaikščiojimas Unter den Linden alėja, užsukant į vieną gražiausią mieste - Žandarmerijos aikštę. Apžiūrime monumentą Holokausto aukoms, Brandenburgo vartus, Potsdamo aikštę. Po ekskursijos siūlome pasikelti į Reichstago kupolą, iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama. Laisvas laikas. Naktis autobuse.

4 d.
Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: nuo 145 Eur (esant grupėje 40 asm.)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas, kelių ir ekologijos mokesčiai, 2 nakvynės dviviečiuose – keturviečiuose kambariuose su pusryčiais, ekskursinė programa, kelionės vadovo paslaugos.

Pastaba: už muziejus bei mokamus objektus mokama vietoje apie 30 Eur.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika