Klaipėda-Jūrų muziejus-Delfinariumas

1 d. kelionė

Klaipėda – seniausias Lietuvos miestas, 1252 metais pirmąkart paminėtas Memelburgo vardu. Miestas iki XV a. kūrėsi arčiau pilies, Danės atšakų susidariusiose salose. Senojo miesto paveikslo kontūrai ryškiausiai iškyla piliavietėje. Klaipėda – turtingos istorijos miestas, menantis skirtingus laikotarpius. Šiandien Klaipėda gražus ir svetingas miestas, atviras pasauliui į kurį kasmet atplaukia kruiziniai laivai su tūkstančiais turistų.

Klaipėdoje gyvena daug menininkų, kurie nuolat puošia miestą. Vien Skulptūrų parke yra 116 skulptūrų. Vaikams siūlome žaismingą ekskursiją susipažinti su miestu per jo skulptūras. Populiariausios jų: Katinas džentelmeno veidu, Stebuklingasis peliukas ir įspūdingoji Klaipėdos piliavietės pašonėje esanti 2,4 m aukščio Juodojo vaiduoklio skulptūra bei daug kitų, kiekviena su savo istorija.

Po ekskursijos – laikas pietums. Po pietų tęsite pažintį su Klaipėda Jūrų muziejuje* ir delfinariume*.

Muziejuje galima pamatysite daugybę jūros gyventojų: ruonių, pingvinų, jūrų liūtų ir kt., o akvariumuose plaukioja dešimtys rūšių žuvų. Taip pat įrengta laivybos istorijos ekspozicija, o šalia veikiančiame delfinariume nuotaikingais pasirodymais džiugins delfinai ir Kaliforniniai jūrų liūtai. Delfinai, atlikdami įvairius triukus, demonstruos savo talentus, žavės ir mažus, ir didelius.

Po apsilankymo muziejuje išvyksite namų link.

 

Kelionės kaina: nuo 29 Eur/asm., kai vyksta 46 asmenų grupė

Į kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa, kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuotą: 

Bilietai į akvariumą ir muziejaus ekspoziciją: suaugusiems 6 - 9 Eur/asm., mokiniams 3 - 4,5 Eur/asm.

Bilietas į delfinų pasirodymą: suaugusiems 9 Eur/asm., mokiniams 5  Eur/asm. (kaina, kai grupėje daugiau nei 15 asmenų).

Keltas į jūrų muziejų: apie 1 Eur/asm.

Pietūs restorane 7-10 Eur/asm.

Pastabos: objektų lankymo tvarka, įėjimo bilietų kaina gali keistis, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.


Kaina nuo:29 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS