Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotoliniu būdu, el.paštas: info@svite.lt. Pageidaujančius apsilankyti biure ir užsisakyti kelionę prašome suderinti susitikimo laiką iš anksto.
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės kolektyvams


Pasiplaukiojimas Augustavo kanalais

Punskas - Vygriai – Augustavas 

Trukmė: 1 d. kelionė

Data: pagal pageidavavimą

Anksti ryte išvykimas link Suvalkų krašto. Lankysite šalia Punsko Petro ukoševičiaus pastatytą prūsų – jotvingių gyvenvietę. Čia galima pasigrožėti neįprastais vaizdais: originalūs mediniai nameliai, įdomi medinė pilis, akmenimis klotas baseinas, ramybe dvelkiantis aukuras, prūsų ir jotvingių pilkapiai ir kt.


Kelionė iki Seinų, kur tebestovi dominikonų vienuolynas, ilgus dešimtmečius tarnavęs kaip Seinų seminarija. Kaip tik čia mokėsi Vincas Mykolaitis – Putinas, dirbo ir amžinajam poilsiui atgulė vyskupas ir poetas Antanas Baranauskas.
 

Toliau keliaujame iki Vygrių nacionalinio parko, pasipuošusio įspūdingu kamaldulių vienuolynu*. Kadaise šiuose kraštuose mėgo medžioti Vytautas Didysis, Jogaila ir Žygimantas Augustas. Pasivaikščiojimas po vienuolyną, pasižvalgant į Vygrių ežerą ir vienuolyno eremitoriumą, uždarą kamaldulių namelių kompleksą nuo varpinės bokšto, apžiūrint vienuolių palaidojimo kriptas ir turtingą bažnyčios interjerą.

Kelionę tęsiame link karališkojo kurorto Augustavo, įsikūrusio trijų ežerų apsuptyje, todėl dar vadinamo „Šiaurės Venecija“. Plaukimas laivu ežerais ir garsiuoju Augustavo kanalu*, suprojektuotu ir pastatytu dar XIX a.


Vėliau lankome Studzieničnos gyvenvietę, tai piligrimų lankoma vieta, garsėjanti Dievo Motinos Marijos Šventuoju šaltiniu, kuris gydo akis ir popiežiaus Jono Pauliaus II paminklu. Pageidaujant vakare apsipirkimas viename iš prekybos centrų. Vėlai vakare grįžtame namo.

Kaina: nuo 25 Eur /asm (grupėje esant ne mažiau 38 asm.).

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Vygrių vienuolynas – 6 PLN/asm. (grupinė kaina)
Plaukimas Augustavo ežeru ~ 35 PLN, vaikams iki 10 m. – 10 ZL
Senovės baltų gyvenvietė  - 10 PLN suaugusiems / 8 PLN vaikams

Pastabos: objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis, bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu į kainą neįskaičiuotas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMASPrivatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS