Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Latviško alaus degustacija – Saldus – Kuldyga - Smėlio urvai

  

6.00 val. Išvykimas iš Kėdainių. Kelionė į Latviją per Šiaulius.

10.30 val. Atvykus ekskursija po Tervetės alaus daryklą. Tai – viena iš nedidelių alaus daryklų, gaminanti alų, kurios meistrai gerbia senas tradicijas. Pagrindinė alaus vertė yra skonis, nes naudojamos kruopščiai atrinktos žaliavos, išaugintos Latvijoje. Po ekskursijos 6 rūšių gėrimų degustacija su skaniais užkandžiais. Po degustacijos kelionė į saldžiausią Latvijos miestelį – Saldus.

12.30 val. apsilankysite Saldus maisto kombinate, veikiančiame virš 50 metų ir gaminančiame saldumynus, tame tarpe visiems žinomus saldainius „Karvutė‘. Čia susipažinsite su pieno saldainių „Gotiņa“ gamybos procesu, paragausite jų. Kai sužinosite, kokie saldainiai yra skaniausi, galėsite jų nusipirkti. Saldus maisto kombinatas siūlo įvairių rūšių pieno saldainius, kremus ir marmeladus, pagamintus iš natūralių uogų ir kitus skanumynus. Po apsilankymo išvykimas į Kuldygą.

Atvykus apžiūrėsite Kuldygą – Kuržemės širdį, žavinčią savo istorine atmosfera. Kuldyga stovi prie Ventos ir Alekšupytės santakos. Tai vienas gražiausių Latvijos miestų su išlikusiais VIII – XIX a. namais. Taip pat čia įspūdingi vandens kriokliai Ventos upėje: Venta Rumba – plačiausias Europos krioklys, kurio plotis 249 m. bei aukščiausias dirbtinis Latvijoje Alekšupytės krioklys. Kuldygos plytinis tiltas, statytas 1874 m., savo laiku buvo antras pagal dydį plytinis tiltas Europoje. Po pažinties su miestu galimi pietūs. Po pietų išvykimas į Riežupę.

16.00 val. atvykus apsilankysite Riežupės smėlio urvuose, kurie driekiasi virš 2 km. Turistams atvertas 460 m ilgio ruožas. Ekskursijos metu galima paklaidžioti raižytuose balto smiltainio urvų labirintuose, kur giliausia vieta yra 10 m po žeme. Apžiūrėsite požemines meilės, vilties, tikėjimo ir kt. sales, siejamas su padavimais. Čia laikosi pastovi +8 laipsnių temperatūra. Apžiūrėjus kelionė ir sugrįžimas į Kėdainius.

 

Kelionės kaina: 44 Eur/asm. (esant 46 asmenų grupei).

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelionės vadovogido paslaugos, ekskursinė programa, ekskursija ir degustacija Tervetės alaus darykloje, Saldus maisto kombinate.

Į kainą neįskaičiuota: bilietai į Riežupės smėlio urvus 5 Eur/asm., pietūs Kuldygoje 10 Eur/asm.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS