Klaipėda-Jūrų muziejus-Delfinariumas

1 d. kelionė

Atvykus į Klaipėdą pasinersite į stebuklingą saldumynų gamybos pasaulį. Pamatysite filmą apie konditerinių gaminių gamybą, apžiūrėsite įmonę. Vėliau patys išbandysite karamelės gamybos procesą. Pamokoje pasigaminsite savo ledinuką, o ekskursijos  pabaigoje vaikų lauks saldžios dovanėlės.

Ekskursija po Klaipėdą – seniausią Lietuvos miestą, 1252 metais pirmąkart paminėtą Memelburgo vardu. Klaipėda mena skirtingus istorijos laikotarpius. Sužinosite apie miesto gyvenimą Prūsijos sudėtyje, apie Prūsijos karalienę Liuzę ir karalių Vilhelmą, kurie XVIII a. pradžioje buvo apsistoję Klaipėdoje.

Klaipėdoje gyvena daug menininkų, kurie nuolat puošia miestą. Vien Skulptūrų parke yra 116 skulptūrų. Vaikams siūlome žaismingą ekskursiją susipažinti su miestu per jo skulptūras. Populiariausios jų: Katinas džentelmeno veidu, Stebuklingasis peliukas ir įspūdingoji Klaipėdos piliavietės pašonėje esanti 2,4 m aukščio Juodojo vaiduoklio skulptūra bei daug kitų, kiekviena su savo istorija.

Po ekskursijos – laikas pietums. Po pietų tęsite pažintį su Klaipėda Jūrų muziejuje ir delfinariume.

Muziejuje galima pamatysite daugybę jūros gyventojų: ruonių, pingvinų, jūrų liūtų ir kt., o akvariumuose plaukioja dešimtys rūšių žuvų. Taip pat įrengta laivybos istorijos ekspozicija, o šalia veikiančiame delfinariume nuotaikingais pasirodymais džiugins delfinai ir Kalifornijos jūros liūtai. Delfinai, atlikdami įvairius triukus, demonstruos  savo talentus, žavės ir mažus ir didelius.

Po apsilankymo muziejuje išvyksite namų link.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Papildomai kainuos: 
Bilietai į akvariumą ir muziejaus ekspoziciją.
Keltas į jūrų muziejų.
Pietūs restorane.
Pastabos: objektų lankymo tvarka, įėjimo bilietų kaina gali keistis, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.


Kaina nuo:teirautis agentūroje €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika